top of page

Aslan burcu erkeği cinsel yaşamı

woman24.png

Benmerkezci Aslan burcu yatakta da bu özelliğini gösterebilir ve kendini merkeze alır. Fakat bu, onunla kötü bir tecrübe yaşarsınız anlamına gelmiyor. Evet, birazcık kendi aldığı zevi ön plana alabilir ve partnerini ikinci plana da atabilir fakat yine de partnerinin yatakta zevk alması onun erkeklik gururunu okşar. Onun gururunu okşayan bir şey daha var, yatakta övülmek. Yaşamın her alanında övülmeye ihtiyacı olan Aslan burcu erkeğini yatakta da överseniz performansını arttırırsınız.


Aslan burcu erkeği her ne kadar yatakta pofpoflanmayı ve yüceltilmeyi sevse de sahtecilik ve numarayı sevmez. Eğer numara yaptığınızı çok belli ediyorsanız bu belki de sizinle yaşadığı ilk aynı zamanda son cinsellik olacaktır. Aslan doğal olan her şeye aşıktır ve yapmacıklıkla onu bağlayamazsınız. Oldukça sıcak tenli Aslan burcu erkeği cinselliğe çok düşkün fakat bu her kadınla yatağa girecek anlamına gelmiyor. Onunla yatağa bir kez girmek bir başarı değildir, eğer sizi tutkuyla tekrar tekrar istiyorsa cinsel anlamda gerçekten sizden memnun olmuş demektir.

Aslan burcunun cinsel yaşamı da oldukça ateşlidir. O, okşanmayı ve dokunulmayı sever ve duygularını özgürce ve engellenmeden ifade eder. Birlikte olduğunuzda size şefkat göstermekten hiç çekinmeyecektir. Partnerinden de özgüven ve özgürlük bekler. Ayrıca bir ateş burcu olduğu için oldukça ateşli ve sıcak tenlidir. Aniden değişik fikirlere kapılabilir ve yenilikçidir. Yatakta ani ataklar ani hamleler yapabilir. Modu bir anda değişebilir, aniden yeni bir pozisyon denemek ya da çok ani bir kararla yataktan çıkıp banyoya gitmek gibi. Oldukça hızlıdır ve libidosu yüksek bir erkektir. 


Bir ilişkinin en hassas aşaması olan cinsel ilişki aşamasına geçerken Aslan birden yatağa girmek isteyebilir. Sonuçta o bir ateş burcu ve acelecilik doğasında var. Bir de onun vahşi bir Aslan ve mükemmel bir avcı olduğunu asla unutmayın. Sizi yatağa götürmek için her türlü güzel sözü söyleyebilir fakat avını avlar, yer, karnını doyurur ve macera orda bitmiş olabilir. Çok kez bir Aslanın yatağına girdikten sonra aranmamış sorulmamış gözü yaşlı bir kadın bırakılmıştır.

Aslan burcu erkeği zodyakın en güçlü adamlarından biridir, ancak yaratıcı ve ilham verici seks eyleminden hoşlanır. Her gün aynı cinselliği paylaşacak bir partnere ihtiyacı yoktur ancak deneylere izin verecek ve cinselliklerini olabildiğince açık bir şekilde gösterecek kadar güvenli birine ihtiyacı vardır. Bazı geleneksel değerlere bağlı kalsa da partnerini hala güçlü ve istekli tutkunun akmasına yetecek kadar ateşli sever. Seksi bir rutin ya da zorunluluk olarak gören ve yatakta özgüveni düşük bir kadına asla razı olmaz. Şaşırtılmaya, baştan çıkarılmaya ihtiyacı var ve bir kadının yataktaki özgüvenini çekici bulur.


Vahşi Aslan burcunun cinsel yaşamı da oldukça hareketlidir ve bu burcun erkekleri sıcak tenli ve oldukça ateşlidir. Libidosuna zaten söylenecek söz yok o tıpkı Güneş gibi enerjisi hiç azalmadan yanan bir ateş topuna benzeyen libidoya sahip. Her zaman ve her yerde yatağa girmeye hazır. Yaşlılık yıllarında bile her zaman hazır olacaktır, Aslan için yaşın bir önemi yok. Seks için hazırlanmasına bile gerek yok, ufacık bir uyarı işaretinden tahrik olabilir ve kendinizi bir anda Aslanın yatağında bulabilirsiniz.

Bir Aslan burcu erkeği için cinsellik en büyük eğlence ve neşe demektir. Kendilerini dokunarak ifade ederler. Bu nedenle sizi titretecek çok sayıda ön sevişme ve göz teması bekleyin. Aslanlar klasik cinsellik tarzını sevseler de hangi pozisyonda olursa olsun iddialı ve baskın olacaklarına bahse girebilirsiniz. İlgili oldukları tarz biraz teşhirci bir çizgiye sahip olabilecekleri gizli saklı fantezileri ve yatakta çılgın fikirleri olabilir. Aslanlar çok konuşkan olduğundan, muhtemelen çok fazla cinsel içerikli yatak konuşması olacaktır.


Aslan burcu erkeklerinin cinsel yaşamı diğer burçlara hiç benzemez. Aslan burcu erkekleri ön sevişmeye karşı değillerdir fakat o bir ön sevişme adamı değil. Bu kısmı biraz kısa tutabilir. Aynı zamanda iyi bir yönetici olan Aslan yatakta da yöneticilik yapma teşebbüsüne girişebilir. Tüm öneriler ondan gelecektir. Aniden değişik bir fikir aklına gelebilir Kendinizi bir bakarsınız yatakta bulursunuz 20 saniye sonra banyoda ve ne zaman olduğunu anlamadan bir dakika sonra bir kanepenin üzerinde. Aslanda cinsellik yaşarken çok hareketli hissedersiniz.

YORUMLAR

bottom of page