top of page

Aslan burcu erkeği neden terk eder?

woman24.png

Bir Aslan burcu erkeği tarafından terk edildiyseniz şunu anlamalısınız ki bu mutlaka onun kral boyutunda sizde olmadığını hissettiği bazı özellikleriniz yüzündendir. Aslan burcu hayatı kral boyutunda yaşamayı sever hep zirvede hisseder. Çekici, karizmatik kusursuz giyimli, eğlenceli, maceracı, zarif, onurlu, hırslı, pozitif ve ilerici insanları sever. Kral boyutunda yaşadığı için bu bazen ona pahalıya mal olabilir. Marka tutkulu ve ucuz mal düşmanıdır. Her yerde ve her şeyde ortamların kalitesine de bakar. Yanında gezdirdiği kadının yanına yakışması ve onun bu kral boyutuyla uyumlu olabileceği bir kraliçe olması gerekir. En sevmediği şey yanında ezik büzük, özgüveni düşük ve kötü giyimli bir kadınla gezmektir. Muhtemelen bu onunla yaptığınız son gezme olur. 


Aslan burcu erkeği neden terk eder diye düşünüyorsanız işte size bir ipucu daha: Onu fark ederseniz size yaklaşmasını bekleyin. İlk hamleyi yapan siz olmamalısınız neden mi? Çünkü o aslında bir kedi ve avını kendi elleriyle avlamayı sever. Avlamadığı her şey onun için kıymetsiz olacaktır. Her nasıl bir kedi önüne atılan ölü bir fareyle oynamayı sevmiyorsa Aslan burcu erkeği için de peşinde koşmadığı bir kadın her zaman önüne atılmış ölü bir faredir ve sizi değersiz bulabilir. Aslanın bu yönünü anlayarak bir süre kendinizi ağırdan satma evresinden geçmeniz gerekiyordu ama belki de siz bu evreden geçmediniz.

Aslan burcu erkeğinin neden terk edeceği sorusuna kesin bir cevap yoktur fakat Aslan burcu erkeğinin dişisini gerçekten bulduğundan emin olması biraz fazla zaman alabilir ve aşık bir Aslan erkeği bile olsa en iyisini bulduğundan emin olmadan ilişkiye girmez. Kısacası bu ormanın kralının eşi olmak istiyorsanız siz de kraliçe edasında olmalısınız. Bir Aslan erkeğiyle bir sonraki aşamaya geçmek istiyorsanız öncelikle bu birbirini tanıma ve ona gerçek bir kraliçe olduğunuzu ıspatlama döneminden geçmelisiniz. Unutmayın ki Aslan burcu erkeği şımartılmayı ve bolca sevgi ve şefkat yağmuruna tutulmayı sever. Ona bir kral olduğunu sürekli hatırlatmalı ve gururunu okşamalısınız.


Bir Aslan burcu erkeği hiçbir zaman "cepte" göreceğiniz bir erkek olmayacaktır. Öncelikle onun yaşamsal düzeni boyunduruğuna girmeniz gerekiyor. Eğer bunu başarmadıysanız sizi anlık bir kararla terk edebilir. Aslan burcu erkeğinin olumsuz yönü olarak kıskanç ve sahiplenici olma özelliği ön plana çıkar. Hem de ne sahiplenme! Onu daha iyi tanımak isteyenler Güneşin karakteristik özelliklerine bakarak da anlayabilir. Tüm gezegenler Güneş yörüngesinde hareket etmektedir. Bir Aslan burcu erkeğini da yaşamının her alanında her şeyin kendi çizdiği yörüngede gitmesini ister (evet ne yazık ki ilişkisinin de). Bu bazen Aslan burcu erkeğini “zor adam” olarak algılamaya sebep olabilir. Ve evet, Aslan burcu erkeği zaten zordur da. 

Bir Aslan burcu erkeği için bazen çapkınlık bir kedi fare oyunu gibidir ve oyun bitince aniden bırakabilir.. Bir kadını gözüne kestirdiyse o iş artık tamamdır. Güneşin güçlü çekim gücü ona doğduğu gün hediye edildi. Güneş kadar göz kamaştırıcı, herkes ona bakıyor sanki. Bir restoranta gittiğinizde bütün kadınların gözünün onda olduğunu görebilirsiniz. Onun kadın cezbetmekte bir sorunu olmaz. Dikatli olmanız gereken bazı unsurlar var: sizi ele geçirene kadar tatlı ve ateşli sözler söyleyebilir ve avını avladıktan sonra ilgilenmeyebilir. Sizi avlar, yakalar ve bir Aslan gibi doyar, macera orada bitebilir!


Aslan burcu erkeklerinin çok kez aniden bir kadını terk etmesi görülmüştür ve bunun en büyük sebebi onun benmerkezci yapısıdır. Tıpkı gezegeni güneş gibi herşey Aslan burcu erkeğinin etrafında döner (ya da en azından onun dünyayı algılama biçimi budur). Yani aslında Aslan burcu erkekleri tüm burçları ve tüm burçların kadınlarını çevrelerinde döndürecek ve çekimi altına alacak güce sahip bir burçtur. Sizin de bir şekilde onun yörüngesinde kalmanız gerekiyor ve zaten tüm gezegenler Güneş çevresinde döndüğünden Aslan her burcu hizaya getirebilir. Fakat elementi nedeniyle bazı burçlarla diğerlerinden daha iyi anlaşıyor olabilir. Eğer Aslan burcu erkeği bir gün sizi aniden terk edip aramayı sormayı kesmişse bilin ki onun yörüngesinden çıkmışsınızdır. 

Bir Aslan burcu erkeğinin sizi terk etme sebeplerinden en önemlisi ona ihtiyaç duyduğu huzuru vermemiş olmanızdır. Güneşte tembellik eden ve aniden avını görüp tüm enerjisini ona yoğunlaşarak av peşinde koşan bir Aslan gibi Aslan burcu erkeği de tüm enerjisini dünyaya ve dünyevi işlerine harcar (hedefleri ve yüksek hayalleri hatta bazen dişisinin peşinden koşmak gibi). Fakat harcanmış tüm bu enerjiden sonra bir sonraki güne geçmeden önce onun pilini şarj edeceği sakin bir ev ortamına ihtiyacı var, ve elbette bu ortam kadın dırdırının ve karmaşanın olmadığı, yumuşak battaniyelerle dolu, rahat koltuklara uzanılabilecek bir mekan olmalı. İşte Aslanın bir sonraki güne hazırlanma metodu sadece budur, çok fazla şey istemez. 


Tüm bu sebeplerin yanında bir Aslan burcu erkeği tarafından terk edilmenin bir diğer sebebi de Aslan burcu erkeğinin aslında evrenin merkezi olmadığını bildiğinizi bilecek kadar akıllı fakat bunu asla kabul edemeyecek kadar gururlu olmasıdır. Bazen şişirilmiş bir egoyla karşınıza çıkabilir fakat yine de büyük bir kalbe sahiptir. Aslan erkeğinin büyük bir özgüven dozu vardır, güç ve dikkat ister. Bir grup hayran kitlesinin odak noktasında spot ışıklarında olmak ister. Aynı zamanda doğal liderdir ve genellikle sorunlar çözüm ararken olaylara tepeden bakar. Hayata karşı doyumsuz bir tutkusu vardır ve daha güzel şeylerden zevk alır. 

YORUMLAR

bottom of page