top of page

Aslan burcu erkeği aşk hayatı

woman24.png

Zokyaktaki “zor çocuk” ünvanlı aslan burcu erkeğiyle ilişki yaşamak isteyen kadınlar öncelikle ona bu zor çocuk ünvanının neden verildiğini anlamalıdır. Aslan burcu erkeği astrolojik değerinin güneş olmasından dolayı benmerkezci ve kendini başkasına uyduramayan bir yapıya sahiptir. Nasıl ki güneş merkezde durup tüm gezegenler onun çevresinde dönerse aslan burcu erkeği de her şeyin kendi çizdiği yörünge ya da kendi planı dahilinde hareket etmesini ister.


Aslanın güneşten aldığı bu özellik onunla aşk yaşamayı biraz zorlaştırsa da bu onun karşı cinsi çekmesine engel olmaz. Tam tersine aslan burcu zodyaktaki en çekici burçtur ve asla partner bulamamak gibi bir sorunu yoktur. Hani elini sallasa ellisi dedikleri erkekler vardır ya, işte o aslan burcu erkeğidir. Aslan erkeği kimsenin peşinde koşmaz, genellikle peşinde koşulan taraf olur. Ola ki bir partneri çok beğendi yine de o partneri kendisine çekmeyi bilir. Aslan burcu erkeği naz yapılacak erkek de değildir, çünkü sizinle çok ilgilense bile size bir adım atmaktansa sizi kendisine çekecektir. Eğer ona yönelmezseniz size bir daha adım atmayabilir. Aslan burcu erkeği aramam diyorsa gerçekten de aramaz.

Aslan burcu erkeği aşk hayatında ateşli, ihtiraslı ve tutkuludur. Aynı zamanda oldukça sıcak ve sempatiktir. Onda öyle bir çekicilik vardır ki bazı aslanların sadece bir bakışı, bazılarının da bir gülüşü sizi bir anda çekebilir. Sıcak bir kişiliğe sahip olduğundan onunla yakınlaşma sorunu yaşamazsınız. Bir anda içinizin kaynayacağı o erkek aslan burcu erkeğidir. Fakat aslan burcu erkeği ile aşk yaşamak isteyenler kendilerini ona aşırı derecede bağlanmaktan sakınmalıdırlar. Çünkü aslan erkeği mıknatıs gibi çeker ve ondan vazgeçmek çoğu kadın için zordur.


Aslan burcu erkeğinin aşk hayatındaki en büyük sorunu uyum sorunudur. Onunla ilişki yaşayacak partner kendini ona uydurmayı öğrenmelidir. Aksi taktirde aslanla ilişki çok zordur. Aşırı benmerkezci tabiatından dolayı hep kendi planlarını uygulamak ister ya da yapılması gereken bir şey sadece onun planladığı gibi olmalıdır. O planları yapar, diğerleri sadece uygular. Aşk hayatında aslan erkeğinin bu özelliği bazen onun ayrılıklarının en büyük sebebidir.

Aslan burcu erkeğiyle aşk yaşamak için asla unutulmaması gereken kurallar:


Aslan burcu erkeği doğal liderdir

Liderlik aslan burcu erkeğinin ruhunun gıdasıdır. Her şeyi hatta ortamı bile yönetmek ister. Bazen yönetmenin dozunu aşabilir ve başka insanlara karşı baskıcı olabilir. İlişkide de aynı durum söz konusudur. İlişkide aslan her azman yöneten taraf olmalıdır. Aksi taktirde sizi yönetmeyle uğraşmaktansa kendine yönetebileceği bir partner bulabilir.


Aslan burcu erkeği hükmedicidir

Aslan burcu erkeği doğası gereği emir vermeyi ve yön belirlemeyi sever. Emirlerinin sorgulanmasından ya da eleştirilmekten hiç hoşlanmaz. Onunla mutlu bir ilişki yaşamak için verdiği kararlara saygı göstermeyi öğrenmeli ve kararlarını sorgulamamalısınız.


Aslan burcu erkeği pof poflanmak ister

Övgü duymak onun en sevdiği şeydir. Asla ona küçük düşürücü cümleler kurmayın ya da yaptığı işi eleştirmeyin. Bunun yerine ne kadar harika bir iş başardığını, harika bir sevgili olduğunu ona sürekli hatırlatın.


Aslan burcu erkeği hızlıdır

Ateş elementinin doğal yapısından dolayı ani kararlar vermek ya da ani değişimlere uyum sağlamak konusunda oldukça iyidir. Aslan erkeği “hadi şimdi” dediğinde asla “şimdi olmaz” cevabı vermeyin. Unutmayın ki aslanın ayrılıklarının sebebi çoğunlukla kendi hızına yetişemeyen bir partnerle daha fazla yapamayacağını anlamasıdır.

Asla aslan burcu erkeğine baskı yapmayın

Yaşamın hangi alanına dair olursa olsun aslan erkeğini gitmek istemediği bir yöne asla götüremezsiniz. Ona istemediği şeyler konusunda asla baskı yapmayın, asla diretmeyin. Aslan erkeği asla kontrolünüz altına alabileceğiniz erkeklerden değildir.


Asla ilişkiyi evliliğe sürüklemeye kalkmayın

Bir aslan burcu erkeğiyle ilişki yaşıyorsanız ilişkiyi akışına bırakın. Onu asla evliliğe sürüklemeyin ya da ne zaman evleneceğinizi sormayın. Aslan burcu erkeği ilişkide her zaman yönetici ve her şeyin tarihini belirleyici taraf olmayı ister. Onu baskılamanız onu kaybetmenize yol açabilir.


Onu asla karşınıza almayın

Her zaman onunla aynı istikamette hareket etmeye çalışın. Asla aslan burcu erkeğiyle ego yarışına girmeyin, onu karşınıza almayın. Çünkü aslanla girdiğiniz bir ego yarışından daima yenik çıkarsınız.

YORUMLAR

bottom of page