top of page

Aslan burcu erkeği neden ayrılmak ister?

woman24.png

Aslan burcu erkeğinden ayrılmak oldukça yıpratıcı olabilir ve bunun mutlaka bazı sebepleri vardır. Öncelikle Aslan burcu erkeği hayatı kral boyutunda yaşamayı sever ve kendini hep zirvede hisseder. Görsel olarak çekici, kusursuz giyimli, eğlenceli, maceracı, zarif, onurlu, hırslı, pozitif ve ilerici insanları sever. Kral boyutunda yaşadığı için bu bazen ona pahalıya mal olabilir. Marka seven ve ucuz mal düşmanıdır. Gittiğiniz ortamların kalitesine de bakar. Yanında gezdirdiği kadının yanına yakışması ve onun bu kral boyutuyla uyumlu olabileceği bir kraliçe olması gerekir. En sevmediği şey yanında ezik büzük, özgüveni düşük ve kötü giyimli bir kadınla gezmektir. Muhtemelen bu onunla yaptığınız son gezme olur. 


Bir Aslan burcu erkeğinin sizi terk etmek için bazen çok fazla nedene de ihtiyacı yoktur, o yalnızca insanları düzeltmeyi sevmez, bunun için ne vakti ne de sabrı var. Size tuzak sorular sormuştur, aldığı cevaplar ona aradığı bilgiyi vermiştir ve sizin kendisine uygun olmadığınızı düşünmüş ve sizinle olan yolculuğuna son vermiştir, işte bu kadar basit. Kısacası onun için yeteri kadar “iyi” değilsiniz. Onun büyük işler listesinde çok önemli işleri var: Bir Ferrari'nin satın alması, inşa etmesi gereken bir saray, fethetmesi gereken bir dünya. Bu hayaller ve planlar hiçbir zaman aksatılamaz ve yavaşlatılamaz. Bir kadın onun bu hayallerine giden planlarını yavaşlatıyor ya da o planların gerisinde kalıyorsa onu yol kenarında indirir!

Aslan tüm burçlar arasında en asil ve en gururlu olanıdır. Kendisi için de ailesi için de en iyisi olanını ister. Çocukların en iyi eğitimi alması, bir aile imparatorluğu kurmak, büyük bir şirketin Ceosu olarak refah içinde bir yaşam sürmek gibi hayalleri ve hedefleri olan Aslan dişisinden de bu konuda hassasiyet bekler. Aslan aynı zamanda kendisinden olacak gelecek nesillerine bilgelik aktarmak ister. Bir Aslan belgeseli izlediyseniz bir kayanın üzerinde tünemiş oturan bir aslanın kendisinden doğmuş çocuklara bakışını da fark etmişsinizdir. Aslan burcu erkeği de böyledir, inşa ettiklerine ve başarılarına bakıp bunları gelecek nesillere gururla aktarmayı planlar. Bu aktarımı yapamayacak bir dişi kesinlikle ona uygun değil. 


Aslan burcu erkeği bazen standartlarına uymayan bir kadın olduğunuzu fark ederek aniden ayrılabilir. Aslan burcu erkeğinin standartlarının çok yüksek olduğunu unutmayın. Sizin için çok ufak bir ayrıntı ya da bir şeyin kalitesiyle ilgili minik bir sorun Aslan için büyük bir sorun olabilir. Aslan sürekli spot ışıkları altında yaşayan parlayan bir canlıdır ve çevresinde hayranlık uyandırmak ister. Yanındaki kadının kalitesi (ya da kalitesizliği) aslan için önemli. Onun yanına yakışıyor olmanız önemli. Parlak bir gezegen olan Güneş tarafından yönetilmesinden dolayı parlayan her şeye zaafı olan Aslan burcu erkeği seçtiği kadınlar konusunda da böyledir. Bakımlı ve parlayan bir ten, rüküş olmayan fakat parlayan takılar ve taşlı ayakkabılar her zaman Aslan burcu erkeğini çekmiştir. Onda sinsice ilk çekimi yapmak istiyorsanız Aslan burcu erkeğinin bu parlak obje sendromunu kullanabilirsiniz, gerçekten de iyi bir taktir 😊 

