top of page

Aslan burcu erkeği nelerden hoşlanır?

woman24.png

Aslan burcu güneşten aldığı enerjiden dolayı zodyaktaki en göz kamaştırıcı ve en dikkat çekici burçtur. Bu yüzden onun en sevdiği şey hatta ruhunun gıdası tüm dikkatleri üzerinde toplamak, tıpkı yıldızı güneş gibi en tepede parlamaktır. Gerek iş yaşamında gerek günlük yaşamında tıpkı gökyüzündeki güneş gibi parlamayı, en tepede olmayı ve herkesin gözdesi olmayı ister. Bu enerjiyi alamadığı ortamlarda fazla durmaz.


Güneş tarafından yönetilen Aslan burcu erkeği tıpkı güneş gibi bitmek bilmeyen bir ruhsal enerjiye ve parlaklığa sahiptir. Aslan, güneş sisteminin muhteşem yıldızına çok yakın bir şekilde bağlanmıştır. Bu bağlantı, Aslan'ın neyi beğenip neyi beğenmeyeceği durumlara da yansımıştır. Onun neyi sevip sevmediğini ve karakterini daha iyi anlayabilmek için güneşi tanımanız ve anlamanız gerekir. Evet, güneş her şeyi çevresinde döndürür ve tüm gezegenleri yönetir. O hiçbir şeyin etrafında dönmez aynı zamanda harika bir organizatördür. Buradan da anlamış olmasınız ki aslan burcu yönetmeyi ve organize etmeyi sever. En nefret ettiği şey yönetilmek ya da organize edilmektir. Aslan kuralları koyar herkese bu kuralları yalnızca uygulamak kalır. Aslana kural koyulmaz.

Aslan güneş kadar cömerttir. Onun enerjisi ve can vericiliği var. Güneş yaşam kaynağımızdır. Ondan gelen enerji sayesinde hayatta kalırız. Aslan da tıpkı yönetici astrolojik değeri güneş gibi olmayı ister. Her zaman koruyucu, kollayıcı ve ilham verici. Ne zaman ihtiyacınız olursa aslandan yardım isteyebilirsiniz. Size verecekleri parayla sınırlı kalmaz. O aynı zamanda bir ilham şövalyesidir. Işığını ve bilgeliğini sizden asla esirgemeyecektir. Tavsiye vermeye ve ışığını yansıtmaya bayılır.


Aslan burcu erkeği başka nelerden mi hoşlanır? Elbette gururunun okşanmasından ve övülmekten. Ona ne derseniz deyin söylediğiniz şeylerin onu yücelteceğinden emin olmalısınız. Aslan burcu erkeği gerek iş hayatında gerek aşk hayatında hatta yatakta bile tam bir övülme hastasıdır. Ona performansının ya da yaptığı işin harika olduğunu söyleyin. Bu onun çok hoşuna gidecektir. Aslan çevresinde onu öven insanları çokça bulundurur. Gururunu inciten ya da onu hor gören insanları arkadaş listesinden çıkaracaktır.

Aslan burcu kendisini güneş gibi parlatacak ve şöhrete ulaştıracak soyut güçlere sahip olan burçtur. İlahi koruma altındadırlar ve şansları daima parlaktır. Onun bu “parlama” ihtiyacına saygılı olan herkesi sever ve yaşam yolculuğu boyunca yanında görmek ister. Onu asla söndürmeye ya da parlamasını engellemeye çalışmayın. Sizi bir kalemde siler atar. O tam anlamıyla bir göz kamaştırıcı şövalyedir ve hep öyle kalacaktır. Işığını söndüren herkesle yolunu ayırır.


Aslan burcu erkeği başka nelerden hoşlanır? Elbette parlak cisimlerden ve gösterişten. Eğer sade birini arıyorsanız aslan size göre olmayabilir. Onun bu gösteriş merakı bazılarını rahatsız edebilir. Aslan bazen gösterişi abartabilir ve rüküşlüğe kaçabilir. Hatta aslanda “parlak nesne sendromu” gözlemleyebilirsiniz. Onu cezbetmek isteyen bir kadın parlak taşlı iç çamaşır ve ayakkabılar giyerse bir nevi bu aslanın dikkatini çekmekte işe yarayacaktır. Bazen aslan kendisi de parlak bir şey giyebilir ya da parlak taşlı bir yüzük takabilir.

Aslan aynı zamanda bir kedidir ve kedinin sevdiği ne varsa aslanın da gözdesi olabilir. Evde kendine ait bir köşe! O köşeyi sadece aslan burcu erkeğine ayırın. Köşesini her zaman sahiplenecektir. Rahata düşkünlük! Evet bu da aslanın bir özelliği. Her ne kadar enerjik de olsa aslan bazen yumuşak ve rahat bir kanepede saatlerce uzanıp yatabilir. Yeri geldiğinde tembellik edebilir ya da hareketsiz durabilir. Aslan aynı zamanda bir şevkat hastasıdır. Aslanın saçlarını ara sıra tıpkı bir kediyi okşar gibi okşayabilirsiniz. Aslan bundan da hoşlanabilir.


Genelde iyi niyetli olsa da Aslan burcu erkeğini tahammül edilemez bir gösterişli olma eğilimi vardır. Partinin odak noktası ve dikkat çeken çocuğu olmaya bayılır. Eğer dikkatler üzerinden çekilmişse aniden bir kahkaha patlatabilir ya da bir espiri yapar ve tekrar dikkatleri üzerinde toplar. Eğer aslan burcu bir partnere sahipseniz bu sizi rahatsız edebilir. Çünkü aslan partide kadınların gözdesi olmaya da bayılır. Ne yazık ki bu özellik ona yönetici gezegeni güneş tarafından verilmiştir ve kolay kolay değişmez.

YORUMLAR

bottom of page