top of page

Akrep Burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

woman24.png

Aslan burcu erkeğinin hoşlandığı kadınlar

Astrolojide sekizinci evin sahibi aynı zamanda sokmasıyla ünlü Akrep burcu erkeği tutkuların ve cinselliğin geldiği evin çocuğudur. Diğer kabuklu hayvanlardan Yengeç burcu gibi Akrep burcu erkeği de dışarıdan bakıldığında sert içine girildiğinde yumuşak erkek türünden. Fakat, onun içine girmeniz hiç de sandığınız kadar kolay olmayacak. Öncelikle, onun sokmasına karşı korunmalı olmalısınız. Sizi bir kez yaşamına aldıysa tutkuyla sarılacaktır.


Tüm Akreplerin uzun vadeli bir stratejisi ve hayata yaklaşımı vardır. Tipik bir Marslı olarak yaşamı bir savaş alanı olarak görürler ve partnerlerinden de hayatta aynı bakış açısını sergilemesini beklerler. Bir Akrep bir şey uğruna savaşıyorsa en sevdiği şey yanında onunla aynı hedef için savaşan ve kendisiyle beraber ilerleyen bir partner görmektir. En nefret ettiği şey ise işini zorlaştıran, savaşma yeteneğinden yoksun ya da ayağına dolaşarak kendisine bu savaşı kaybettirecek bir partnerle ilerlemektir. Ne yaparsanız yapın ama asla bir Akrep burcu erkeğinin savaşma yeteneğini gölgelemeyin!

Aslan burcu erkeği hangi kadınlardan hoşlanır?

Akrep burcu erkeği aşk, seks, romantizm ve ilişkiler konularında ilk bakışta duygusuz ve soğuk görünse de bu yalnızca bir şovdur. Gece yatağa girildiğinde ve özellikle ışıklar kapandığında harikalar yaratır. Fakat bunu tek başına yapmayı sevmez ve kendisi gibi yatakta harikalar yaratacak tutkulu bir partner peşindedir. Zodyakta sekizinci ev cinsellik evi ve Akrep burcu bu evin yöneticisi olarak cinsellik onun yaşamdaki en büyük hobisidir. Eğer bir gün bir Akrep burcu erkeği sizi bırakıyorsa bunun en büyük sebebi cinsel soğukluğunuz olabilir. Akrep cinsel olarak tutkuyla bağlı olduğu bir kadını bırakmaz ve ona bağlı kalmaya devam edecektir.


Akrep burcu erkekleri dünyayı iki renkli ya siyah ya da beyaz görürler. Grinin tonları onun için belirsiz ve onu ilgilendirmiyor. Hoşlandığı kadından da dünyaya kendi bakış açısıyla bakmasını isteyecektir. Çok fazla karmaşa ve kaosa gerek yok. Dünya ya iyi bir yerdir ya da kötü bir yer. Aşırı ayrıntılara ve değişik renk tonlarına girerek hayatı daha karmaşık bir yer haline getirmeye gerek yok. Akrebin çok fazla laf cambazlığı yapacak vakti de yok. Bu onu biraz “ya hep ya hiç” zihniyetine sokmuş da olabilir. Hoşlandığı bir kadın onun bu özelliğini anlamalı.

Akrep burcu erkeğinin hoşlandığı kadının dikkat etmesi gereken bir şey var: Akrebin gizemli ve siyah alemi. Burası onun kırmızı çizgisidir ve oraya sevdiği kadını bile davet etmek istemeyebilir. Akrep burçları gizem ve sırlarla dolu burçlardır ve onların bu karanlık bölümlerinde gizledikleri bir şey olabilir. Sakın oraya elinizi bile uzatmayın, akrep tarafından sokulacağınız bir yer varsa orası burasıdır. Akrebin yaşamının vazgeçilmez bir parçası olmak istiyorsanız onun gizemli özel bölgesine de saygı göstermeyi bilmeli ve o bölgeden uzak durmalısınız.


Hayvani özelliklerini bir böceğin özellikleriyle karıştırmayın. Akrep, pis ve karanlık yerlerde yaşamaz fakat gizli ve bazen çok karmaşıktır. Partnerinden de onun bu karmaşıklığına müdahale etmemesini bekleyecektir. Eğer Akrebin karanlık ve karmaşık bölgesine müdahale etmeden bir ilişki sürdürmeyi başaracağınıza inanmıyorsanız onunla ilişkiye hiç başlamamalısınız. Karanlık sırlarını ortaya çıkarma olasılığı yok fakat onu çok yakın takibe alır ve karanlık bölgesine inerek sırlarını açığa çıkarmaya çalışırsanız o zaman gerçek bir akrebin nasıl soktuğunun canlı şahidi olursunuz.

Savaş tanrısı Mars ve yeraltı tanrısı Pluto tarafından yönetilen Akrep adamları yoğun, tutkulu ve arzularla doludur. Fakat yeri geldiğinde karamsar ve intikamcı olabilirler. Hoşlandığı bir kadın onun bu doğasını kabul ederek ilişkiyi sürdürürse bu çok hoş bir ilişki olabilir. Fakat Akrep bir düşman olarak karşı tarafa geçerse bu bir kadının felaketi olabilir. Unutmayın tüm Marslılar gibi Akrep de savaşçı bir şövalyedir. Aynı zamanda sokacağı kıskacı onun savaş yeteneğine yetenek katar. Sizin en zayıf noktanızı ve nereden sokacağını çok iyi bilen tek burçtur. Tehlikeli olduğunu onunla iyi anlaştığınız günlerde asla göremezsiniz. Yalnızca karşınıza aldığınızda bu yönü ortaya çıkar.


Bir Akrep adamı duygusuz görünse de, bunların hepsi sadece şov için. Sakin, soğuk dış görünüşünün altında, sinir bozucu duyguların elektriksel bir alt akımı var. Tüm su burçları gibi, o da kendisinin ve başkalarının duygularına fazlasıyla uyum sağlamış ve derinden hissediyor. Bununla birlikte, Akrepler en azından kamuoyunda değil, kendi duyguları üzerindeki kontrolünü kaybetmekten hoşlanmadıkları için, bunların çoğu dış dünya için sergileniyor.


Bir Akrep burcu erkeğinin dışı onun siyah ve soğuk cephesidir. Fakat bu yalnızca koruma amaçlı savaş kalkanı. O siyah cephenin ve soğuk duran erkeğin içi aslında tutku ile yanmaktadır. Bunu yalnızca onun iç dünyasına girmeyi başaran bir kadın olduğunuzda göreceksiniz. Fakat, bir şeye dikkat! Akrep sizi yaşamının merkezine alırken çok fazla zorluk çıkarıp tereddüt edebilir. Bu aşamayı geçip onun iç dünyasına girmeyi başardıysanız burası resmen karanlık bir zindan gibi olabilir. Akrep burcu erkekleri bazen aşırı sahiplenici ve hapsedici olabilirler ve partnerlerinin yaşamlarının merkezinden uzaklaşmak için hazırlandığı zaman onların sokmak istedikleri zamandır.

YORUMLAR

bottom of page