top of page

Aslan burcu erkeği nasıl elde edilir?

woman24.png

Aslan burcu erkeğini kolaylıkla yatağa götürebilirsiniz fakat bu onu tam anlamıyla elde etmek değildir. Onun gibi yüksek zümre insanı değilseniz sizinle yatakta işi bitince  güzel bir veda mesajı atıp vedalaşabilir. Aslan tüm burçlar arasında en asil ve en gururlu olanıdır. Kendisi için de ailesi için de en iyisi olanını ister. Çocukların en iyi eğitimi alması, bir aile imparatorluğu kurmak, büyük bir şirketin Ceosu olarak refah içinde bir yaşam sürmek gibi hayalleri ve hedefleri olan Aslan dişisinden de bu konuda hassasiyet bekler. Aslan aynı zamanda kendisinden olacak gelecek nesillerine bilgelik aktarmak ister. Bir Aslan belgeseli izlediyseniz bir kayanın üzerinde tünemiş oturan bir aslanın kendisinden doğmuş çocuklara bakışını da fark etmişsinizdir. Aslan burcu erkeği de böyledir, inşa ettiklerine ve başarılarına bakıp bunları gelecek nesillere gururla aktarmayı planlar. Bu aktarımı yapamayacak bir dişi kesinlikle ona uygun değil. 


Aslan burcu erkeğini elde etmek kolay iş değil, onda güneşin asaleti var. Aslan burcu erkeğini en iyi tanımanın ve anlamanın yolu güneşe bakmaktır. Astrolojik değeri güneş ona öyle bir kişilik vermiştir ki, onun tüm ağırlığını Aslan burcu erkeğinde görebilirsiniz. Öncelikle, Aslan burcu erkeği ilgi odağı olmayı sever (tıpkı Güneşin merkezde bulunup tüm gezegenleri çevresinde döndürmesi gibi). Güçlü ve etkileyicidir, insanları yönlendirme hatta yaşamlarını şekillendirme gücüne sahiptir. Onun bu kadar manyetik ve çekici olması yine Güneşten gelen bir hediye. Her zaman çevresinde dönen insanlar hatta ona hayran kadınlar olacaktır. Hatta, bazen çevresinde o kadar çok kadın vardır ki bazılarıyla ilgilenmez bile.

Bu kadar karizmatik bir erkeği elde etmeniz için bazı kurallara uymanız gerekiyor. Aslan burcu erkekleri her partiye davet edilen o popüler ve karizmatik erkektir ve kesinlikle sosyaldir. Fazla kıskanç bir yapıya sahipseniz onun bir parti çocuğu olduğunu ve çevresinde çok fazla kadın olabileceğini unutmayın.  Bu asil aslanların geniş bir arkadaş, tanıdık, hayran ve hayran çevresi vardır. Her partiye davet edilirler ve daha da iyilerini atarlar. Aslan burcu erkeğinin en uzak tanıdıkları bile ışıltılarının tadını çıkarabilir, ancak bir Aslanın yakın çevresine girmeyi hak ettiyseniz, başardınız! Çevrelerindeki insanlardan biri olmak ve onun yörüngesinde dolanmayı başarabilmek de başarıların en büyüğüdür.


Aslan burcu erkeğini elde edebilmeniz aynı zamanda onun benmerkezci yapısıyla başa çıkabilme yeteneğinize bağlı. Bir Aslan burcu erkeği aslında evrenin merkezi olmadığını bildiğinizi bilecek kadar akıllı fakat bunu asla kabul edemeyecek kadar gururludur. Bazen şişirilmiş bir egoyla karşınıza çıkabilir fakat yine de büyük bir kalbe sahiptir. Aslanın büyük bir özgüven dozu vardır, güç ve dikkat ister. Bir grup hayran kitlesinin odak noktasında spot ışıklarında olmak ister. Aynı zamanda doğal liderdir ve genellikle sorunlar çözüm ararken olaylara tepeden bakar. Hayata karşı doyumsuz bir tutkusu vardır ve daha güzel şeylerden zevk alır. 

Bir Aslan burcu erkeği akıl almaz derecede sıcak ve sevimli bir şekilde aşık olan bir adamdır. Her ne kadar ilk başlangıçta karşınıza bir Aslan gibi avının peşinden heyecanla koşan vahşi bir erkek olarak çıksa da ilişkiniz ilerlediğinde mırıldanarak yanınıza gelip şevkat isteyen bir kediye dönüşebilir. Zodyakın sabit işaretlerinden olduğu için mevcut ilişkisinde rahatı yerindeyse yeni bir partner arayışına girmeyecektir. Sonuçta o bir kedi, kafası rahatsa ve evinde huzur varsa yeni bir partnere ihtiyaç duymaz.


Aslan burcu erkeğinin standartlarının çok yüksek olduğunu unutmayın. Sizin için çok ufak bir ayrıntı ya da bir şeyin kalitesiyle ilgili minik bir sorun Aslan için büyük bir sorun olabilir. Aslan sürekli spot ışıkları altında yaşayan parlayan bir canlıdır ve çevresinde hayranlık uyandırmak ister. Yanındaki kadının kalitesi (ya da kalitesizliği) aslan için önemli. Onun yanına yakışıyor olmanız önemli. Parlak bir gezegen olan Güneş tarafından yönetilmesinden dolayı parlayan her şeye zaafı olan Aslan burcu erkeği seçtiği kadınlar konusunda da böyledir. Bakımlı ve parlayan bir ten, rüküş olmayan fakat parlayan takılar ve taşlı ayakkabılar her zaman Aslan burcu erkeğini çekmiştir. Onda sinsice ilk çekimi yapmak istiyorsanız Aslan burcu erkeğinin bu parlak obje sendromunu kullanabilirsiniz, gerçekten de iyi bir taktir 😊 

Aslan burcu erkeğini tam anlamıyla elde etmek çok kolay bir iş değildir. Bir Aslan burcu erkeğinin dikkatini çekmek uğruna onun çapkınlığının kurbanı olmayın. Aslan burcu erkeğinin dikkatini çekmek veya onun size aşık olmasını sağlamak zor olabilir fakat yine de ilk etkiyi yaratacak birkaç küçük taktikle onu kendinize çekebilirsiniz. Bu burç, öncelikle mükemmel bir iletişimci değildir ve çoğunlukla birçok insanın etrafında olur ve o istemese de insanlar ona yanaşır. Bu yüzden dünyanın böyle bir düzeni olduğuna inanmaktadır. Kaliteli giyinen, kaliteli ve eğitimli insanları başlangıçta fark edebilir fakat bazen güzel giyimli bir kadına tıpkı bir Aslanın avına doğru hamle yapması gibi hamle yapabilir. Bu o kadınla uzun vadeli ilişki istiyor anlamına gelmez, sadece bir çapkınlık macerasıdır! 


Aslan burcu erkeğini kendinize aşık etmek istiyorsanız ona desteğinizi vermelisiniz. Onu olmak istediği kral gibi hissettirin. Bir Aslan erkeğiyle bir konuda konuşur ve onaylamazsanız sizi kendinden uzaklaştırır. Aksine, sözlerini ve eylemlerini onaylamanız onu sizin tarafınıza çekecektir. Bir Aslan erkeği her hareketinin ve her kararının karşı taraftan onaylanmasına ihtiyaç duyar ve eleştirilmekten nefret eder. Yapıcı düzeltmelere karşı değildir, onun gözden kaçırdığı ufak ayrıntılara ve kusurlara atıfta bulunun fakat bunu güler yüzle ve nazikçe söyleyin.

YORUMLAR

bottom of page