top of page

Aşk hayatında Aslan burcu kadını

woman24.png

Aslan burcu kadını aslında kainatın merkezi olmadığını bildiğinizi bilecek kadar akıllı fakat bunu asla kabul edemeyecek kadar gururludur. Bazen şişirilmiş bir egoyla karşınıza çıkabilir fakat yine de büyük bir kalbe sahiptir. Aslan kadınının büyük bir özgüven dozu vardır, güç ve dikkat ister. Bir grup hayran kitlesinin odak noktasında spot ışıklarında olmak ister. Aynı zamanda doğal liderdir ve genellikle sorunlar çözüm ararken olaylara tepeden bakar. Hayata karşı doyumsuz bir tutkusu vardır ve daha güzel şeylerden zevk alır. 


Asla unutmamalısınız ki çok kıskanç ve sahiplenici olabilen Aslanın aslında bir kedidir. Mallarını ve sahip olduğu toprakları paylaşmak istemeyen kediler bunları tehdit altında görürlerse pençelerini çıkararak saldırganlaşabilirler. Tüm kedi türleri gibi ilgi ve şefkate de ihtiyaç duyarlar. Evinde kesi besleyenler kedilerin bir süre ilgisiz kalınca yanınıza gelerek sürtündüğünü ve ilgi istediğini bilirler. Aslan da bir kedi olarak ilgisiz bırakılmaya gelmekecektir.

Zodyakta kendini en yüksek ruh olarak gören Aslan burcu kadını her şeyin en iyisin layık olduğunu düşünür ve onunla ciddi düşünen bir erkeğin de bu yaşam tarzına uyması gerekiyor. Aslan burcu kadınları oldukça lüks tutkunudur hatta lüksün bağrında yaşar ve temelinde şımartılmış bir ev kedisi gibilerdir. Evlerinde yumuşak battaniyeler ve kadife konforlu koltuklar isterler. Elektriğe ne kadar zam gelmiş olursa olsun bir Aslan burcu kadını evinin sıcaklığını konforuna göre ayarlar, tam bir kedinin yaşam tarzı aslında Aslan burcu kadınının yaşam tarzıdır. Lüks tutkunu olmaları aynı zamanda çok para harcamalarına neden olur fakat yüksek özgüvenleri onlara arzu ettikleri yaşam standardını sağlayacak geliri de getirir. Bir Aslan burcu kadını lüks yaşar ama bu yaşamı nasıl elde edeceğini de bilir, unutmayın  aslan aynı zamanda ormanın kralı ve inanılmaz bir avcı. Hayallerine, hedeflerine ulaşır.


Aslan burcu kadınında erkekleri çılgına çevirecek bir şey vardır. Kabul edilmesi çok zor ama Aslan burcu kadını aşk aramaz. Çünkü aşkı her yerde bulacağını bilir. Onun için hiçbir zaman aşk bulmak ve bir erkeği peşinden koşturmak için zor olmadı ve bunun için fazla uğraşmasına gerek yok. Güneşin çekim gücü Aslan burcu kadınına doğal olarak hediye edilmiştir. Ne yazık ki ardında kırık kalpler ve gözü yaşlı erkekler bırakır. Bu onun en temel özelliği, doğasında var. Her erkeği hayatına sokmaz, bazılarıyla yalnızca biraz takılacaktır ve onun doğru adam olmadığını anladığında aramayı sormayı keser. En zor fethedilen kalp Aslan burcu kadını kalbidir. 

Aşk hayatında Aslan burcu kadınının güçlü ve vahşi görüntüsüne aldanmayın. Duygusal alemlerinde bir kedi yavrusu kadar hassas olabilirler. Ağlarken seslerini yükseltmedikçe size gözyaşlarını göstermeyebilirler. Oldukça gururludurlar ve ağlamayı güçsüzlük gösterisi olarak gördüklerinden genelde ağlamaktan nefret ederler (ya da en azından bunu toplum içinde yapmazlar). Gururlu olduklarından birçok Salan kadını yardım istemeyi erteler fakat sizin bunu görüp o istemeden davranmanız hoşuna gider. 


Genellikle Aslan kadınlarının bencil olduğu söylenir fakat eğer bir Aslan kadını aşıksa bütün dünyası sizin ekseniniz etrafında dönmeye başlayacaktır. İstisnasız her şeyini, kalbini, ruhunu ve bedenini size vermeye hazırdır. Aşkı sıcak ve tutkuludur, kişisel özgürlüğü tehlikede olmadığı sürece uzun süre biriyle kalmak ve onun kucağında mayışmak isteyecektir. Fakat kişisel özgürlüğü ve yaşam tarzı tehlikeye girerse sevimli mırıldayan bir kediden bir anda vahşi bir hayvana dönüşebilir.

Bir Aslan kadınının çok bakımlı olduğu söylenebilir fakat yalnızca kendi istediği ölçüde. Sonuçta o Güneş tarafından yönetiliyor ve Güneş gibi parlamak ister. Fakat, bu hayatını erkeklere beğendirmeye adamış bir kadın profilini göstermez. Bazı Aslan kadınları hem dişidir hem de kilosuna dikkat etmez, çünkü o kendini olduğu gibi beğeniyor ve hayatı kendini erkeklere beğendirme mottosuyla yaşamaz. İnanın ya da inanmayın hafif kilosu olsa da ortamda en fazla parlayan ve dikkat çeken kadın olmayı başarabilir.


Aslan burcu kadınına bir hediye almayı düşünüyorsanız asla yapmamanız gereken şey ucuz bir hediye almak olacaktır. Güneş gezegeninin altında fazlaca kalan bu kadına parlayan bir şey de alabilirsiniz, örneğin parlak taşlı bir yüzük ya da ayakkabı. Bu ormanın kraliçesine göze hitap eden, gösterişli ve biraz da süslü bir şey alın. Fakat dikkat edin aldığınız şeyin süsü abartı olmasın ve rüküş durmasın. Kaliteli hediye her zaman pahalı olmak zorunda değil, yeter ki kalitesiz ve ucuz durmasın. Onun kraliyet boyutunda yaşadığını düşünerek ona davranmalısınız.

YORUMLAR

bottom of page