Aslan burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

zodyak1.png

Aslan burcu erkekleri oldukça çekici, enerjik ve göz kamaştırıcıdır. Yönetici gezegeni güneş gökyüzündeki en parlak cisim olarak ona bu özellikleri hediye etmiştir. Aslan da tıpkı yönetici astrolojik değeri güneş gibi parlamayı, dikkat çekmeyi ve enerji saçmayı sever. Peki Aslan burcu erkekleri nasıl kadınlardan hoşlanır?


Aslan burcu erkeği öncelikle onun bu sonsuz enerjisini dışa yansıtmasına ve parlamasına izin veren kadınlardan hoşlanır. Aslanın enerjisi ve çekiciliği o kadar fazladır ki bazen tüm gözler ona çevrilebilir. Eğer bu sizi rahatsız ediyorsa Aslan burcunu unutun. Çünkü, dikkat çekicilik onun ruhunda vardır. Bir ortamda en dikkat çeken, kendine en çok baktıran hatta en çekici erkek Aslan burcu erkeği olabilir. Aslan onun bu özelliğini taşıyabilecek bir kadınla ilişki yaşayabilir.

Aslan burcu erkeğinin güneşten aldığı enerji ona bir ağırlık ve hava vermiştir. Bazen parlamak ve dikkat çekmek onun bir ihtiyacı ve ruhunun gıdasıdır. Bir ortamda dikkat çekmiyorsa bile bir anda bir espiri patlatabilir ya da bir hareketle tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaracaktır. Aynı zamanda güneş onu sıcak ve espirili bir kişilik yapmıştır. Aslanın bir yıldız gibi parlamasına ve içindeki enerjiyi dışa yansıtmasına izin veren kendisi gibi dışa dönük ve enerjik bir partnerden başkası onunla uzun süreli ilişki yaşayamaz.


Aslan, güneşten aldığı tüm bu enerji ve ağırlığı taşıyabilecek kendisi gibi ağır ve yanına yakışan bir kadınla ilişki yaşayabilir. Bir aslan burcu erkeği eğer pahalı giyiniyor ve gösteriş meraklısıysa sade ya da ucuz giyimli bir kadınla ciddi bir ilişkiye girmeyebilir. Bir aslan erkeğini elde etmek istiyorsanız ona uymayı bilmelisiniz. Kendisine uymayan ve yaşam tarzına ayak uyduramayan kadınların aslan erkeği karşısında şansı yoktur.

Aslanın gezegeni güneş o kadar ağır ve güçlü çekim kuvvetine sahiptir ki, aslanı daha iyi anlayabilmek için güneşe bakın. Ona, bakamazsınız bile. İşte aslan bu kadar göz kamaştırıcı ve bu kadar güçlü bir kişiliğe sahiptir. Güneş sistemindeki her gezegen ve bu gezegenlerin yönettiği burçlar kısacası her şey ama her şey güneşin güçlü çekimi altındadır ve onun çevresinde döner. Bu yüzden aslan kimseye uymaz, her şey onun organize ettiği gibi olmak zorundadır. Eğer dominant bir kadınsanız şimdiden geçmiş olsun. Sizin dominantlığınız bir aslan burcu erkeğine asla sökmez! Dominantlığı uygulayabilmek için kendinize başka bir burcun erkeğini partner olarak seçmelisiniz.


Her ne kadar sahiplenici bir yapıda olsa da Aslan burcunun kıskançlığı biraz farklıdır. O , bir gösteriş meraklısıdır ve yanındaki kadının da göz kamaştırıcı olmasını ister. Hatta bununla övünebilir. Yanındaki kadının çekiciliği Aslan burcu erkeğini rahatsız etmez. Tam tersine bir kadının sönük olması ya da aslanın yanına yakışmaması onu rahatsız edecektir. Eğer bir aslan burcu erkeğini elde etmek istiyorsanız ona uyum sağlamaktan başka yapabileceğiniz bir şey yok. Onun ağırlığını taşıyabilecek kadar ağırsanız aslanı kendinize bağlayabilirsiniz.

Aslanın kişiliği ağırdır ve oldukça özgüvenlidir de. Kendisi gibi güçlü ve özgüveni yüksek kadınlardan hoşlanır. Aslan, karşısında ezik büzük ya da özgüvensiz bir kadın görmek istemez. Onlarla kurduğu ilişkiler geçici olacaktır. Kendi ayakları üzerinde duran, maddi anlamda güçlü ve yüksek özgüveni olan kadınlar her zaman aslan burcu erkeğine çekici gelmiştir. Aslan bir kadının peşinde koşmaz fakat kendi peşinden koşan kadınlarla da çok ilgilenmez. Ona yeşil ışık yapıp aslanın yaklaşmasını bekleyen kadınlar yarışa her zaman bir adım önde başlarlar.


Tüm ateş grubu burçlar gibi Aslan burcu da yüksek enerjili ve hızlıdır. Aniden düşünür, ani hareket eder. Onun bu ruhsal hızına yetişemeyen kadın aslanın ilerleyişini durduracak ya da yavaşlatacaktır. Aslan ideallerini değil partnerini terk eder. Aslan burcuyla uzun süreli ilişki yaşamak isteyen kadınlar ona yalnızca giyim-kuşam ya da yaşam tarzıyla uymayı değil ruhsal boyutta da uymayı öğrenmelidirler. Aslan sosyaldir ve asosyal bir kadınla uzun süre kalamayabilir. Cinselliğe önem verir fakat cinsellik onun için her şey değildir. Aslanın yaşamı cinsellik ve bir kadının cinsel çekiciliği ekseninde dönmez.


Son olarak, aslanın yönetici organının kalbi olduğunu asla unutmayın. Aslan severse tam sever ve kalbi tarafından yönetilir. Fakat bazen ideallerine de kalbiyle bağlanır. Eğer bir yaşam amacı ve uğrunda koştuğu bir şey varsa onu asla bırakmaz. Özgürlüğüne düşkündür ve daima yönetmeyi sever. Eğer aşırı dominant ya da ilişkiyi yönetmeye çok meyilli iseniz aslan sizi bir anda bırakabilir. Onu asla yönetmeye ya da kontrol altına almaya çalışmayın. Planları yapmak konusunda da ısrarcı olmayın. Bırakın planları aslan yapsın. Zaten aslan en iyi organizatördür ve harika planlar yapar. Sizin yaptığınız planlarla ilgilenmeyecektir.

YORUMLAR