top of page

Aşk hayatında Aslan burcu erkeği

woman24.png

Aşık bir Aslan burcu erkeği tamamen ve tüm kalbiyle güvenebileceği biriyle ciddi bir ilişki ister. Aslan burcu erkeği güvenilir birini aynı zamanda kendisini şımartacak (bazen pofpoflayacak) bir partner arar. Aşık bir Aslan burcu erkeği dar görüşlü değildir ve iltifatlara, sevgiye ve sadakate on kat karşılık verecektir. Sadakat bir Aslan erkeği için en önemli erdemlerden biridir ve hayallerindeki kadının kendisine sadık bir ortak olmasını ister. Bir kadına aşık olduğunda onu arkadaşlarına göstererek ve onları arkadaşlarına ve ailesine tanıtarak bunu çok açık hale getirecektir. Ayrıca sevgilisiyle olan fotoğrafını Instagram'da veya sosyal medyada görebilirsiniz çünkü ilişkisini saklamaya inanmaz hatta ilişkisiyle açıkça gösteriş yapacaktır.


Aslan burcu erkeği aşk hayatında yeri geldiğinde acımasızdır, çünkü o aşk aramaz. Aşkı her yerde bulacağını bilir. Onun için hiçbir zaman aşk bulmak ve bir kadını peşinden koşturmak için pek bir zahmet çekmesine gerek yok. Güneşin çekim gücü Aslan burcu erkeğine doğal olarak hediye edilmiştir. Ne yazık ki ardında kırık kalpler ve gözü yaşlı kadınlar bırakır. Bu onun en temel özelliği, doğasında var. Her kadını hayatına sokmaz, bazılarıyla yalnızca cinsel deneyim yaşayacaktır. En zor fethedilen kalp Aslan burcu kalbidir. 

Bir Aslan burcu erkeği oldukça sıcak ve sevimli bir şekilde aşık olan bir adamdır. Her ne kadar ilk başlangıçta karşınıza bir Aslan gibi avının peşinden heyecanla koşan vahşi bir erkek olarak çıksa da ilişkiniz ilerlediğinde mırıldanarak yanınıza gelip şevkat isteyen bir kediye dönüşebilir. Zodyakın sabit işaretlerinden olduğu için mevcut ilişkisinde rahatı yerindeyse yeni bir partner arayışına girmeyecektir. Sonuçta o bir kedi, kafası rahatsa ve evinde huzur varsa yeni bir partnere ihtiyaç duymaz.


Asla unutmamanız gereken şey şu: Aslan burcu erkeği, o ormanın kralı ve mükemmel bir avcı. Bir kadını gözüne kestirdiyse o iş artık tamamdır. Güneşin güçlü çekim gücü ona doğduğu gün hediye edildi. Güneş kadar göz kamaştırıcı, herkes ona bakıyor sanki. Bir restoranta gittiğinizde bütün kadınların gözünün onda olduğunu görebilirsiniz. Onun kadın cezbetmekte bir sorunu olmaz. Dikatli olmanız gereken bazı unsurlar var: sizi ele geçirene kadar tatlı ve ateşli sözler söyleyebilir ve avını avladıktan sonra ilgilenmeyebilir. Sizi avlar, yakalar ve bir Aslan gibi doyar, macera orada bitebilir!

Aşk yaşamında Aslan burcu erkeği kendinden ödün vermez ve Aslan burcu erkekleri her partiye davet edilen o popüler ve karizmatik erkektir ve kesinlikle sosyaldir. Bu asil aslanların geniş bir arkadaş, tanıdık, hayran ve hayran çevresi vardır. Her partiye davet edilirler ve daha da iyilerini atarlar. Aslan burcu erkeğinin en uzak tanıdıkları bile ışıltılarının tadını çıkarabilir, ancak bir Aslanın yakın çevresine girmeyi hak ettiyseniz, başardınız! Çevrelerindeki insanlardan biri olmak ve onun yörüngesinde dolanmayı başarabilmek de başarıların en büyüğüdür.


Aslan burcu erkeğinin aşk hayatındaki durumunu en iyi anlamanın yolu güneşe bakmaktır. Güneşin karakteristik özelliklerini Aslan burcunda ve onun aşk hayatında görebilrsiniz. Astrolojik değeri güneş ona öyle bir kişilik vermiştir ki, onun tüm ağırlığını Aslan burcu erkeğinde görebilirsiniz. Öncelikle, Aslan burcu erkeği ilgi odağı olmayı sever (tıpkı Güneşin merkezde bulunup tüm gezegenleri çevresinde döndürmesi gibi). Güçlü ve etkileyicidir, insanları yönlendirme hatta yaşamlarını şekillendirme gücüne sahiptir. Onun bu kadar manyetik ve çekici olması yine Güneşten gelen bir hediye. Her zaman çevresinde dönen insanlar hatta ona hayran kadınlar olacaktır. Hatta, bazen çevresinde o kadar çok kadın vardır ki bazılarıyla ilgilenmez bile.

Burcunu bilmiyor olsanız bile bir partide Aslan burcu erkeğini tespit etmek oldukça kolaydır. Bir partide en çok gülen, kahkaha atan ve en çok espiri yapan sosyal kişiye burcunu sorun, size Aslan diyecektir. Tüm dikkatlerin odaklandığı, karizmatik ve kadınların dikkatli bakışlarını üzerine çeken o çekici erkek mutlaka Aslan burcu erkeği olmalı. Ya da bir restorantta en pahalı şampanyayı söyleyen, bir mekana en pahalı arabayla gelen o erkek. Hatta örnekleri çoğaltacak olursak bir şirketin Ceosu veya ceo olmamasına rağmen herşeyi gizlice yöneten karakter.


Eğer Aslan burcu erkeğinize bir hediye almayı düşünüyorsanız asla yapmamanız gereken şey ucuz bir hediye almak olacaktır. Bu ormanın kralına göze hitap eden, gösterişli ve biraz da süslü bir şey alın. Fakat dikkat edin aldığınız şeyin süsü abartı olmasın ve rüküş durmasın. Kaliteli hediye her zaman pahalı olmak zorunda değil, yeter ki kalitesiz ve ucuz durmasın. Onun kraliyet boyutunda yaşadığını düşünerek ona davranmalısınız.

YORUMLAR

bottom of page