Aslan burcu erkeği özellikleri efsanevidir, muhteşem koku alma özelliği var, dişisinin kokusunu çok uzaklardan alabilir (bu tabi mecazi anlamda). Çok uzaktaysanız bile tam aradığı gibi bir kadın olduğunuzu sezdiyse sizi metrelerce öteden fark edecek ve muhteşem bakışlarıyla izlemeye başlayacaktır. Özgüveni yüksek Aslan burcu erkeği size doğru yaklaşmaktan ve birkaç cümleli bir muhabbet başlatmaktan da çekinmez. Güneşin yönettiği Aslan burcu erkeği muhtemelen sıcak ve espirili bir muhabbeti başlatarak dikkatinizi çeker. Ama siz yine de aklınızda bulundurun, o harika bir avcıdır. Avını yakalar, yer, karnını doyurur ve macera biter!


Bir Aslan burcu erkeğinin sizden ayrılmak istemesi için bir sebebe ihtiyacı bile olmaz. Hatta bazı durumlarda yoğun bir şekilde peşinizden koşar ve tam “bu adam bana aşık, benim için her şeyi yapar” dersiniz bir anda aramayı sormayı kesebilir. Aslan burcu erkeğinin dikkatini çekmek uğruna onun çapkınlığının kurbanı olmayın. Aslan burcu erkeğinin dikkatini çekmek veya onun size aşık olmasını sağlamak zor olabilir fakat yine de ilk etkiyi yaratacak birkaç küçük taktikle onu kendinize çekebilirsiniz. Bu burç, öncelikle mükemmel bir iletişimci değildir ve çoğunlukla birçok insanın etrafında olur ve o istemese de insanlar ona yanaşır. Bu yüzden dünyanın böyle bir düzeni olduğuna inanmaktadır. Kaliteli giyinen, kaliteli ve eğitimli insanları başlangıçta fark edebilir fakat bazen güzel giyimli bir kadına tıpkı bir Aslanın avına doğru hamle yapması gibi hamle yapabilir. Bu o kadınla uzun vadeli ilişki istiyor anlamına gelmez, sadece bir çapkınlık macerasıdır! 

Bir Aslan burcu erkeğinin ayrılma sebebi saçma sapan bir şey olabilir. Örneğin hiçbir hareketini ve kararını desteklemeyen bir partnerseniz bir anda görüşmeyi kesebilir. Aslan burcu erkeğini kendinize aşık etmek istiyorsanız ona desteğinizi vermelisiniz. Onu olmak istediği kral gibi hissettirin. Bir Aslan erkeğiyle bir konuda konuşur ve onaylamazsanız sizi kendinden uzaklaştırır. Aksine, sözlerini ve eylemlerini onaylamanız onu sizin tarafınıza çekecektir. Bir Aslan erkeği her hareketinin ve her kararının karşı taraftan onaylanmasına ihtiyaç duyar ve eleştirilmekten nefret eder. Yapıcı düzeltmelere karşı değildir, onun gözden kaçırdığı ufak ayrıntılara ve kusurlara atıfta bulunun fakat bunu güler yüzle ve nazikçe söyleyin.


Bir Aslan burcu erkeğinin ayrılma sebeplerinden biri de huzur bozucu soruların sürekli kendisine yönetiliyor olmasıdır. Çok fazla dırdırcı bir kadınsanız şimdiden üzgünüm, çünkü bu huyunuz onu kazanma şansını mahveder. Oldukça yüksek enerjiye sahip Aslan burcu erkeği bu enerjiyi astrolojik değeri güneşten alır, tıpkı hiç sönmeden milyarlarca yıldır yanan Güneş gibi Aslan burcunun bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi vardır. Fakat, yine de enerjisini şarj edeceği yer huzurlu bir ev ve yumuşak rahat koltukları. Enerjisini söndüren ise dırdırcı bir kadın! 

YORUMLAR

bottom of page