top of page

Aslan burcu erkeğini etkilemenin yolları

woman24.png

Bir Aslan burcu erkeğini etkilemenin yolları vardır. Onu fark ederseniz size yaklaşmasını bekleyin. İlk hamleyi yapan siz olmamalısınız neden mi? Çünkü o aslında bir kedi ve avını kendi elleriyle avlamayı sever. Avlamadığı her şey onun için kıymetsiz olacaktır. Her nasıl bir kedi önüne atılan ölü bir fareyle oynamayı sevmiyorsa Aslan burcu erkeği için de peşinde koşmadığı bir kadın her zaman önüne atılmış ölü bir faredir ve sizi değersiz bulabilir. Aslanın bu yönünü anlayarak bir süre kendinizi ağırdan satma evresinden geçmeniz gerekiyor.


Bir Aslan burcu erkeğini etkilemek için öncelikle yarışmanın birincisi olmalısınız, çünkü Aslanın kadın konusunda seçeneği çoktur. Aslan ormanın kralıdır ve Aslan burcu erkeği için de durum aynıdır, yani bu adam da kendi aleminin kralı ve kesinlikle ona bir kral gibi davranılması gereliyor. Bu adamın özelliklerini özetlemek oldukça basit. Çarpıcı kişiliği ile çevresinde tanınan biridir, ne yapsa doğrudur, zaten kimseye hesap vermek zorunda hissetmez. Kendinden emin, sıcak ve etkileyici. Hani çok uzaktan bile kadınların baktığı kendine hayran bırakacak çekiciliğe sahip erkek var ya, işte ona burcunu sorun mutlaka size “Aslan burcuyum” diyecektir. Zaten onu kalabalığın içinde kolayca fark edersiniz. Sıcak kişiliği asla es geçilemez ve etrafındakiler genellikle onun manyetik kişiliğine çekilir. Gittiği her yerde saygı görür. Çoğu lider bu burç altında doğar.

Evcilleşmeyen Aslan nasıl evcilleşir ve eve bağlanır bunu hiç düşündünüz mü? Serbest ve vahşi dolaşmaya alışmış bir aslanı nasıl fethedersiniz? Şunu bilin ki eğer bunu başardıysanız siz harika bir kadınsınız çünkü bu gerçekten büyük bir başarıdır. Öncelikle kendinizin en iyi versiyonu olmalısınız, kaliteli bir kadın olmalı, iyi giyinmeli, iyi yaşamalı ve yüksek özgüvene sahip olmalısınız. Ve kesinlikle Aslan erkeği gözünde evlenecek bir kadın olmanın tek yolu harika çocuklar yetiştirme potansiyeline sahip olmanız. Kendinize saygınız olmalı, kendinize çok yüksek bir saygınız yoksa, bunu görecek, bundan hoşlanmayacak ve yoluna devam edecek.


Bir Aslan burcu erkeğinin aradığı kadını gerçekten bulduğundan emin olması biraz zaman alabilir ve aşık bir Aslan erkeği bile olsa en iyisini bulduğundan emin olmadan ilişkiye girmez. Aslında bu ormanın kralının eşi olmak istiyorsanız siz de kraliçe edasında olmalısınız. Bir Aslan erkeğiyle bir sonraki aşamaya geçmek istiyorsanız öncelikle bu birbirini tanıma ve ona gerçek bir kraliçe olduğunuzu ıspatlama döneminden geçmelisiniz. Unutmayın ki Aslan burcu erkeği şımartılmayı ve bolca sevgi ve şefkat yağmuruna tutulmayı sever. Ona bir kral olduğunu sürekli hatırlatmalı ve gururunu okşamalısınız.

