top of page

Aslan burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

woman24.png

Bir Aslan burcu erkeği Güneşten aldığı energiyi dış dünyaya yansıtır. Oldukça göz kamaştırıcı ve parlak, karizmatik, bir ortamda tüm dikkatleri üzerine toplayan erkek. E tabi böyle bir erkeğin yanında parlayan bir dişiye ihtiyacı var. Onun yanında eğer yanına yakışmıyorsanız bu muhtemelen son yediğiniz yemek olacaktır. Zerafetiyle göz kamaştıran bir kadınla spot ışıkları altında görüntülenmek onu en çok gururlandıran ve gücüne güç katan şeydir. Hele bir de bunun biraz dedikodusu yapılırsa, Aslan burcu erkeğinin gururu okşanır. Güzel ve zarif bir kadınla görünmek onun en sevdiği şeydir.


Bir Aslan burcu geri çevrilmeye alışkın değildir. Teklif ettiği şey her ne ise bu teklif sadecebir kere yapılır. Geri çevrildiği zaman size aynı teklifi bir daha yapmayacaktır. Hani “kaçan kovalanır” derler ya, bu pek Aslan burcu erkeği için doğru değil. Aslan keskin dişleri ve pençeleriyle gezegendeki en iyi avcıdır, zaten avlamak istediğinin peşinden koşar ve bir çırpıda yakalar. Onun bir avcılık dersine de ihtiyacı yok aslında. Fazla naz yaparsanız başka bir şeyi avlamaa geçecektir, sonuçta o çekim kuvveti en yüksek gezegen tarafından yönetiliyor, onun karşı cinsi çekmek konusunda bir sorunu hiçbir zaman olmadı ki.

Aslan burcu erkeğinin hoşlandığı ve uzun süreli ilişki yaşayabileceği kadın ona huzur ve rahat bir ev ortamı sunan kadındır. Bir Aslan burcu erkeğinin ayrılma sebeplerinden biri de huzur bozucu soruların sürekli kendisine yönetiliyor olmasıdır. Çok fazla dırdırcı bir kadınsanız şimdiden üzgünüm, çünkü bu huyunuz onu kazanma şansını mahveder. Oldukça yüksek enerjiye sahip Aslan burcu erkeği bu enerjiyi astrolojik değeri güneşten alır, tıpkı hiç sönmeden milyarlarca yıldır yanan Güneş gibi Aslan burcunun bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi vardır. Fakat, yine de enerjisini şarj edeceği yer huzurlu bir ev ve yumuşak rahat koltukları. Enerjisini söndüren ise dırdırcı bir kadın! 


Bir Aslan burcu erkeğinin hoşlandığı kadın onun ormanın kralı olduğunu bir an bile aklından çıkamamalı, yöneticilik statüsünü sevdiğini anlamalı ve yönetme arzusuna müdahalede bulunmamalı. Aslan burcu erkeği her gün ve her yerde yönetmeyi sever, yönettiği şeylere siz de dahilsiniz. Siz de dahil olmak üzere her şeyden sorumlu olmak ve konularla ilgili kararlar almak istiyor. Bu nedenle, onu kazanmaya çalışıyorsanız, fazla ısrarcı olmayın veya onu kontrol etmeye çalışmayın. Bu adım çok önemlidir çünkü bir Aslan erkeği oldukça inatçıdır ve çok ısrarcı olursanız kendini geri çeker.

Bazı Aslan burcu erkekleri emir kipinde (bir kral edasıyla) konuşur ve bu onun yaşam tarzıdır. Onun bu yaşam tarzını onaylaayan ve güçlendiren bir partner arayışı içindedir. Onu olmak istediği kral gibi hissettirin. Bir Aslan erkeğiyle bir konuda konuşur ve onaylamazsanız sizi kendinden uzaklaştırır. Aksine, sözlerini ve eylemlerini onaylamanız onu sizin tarafınıza çekecektir. Bir Aslan erkeği her hareketinin ve her kararının karşı taraftan onaylanmasına ihtiyaç duyar ve eleştirilmekten nefret eder. Yapıcı düzeltmelere karşı değildir, onun gözden kaçırdığı ufak ayrıntılara ve kusurlara atıfta bulunun fakat bunu güler yüzle ve nazikçe söyleyin.


Aslan burcu erkekleri abartılı, heyecanlı ve maceralı yaşamaktan korkmazlar. Bir Aslan ne kadar hızlı koşuyor öyle değil mi? Aslan burcu erkeği de yaşamda hız tutkunudur. Hızlıca görevleri tamamlamak ve hayalindeki o Ferrari’yi çok kısa bir sürede almak gibi. Peki ya pahalı eşyalar, parlak giysiler? Herkesin kendisine bakmasını sağlayan bu şatafatlı yaşam tarzı? Aslan burcu erkeği bunlara para harcamaktan kesinlikle korkmaz. Hatta lüks yaşamıyla dillere düşmek onun en sevdiği şeydir. 

Aslan burcunun hoşlandığı kadın onu evcilleştirmeyi başarmış ve vahşi bir hayvanı evcil ve mırıldanan bir kedi haline getirmeyi başarmış saygıya değer bir kadındır. Bir Aslan burcu erkeği esasında evrenin merkezi olmadığını bildiğinizi bilecek kadar akıllı fakat bunu asla kabul edemeyecek kadar gururludur. Bazen şişirilmiş bir egoyla karşınıza çıkabilir fakat yine de büyük bir kalbe sahiptir. Aslanın büyük bir özgüven dozu vardır, güç ve dikkat ister. Bir grup hayran kitlesinin odak noktasında spot ışıklarında olmak ister. Aynı zamanda doğal liderdir ve genellikle sorunlar çözüm ararken olaylara tepeden bakar. Hayata karşı doyumsuz bir tutkusu vardır ve daha güzel şeylerden zevk alır.


Aslan burcunun hoşlanacağı kadın onu kontrol altına alma çabası göstermeyen özgüveni yüksek kadındır. Aslan burcu erkeği tam anlamıyla çekici bir mıknatıstır ve hoşlandığı kadın onun bu özelliğiyle barışık olarak yaşamayı bilmeli. Saçma sapan kıskançlık krizleri, sürekli kendisine hesap sorulması ve roman yazar gibi uzun mesajlar yazılarak rahatsız edilmesi Aslan burcu erkeğini yalnızca uzaklaştırır. Unutmayın, o bir kedi ve özgürce istediği arazide dolanmak ister. Bu tabiki sizi aldatacağı anlamına gelmiyor fakat özgürlüğünü kısıtlayamaz ve onu kontrol altına alamazsınız.

YORUMLAR

bottom of page