top of page

Akrep burcu erkeği Akrep burcu kadını cinsellik uyumu

woman24.png

İki Akrepler birbirlerinin en kötü kabusu olabildikleri kadar söz konusu seks bir rüyanın gerçekleşmesi olabilir. Cinsel enerjileri ve iç gerilimleri genellikle bireysel olarak ele alınması zor bir şeydir ve bir araya geldiklerinde ya sonsuza kadar çoğalırlar ya da yatakta mutlak empatiyi bulurlar. Bir başka deyişle, birbirlerinin ruhunu okuyabilirler. Genel olarak her Akrep burcu insanının kendisini dengeleyecek birine ihtiyacı vardır çünkü her türlü aşırılığa gidebilirler işte bu onların kırılgan noktasıdır ve cinsellikte de aşırıları sevebilirler.


Cinsel yaşamları yoğun çoğu zaman şaşırtıcıdır ve aşırıları severler. İki Akrep bir araya gelince samanlık seyran olur ve tüm dikkat dağıtıcı dış objeler sanki yok olur. Her ikisi de sertlikten hoşlanabilir ve birbirlerini bu yönde manipüle edeceklerdir. En monotonlaşmış ilişkide bile cinsel yaşamı renklendirecek, na tuz biber katacak değişik bir şey bulmakta Akrep burçlarının üstünde daha iyi bir burç yoktur. Sonuçta onlar Zodyakta cinsellik evinin sahipleri öyle değilmi? Eğer cinselliğin bir kitabı yazılmış olsaydı mutlaka onu bir Akrep burcu yazacaktı.

Akrep ve Akrep cinsellik eşleşmesi libidoları eşleşen iki kişiyi birleştirir. Durum böyle olunca, bu ikilinin yatak odalarının mahremiyeti açısından izole bir yerde yaşaması belki de daha iyidir. İki Akrep, gizli bir yerde kendilerini güvence altına alırken çılgına dönerler. Bitmek tükenmek bilmeyen libidoları onların yatak odalarında kıvılcımlar çıkmasına sebep olacaktır ve bu bazen komşuları rahatsız eden bir durum olabilir.


Bu tür şehvetli Akrep libidoların dezavantajı gizli ve yasak ilişkilere eğilimli olmasıdır. Ve bundan daha da kötüsü eşleri aldatırsa bu tür işleri affetmezler. Bir Akrep diğerini çok iyi tanıdığından bir noktada partnerinden şüphe edebilir ve unutmayın Akrep en iyi tuzak kurandır. Hiç ummadığınız bir zamanda ona yakalanabilirsiniz. Şehvetli Akreplerin öfke kıvılcımları da şehvet kıvılcımları kadar tehlikeli olabilir.

Bir Akrep kadını çekici, gizemli ve manyetik olarak cinsel çekiciliğe sahiptir. Davetkar bakışları çoğu erkek tarafından adeta yatağa davet edici olarak algılanır. İnce bir bakış, büyüleyici bir gülümseme veya jest onun gizemi hakkında çok şey anlatır. Baştan çıkarmak için yapması gereken fazla bir şey yok aslında. Akrep erkeği de aynı dünyanın adamı olarak onun bakışlarını okumaya çok meyilli. Bir Akrep leb demeden diğer Akrep leblebiyi anlar. Yatağa davet etmek için iki Akrebin sözlere bile ihtiyacı yok.


Akrep kadını her ne kadar cinsel arzusunu bakışlarıyla belli etse de bunu toplum içinde göstermez. Anlaması gereken yalnızca Akrep erkeğidir ve o Akrebin bakışlarından cinsel dürtülerini algılayabilir. Akrep kadını özellikle toplum içinde duygu bolluğu göstermez. Özgürlüğüne düşkün olan Akrep kadınının kendini Akrep erkeğine tam anlamıyla teslim edeceği tek yer yataktır. Akrep Akrebi yalnızca yatakta esir alabilir.

Akrep erkeği ve Akrep kadını ilişkisi tüm duyguların en yüksek olduğu en sansasyonel ve yoğun ilişkilerden biridir. Yatakta da durum böyledir. Ne istediklerini bilirler ve başladıkları yoldan sapmazlar. Arada bir hayatlarında bir şeyleri değiştirebilirler ama bu nadiren olur. Her iki Akrep de bir ilişki içinde olduğundan ve birbirlerinin dünyasına adım attığından emin olduktan sonra, yaklaşımlarında ve hayallerinde büyük benzerlikler bulurlar ve bu da onlara birbirleriyle kolay vakit geçirmelerini sağlar. 


Her iki Akrep de tutkuyla sevme ve sevilme arzusuna sahiptir ve bu Akrep erkeği ve kadını bir kez bir araya geldiğinde eşit derecede gerçekleşir. Çünkü başka hiçbir burç bu kadar şehvet ve saflıkla sevemez. Her ikisinin de bir daha asla birbirlerine gösterilmemeleri için yüzeyin derinliklerine itilmiş bazı gerçek duyguları ve cnsel dürtüleri var. Her ikisi de gerçek cinsel dürtülerini bir sır olarak saklamanın kazanmanın anahtarı olduğuna inanmaktan hoşlandığından bu durumda sevgi dolu ve kalıcı bir cinselliğin gerçek anahtarının iletişim olduğunu öğrenmek zorundalar.

YORUMLAR

bottom of page