Aslan burcu erkeğini etkilemeniz çok kolay değil, ilk başta onu etkilediğinizi sanıp yanılabilrsiniz. Onun özellikleri efsanevidir, muhteşem koku alma özelliği var, dişisinin kokusunu çok uzaklardan alabilir (bu tabi mecazi anlamda). Çok uzaktaysanız bile tam aradığı gibi bir kadın olduğunuzu sezdiyse sizi metrelerce öteden fark edecek ve muhteşem bakışlarıyla izlemeye başlayacaktır. Özgüveni yüksek Aslan burcu erkeği size doğru yaklaşmaktan ve birkaç cümleli bir muhabbet başlatmaktan da çekinmez. Güneşin yönettiği Aslan burcu erkeği muhtemelen sıcak ve espirili bir muhabbeti başlatarak dikkatinizi çeker. Ama siz yine de aklınızda bulundurun, o harika bir avcıdır. Avını yakalar, yer, karnını doyurur ve macera biter!


Bir Aslan burcu erkeği size çılgın bakışlarla bakıyor hatta sizi kesiyor olabilir. Tam onu etkilediğinizi sanarsınız ki bir anda terk edilerek afallayabilirsiniz. Bu Aslanların en şaşırtıcı özelliğidir. Bir Aslan burcu erkeğinin sizi terk etmek için bazen çok fazla nedene de ihtiyacı yoktur, o yalnızca insanları düzeltmeyi sevmez, bunun için ne vakti ne de sabrı var. Size tuzak sorular sormuştur, aldığı cevaplar ona aradığı bilgiyi vermiştir ve sizin kendisine uygun olmadığınızı düşünmüş ve sizinle olan yolculuğuna son vermiştir, işte bu kadar basit. Kısacası onun için yeteri kadar “iyi” değilsiniz. Onun büyük işler listesinde çok önemli işleri var: Bir Ferrari'nin satın alması, inşa etmesi gereken bir saray, fethetmesi gereken bir dünya. Bu hayaller ve planlar hiçbir zaman aksatılamaz ve yavaşlatılamaz. Bir kadın onun bu hayallerine giden planlarını yavaşlatıyor ya da o planların gerisinde kalıyorsa onu yol kenarında indirir!

Güneşte tembellik eden ve aniden avını görüp tüm enerjisini ona yoğunlaşarak av peşinde koşan bir Aslan gibi Aslan burcu erkeği de tüm enerjisini dünyaya ve dünyevi işlerine harcar (hedefleri ve yüksek hayalleri hatta bazen dişisinin peşinden koşmak gibi). Fakat harcanmış tüm bu enerjiden sonra bir sonraki güne geçmeden önce onun pilini şarj edeceği sakin bir ev ortamına ihtiyacı var, ve elbette bu ortam kadın dırdırının ve karmaşanın olmadığı, yumuşak battaniyelerle dolu, rahat koltuklara uzanılabilecek bir mekan olmalı. İşte Aslanın bir sonraki güne hazırlanma metodu sadece budur, çok fazla şey istemez. 


Bir Aslan burcu erkeğini etkilemenin tek yolu seksi kıyafetler, kırmızı ojeler ya da ince topuklu ayakkabılar değildir. İhtiyacı olduğu huzuru ve huzurlu ortamı bir kadında bulamayan Aslan burcu erkeği sizi aniden terk edebilir. Güneşte tembellik ederek uzanan ve aniden avını görüp tüm enerjisini ona yoğunlaşarak av peşinde koşan bir Aslan gibi Aslan burcu erkeği de tüm enerjisini dünyaya ve dünyevi işlerine harcar (hedefleri ve yüksek hayalleri hatta bazen dişisinin peşinden koşması gibi). Fakat harcanmış tüm bu enerjiden sonra bir sonraki güne geçmeden önce onun ruhsal pilini şarj edeceği sakin bir ev ortamına ihtiyacı var, elbette bu ortam kadın dırdırının ve karmaşanın olmadığı, yumuşak battaniyelerle dolu, rahat koltuklara uzanılabilecek bir mekan olmalı. İşte Aslanın bir sonraki güne hazırlanma metodu sadece budur, aslında çok fazla şey istemez. 

YORUMLAR

bottom of page