top of page

Aslan burcu erkeği cinsellik

woman24.png

Aslan burcu erkeği hayatın her alanında olduğu gibi yatata da biraz benmerkezci olabilir. Fakat bu onun partnerinin duygularına ve aldığı zevke önem vermediği anlamına gelmiyor. Tam tersine partnerinin aldığı zevk onun erkeklik gururunu okşayacaktır. Yatakta rahat konuşmak ve partnerinin zevkten kıvrandığını görmek bir Aslan burcu erkeği için inanılmaz deneyimdir. Böyle bir kadınla yaşadığı cinsel deneyimi unutmaz ve mutlaka tekrarlamak isteyecektir.


Bir Aslanı yatakta en mutlu eden şey de onun yönetici ruhuna hitap eden bir seks tarzına partnerinin izin vermesidir. Unutmayın, o bir kral, bırakın istediği emirleri versin ve tüm emirler yerine getirilsin. Ona yatakta da bir kral olduğunu hatırlatmalısınız. Bu tabiki bir “seks köleliği” oyunu değil fakat ona baskın ve kontrolü eline almış erkek rolünü verirseniz sizinle çok mutlu olacaktır. Fikirler ondan gelsin fakat siz de pasif olmayın. Onun tüm fikirlerine muhteşem bir partner olarak cevap verin.

Cinsel yaşam söz konusu olduğunda Aslan burcu erkeği okşanmayı, dokunulmayı sever ve duygularını özgürce ve engellenmeden ifade eder. Birlikte olduğunuzda size şefkat göstermekten hiç çekinmeyecektir. Yatakta partnerinden de özgüven ve özgürlük bekler. Ayrıca bir ateş burcu olduğu için oldukça ateşli ve sıcak tenlidir. Yatakta ani ataklar ani hamleler yapabilir. Modu bir anda değişebilir, aniden yeni bir pozisyon denemek ya da çok ani bir kararla yataktan çıkıp banyoya gitmek gibi. Oldukça hızlıdır ve libidosu yüksek bir erkektir. 


Bir Aslan için seks eğlence ve neşe demektir. Kendilerini dokunarak ifade ederler. Bu yüzden sizi titretecek çok sayıda ön sevişme ve göz teması bekleyin. Aslanlar klasik seksi sevseler de hangi pozisyonda olursa olsun iddialı ve baskın olacaklarına bahse girebilirsiniz. İlgili oldukları tarz biraz teşhirci bir çizgiye sahip olabilecekleri gizli saklı fantezileri ve yatakta çılgın fikirleri olabilir. Aslanlar çok konuşkan olduğundan, muhtemelen çok fazla cinsel içerikli yatak konuşması olacaktır.

Sizin için ilişkinin en hassas aşaması belki de işin cinsellik kısmı ama bir Aslan için değil. Cinsel ilişki aşamasına geçerken Aslan birden yatağa girmek isteyebilir. Sonuçta o bir ateş burcu ve acelecilik doğasında var. Bir de onun vahşi bir Aslan ve mükemmel bir avcı olduğunu asla unutmayın. Sizi yatağa götürmek için her türlü güzel sözü söyleyebilir fakat avını avlar, yer, karnını doyurur ve macera orda bitmiş olabilir. Çok kez bir Aslanın yatağına girdikten sonra aranmamış sorulmamış gözü yaşlı bir kadın bırakılmıştır.


Aslan burcu erkekleri ön sevişmeye karşı değillerdir fakat o bir ön sevişme adamı değil. Bu kısmı biraz kısa tutabilir. Aynı zamanda iyi bir yönetici olan Aslan yatakta da yöneticilik yapma teşebbüsüne girişebilir. Tüm öneriler ondan gelecektir. Aniden değişik bir fikir aklına gelebilir Kendinizi bir bakarsınız yatakta bulursunuz 20 saniye sonra banyoda ve ne zaman olduğunu anlamadan bir dakika sonra bir kanepenin üzerinde. Aslanda cinsellik yaşarken çok hareketli hissedersiniz.

Vahşi Aslan sıcak tenli ve oldukça ateşlidir. Libidosuna zaten söylenecek söz yok o tıpkı Güneş gibi enerjisi hiç azalmadan yanan bir ateş topuna benzeyen libidoya sahip. Her zaman ve her yerde yatağa girmeye hazır. Yaşlılık yıllarında bile her zaman hazır olacaktır, Aslan için yaşın bir önemi yok. Seks için hazırlanmasına bile gerek yok, ufacık bir uyarı işaretinden tahrik olabilir ve kendinizi bir anda Aslanın yatağında bulabilirsiniz.


Cinsellik söz konusu olduğunda gezegeni Güneşin Aslan burcuna verdiği bir özellik biraz sinir bozucu olabilir. Tıpkı gezegeni güneş gibi herşey onun etrafında döner (ya da en azından onun dünyayı algılama biçimi budur). Sizin de bir şekilde onun yörüngesinde kalmanız gerekiyor (evet anladığınız gibi yatakta da öyle). Bazen benmerkezci ve kendini merkeze alan tutumu cinsellikte kendi istek ve arzularını önemsemesine yol açabilir ve yatakta bir yönetici görevi üstlenebilir. Bu sizin tarafınızdan bencillik olarak da algılanabilir.

YORUMLAR

bottom of page