top of page

Aslan burcu erkeği çapkın mıdır?

woman24.png

Zodyakta en fazla çekim kuvvetine sahip Aslan burcudur e doğal olarak çevresinde çok fazla kadın var, isterse çapkınlık yapacak ortamı bulabilir. Aslan burcu erkekleri her partiye davet edilen o popüler ve karizmatik erkektir ve kesinlikle sosyaldir. Bu asil aslanların geniş bir arkadaş, tanıdık, hayran ve hayran çevresi vardır. Her partiye davet edilirler ve daha da iyilerini atarlar. Aslan burcu erkeğinin en uzak tanıdıkları bile ışıltılarının tadını çıkarabilir, ancak bir Aslanın yakın çevresine girmeyi hak ettiyseniz, başardınız! Çevrelerindeki insanlardan biri olmak ve onun yörüngesinde dolanmayı başarabilmek de başarıların en büyüğüdür.


Bir Aslan burcu erkeği başlangıçta karşınıza hızlı bir çapkın olarak çıkabilir. Her ne kadar ilk başlangıçta karşınıza bir Aslan gibi avının peşinden heyecanla koşan vahşi bir erkek olarak çıksa da ilişkiniz ilerlediğinde mırıldanarak yanınıza gelip şevkat isteyen bir kediye dönüşebilir. Zodyakın sabit işaretlerinden olduğu için mevcut ilişkisinde rahatı yerindeyse yeni bir partner arayışına girmeyecektir. Sonuçta o bir kedi, kafası rahatsa ve evinde huzur varsa yeni bir partnere ihtiyaç duymaz.

Aslan burcu erkeği yerine göre çapkındır. Kabul edilmesi çok zor ama Aslan burcu erkeği aşk aramaz. Çünkü aşkı her yerde bulacağını biliyor. Aşkı aramasa bile aşk onun kucağına gelir. Onun için hiçbir zaman aşk bulmak ve bir erkeği peşinden koşturmak için zor olmadı ve bunun için fazla uğraşmasına gerek yok. Güneşin çekim gücü Aslan burcu erkeğine doğal olarak hediye edilmiştir. Ne yazık ki ardında kırık kalpler ve gözü yaşlı kadınlar bırakır. Bu onun en temel özelliği, doğasında var. Her kadını hayatına sokmaz, bazılarıyla yalnızca biraz takılacaktır ve onun doğru adam olmadığını anladığında aramayı sormayı keser. En zor fethedilen kalp Aslan burcu erkeğinin kalbidir. 


Aslan burcu ile ilgili asla unutmamanız gereken birşey var: Aslan burcu erkeği, o ormanın kralı ve mükemmel bir avcı. Bir kadını gözüne kestirdiyse o iş artık tamamdır. Güneşin güçlü çekim gücü ona doğduğu gün hediye edildi. Güneş kadar göz kamaştırıcı, herkes ona bakıyor sanki. Bir restoranta gittiğinizde bütün kadınların gözünün onda olduğunu görebilirsiniz. Onun kadın cezbetmekte bir sorunu olmaz. Dikatli olmanız gereken bazı unsurlar var: sizi ele geçirene kadar tatlı ve ateşli sözler söyleyebilir ve avını avladıktan sonra ilgilenmeyebilir. Sizi avlar, yakalar ve bir Aslan gibi doyar, macera orada bitebilir!

Çapkınlık konusunda Aslan burcu erkeği biraz farklıdır. Aslan burcu erkeği her kadını beğenebilir ama her kadınla kalmaz. Bir avcı olarak avını yakalar, karnını doyurur ve sofradan kalkar. Kadınlar için durum çoğunlukla böyledir. Fakat, bu durum yalnızca aradığı kraliçesini bulana kadardır. Hayatı için, yolculuğu için. Kraliçe yalnızca onun yörüngesinde onunla birlikte hareket edebilecek kapasiteye sahip kadındır. Kraliçesi onun parlaklığını fark etmeli ama o da Aslan burcu erkeğinin yanında parlamalı. Aksi taktirde Aslanın parlaklığını söndürmekten başka bir işe yaramaz. Aslan böyle bir kadını sadece evine kadar bırakır ve bir daha aramaz.


Tıpkı güneşte tembellik eden bir Aslanın avına uzaktan bakışı gibi siz de bir Aslan burcu erkeği tarafından başlangıça uzaktan fark edilmiş olabilirsiniz. Bu adam dünyaya ve avına o kadar enerji harcar ki bir kadının dırdırlarına ya da sorunlarına harcayacak fazla vakti yoktur. Çapkın mıdır sorusuna verilecek cevap ise şu: Evet, pilini şarj etmek için ihtiyaç duyduğu sığınağı kendisine sağlayacak kadını bulana kadar çapkın olabilir. Yoğun bir şekilde size mesajlar çekiyor ve ateşli aşk cümleleri ile enerjisini harcıyor olması size aşık olduğu anlamına da gelmez. Tüm bunlar avını yakalayana kadar da olabilir. 

Aslan burcu erkeklerinin çapkınlığı tartışılır. Çok fazla kadınla takılabilir faat yüksek standartlarına uyan kadınlarla ya daha uzun süre kalır ya da evlenir. Aslan burcu erkeğinin standartlarının çok yüksek olduğunu unutmayın. Sizin için çok ufak bir ayrıntı ya da bir şeyin kalitesiyle ilgili minik bir sorun Aslan için büyük bir sorun olabilir. Aslan sürekli spot ışıkları altında yaşayan parlayan bir canlıdır ve çevresinde hayranlık uyandırmak ister. Yanındaki kadının kalitesi (ya da kalitesizliği) aslan için önemli. Onun yanına yakışıyor olmanız önemli. Parlak bir gezegen olan Güneş tarafından yönetilmesinden dolayı parlayan her şeye zaafı olan Aslan burcu erkeği seçtiği kadınlar konusunda da böyledir. Bakımlı ve parlayan bir ten, rüküş olmayan fakat parlayan takılar ve taşlı ayakkabılar her zaman Aslan burcu erkeğini çekmiştir. Onda sinsice ilk çekimi yapmak istiyorsanız Aslan burcu erkeğinin bu parlak obje sendromunu kullanabilirsiniz, gerçekten de iyi bir taktir 😊 


Bir Aslan burcu erkeğinin dikkatini çekmek uğruna onun çapkınlığının kurbanı olmayın. Aslan burcu erkeğinin dikkatini çekmek veya onun size aşık olmasını sağlamak zor olabilir fakat yine de ilk etkiyi yaratacak birkaç küçük taktikle onu kendinize çekebilirsiniz. Bu burç, öncelikle mükemmel bir iletişimci değildir ve çoğunlukla birçok insanın etrafında olur ve o istemese de insanlar ona yanaşır. Bu yüzden dünyanın böyle bir düzeni olduğuna inanmaktadır. Kaliteli giyinen, kaliteli ve eğitimli insanları başlangıçta fark edebilir fakat bazen güzel giyimli bir kadına tıpkı bir Aslanın avına doğru hamle yapması gibi hamle yapabilir. Bu o kadınla uzun vadeli ilişki istiyor anlamına gelmez, sadece bir çapkınlık macerasıdır! 

YORUMLAR

bottom of page