top of page

Aslan burcu erkeği evlilik hayatı

woman24.png

Aslan burcu erkeği bir eş olarak mükemmel bir koca ve sorumluluk sahibi bir babadır. Fakat, onu evlenmeye ikna etmek her kadının başarabileceği bir iş değil. Onu cinsellik ya da dişilikle elde etmek de zordur. Aslanın yönetici organı kalbidir. Onu vurabileceğiniz tek yer kalbi olacaktır. Eğer size gerçekten aşık değilse evlenmez.


Aslan burcuna bir eş olmayı başardığınızda ise sizin için her fedakarlığı yapmaya hazır olacaktır. Zodyakta güneş tarafından yönetilen tek burç aslandır ve aslanda güneşin enerjisi ve cömertliği vardır. Tıpkı güneşin enerjisini cömertçe bize sunması gibi Aslan burcu erkeği de eşi ve çocukları için her cömertliği yapmaya hazır olur. Onun vereceği destek hem maddi hem manevidir. Pozitif enerjisi tüm evi ve aileyi aydınlatacak kadar güçlüdür. Aslan burcu her zaman çocuklarına pozitif enerji aşılayacak mükemmel bir babadır.

Aslan burcu erkeği evlilik hayatında rahat bir yaşam sürmeyi de ister. Bu rahatı ailesi ve çocuklarıyla da paylaşır. Güneş ona aynı zamanda müthiş organizasyon yetenekleri vermiştir. Evi çekip çevirmek, tüm sorunlarla ilgilenmek, hem işine hem eşine hem çocuklarına zaman ayırmak aslan burcu erkeği için asla zor olmayacaktır. Çünkü o tıpkı güneş gibi tüm gezegenleri ve kendi sistemi içerisinde her şeyi çevresinde başarıyla döndürecek kadar güçlü ve enerjiktir. Aslan aynı anda bir çok şeyi aksatmadan yapabilir. İşle aşkı karıştırmaz. İş hayatına çok odaklanmış olsa da ailesini ve çocuklarını ihmal etmez. Çocuklarının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak güce sahiptir. Aslan tüm ihtiyaçların karşılandığından ve sofrada yemek olduğundan emin olmak ister.


Aslan ormanın kralıdır ve bir kral gibi davranır. Evleneceği kadın ise bir kraliçe olmaya layık olmalıdır. Hayatının kraliçesini bulduğunda onunla evlenir. O bir asilzadedir ve soylu gibi düşünür, soylu gibi yaşar. Kendisine ancak bu muameleyi yapacak ve onu bir kral gibi hissettirecek bir kadınla evlilik yapabilir. Aynı zamanda gösterişi sever. Güneşin tepedeki parlaklığından zaten bir aslanın parlamayı seveceğini tahmin etmeliyiz. O bir yıldız gibi parlar ve yanında kendisi gibi parlayan bir kadın ister. Yanına yakışmayan ya da yanında sönük kalan bir kadın aslanın kalbini fethedemez.

Aslan burcu aşırı koruyucu ve kollayıcı bir eş olur. Bir kadında seksiliğe değil çocuk yetiştirme potansiyeline bakar. Bir kadın iyi bir eş ve sorumluluk sahibi anne olmayı hakkediyorsa onu evinin kraliçesi yapmaya hazırdır. Fakat aslanın bir zaafı var. EGO. Tüm bu özellikleri karşılayan bir kadın bile olsa ona kendini bir kral gibi hissettirmeyen ve egosunu okşamayan kadından uzaklaşabilir. Aslanla uzun yıllar mutlu bir evlilik yapmak isteyen bir kadın onu övmeyi alışkanlık haline getirmelidir.


Aslanın parlak ve güçlü çekime sahip yıldızı güneş aynı zamanda ona çok yetenekli olmayı öğretmiştir. Tıpkı çevresinde çok fazla gezegeni ekseninde döndürmeyi başaran güneş gibi aslan da aynı anda birden çok yeteneğe sahip olabilir. Tüm bu yetenekleri birleştirerek müthiş projeler ortaya çıkarabilir ve bu projelerle servete kavuşma ihtimali bulunur. Aslan asla parasız, güçsüz ya da sevdiklerine güzel bir yaşam sunamayan pasif bir erkek olmayacaktır. Aslan her zaman sevdiklerini kollar ve korur, onların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak serveti elde edecek zeka ve donanıma sahiptir.

Bir kral olarak aslan evini saray olarak görür. Tüm bunları aklınızda tutmalı ve ona gerçekten kraliyet ailesi gibi davranmalısınız. Bu yüzden ucuz yaşama karşı alerjisi olabilir. Evinin çok güzel ve konforlu olmasını ve eşinin de bu konforu ve rahatlığı korumasını ister. Fakat aslanın bir zaafı vardır, o da her şeye el atmak istemesi. Evin mobilyalarının seçiminden evle ilgili diğer kararların verilmesine kadar bir aslan burcu erkeği her şeye burnunu sokmaya meyillidir. Bu onun güneşten aldığı organizasyon yeteneğinden gelir. Aslan bazen bir “kontrol manyağı” olabilir.


Aslanda güneşin ışığı ve parlaklığı var. Bu adamla bir ömür geçirmek hiç sıkıcı olmaz. Her zaman sıcak her zaman espirili ve her zaman pozitif olacaktır. Eğer çok büyük bir sorun yaşanıyorsa bunu çocuklarına yansıtmak istemez. Güneş onu müthiş bir organizatör yapmıştır. O her şeyi sorunlarını bile organize eder ve kimseye çaktırmadan çözer. Evine ışık ve huzur getirmek konusunda zodyakta aslandan daha iyisi yoktur. Hatta şu söyleyebilir ki tüm burçlar içinde aslan en iyi eş olabilir.

YORUMLAR

bottom of page