top of page

Aslan burcu erkeğini peşinde koşturmanın yolları

woman24.png

Aslan burcu erkeğini peşinizde koşturma hiç sandığınız kadar kolay değil ama şansınızı denemeniz için işte size birkaç tüyo: Aslanı fark ederseniz size yaklaşmasını bekleyin. İlk hamleyi yapan siz olmamalısınız neden mi? Çünkü o aslında bir kedi ve avını kendi elleriyle avlamayı sever. Avlamadığı her şey onun için kıymetsiz olacaktır. Her nasıl bir kedi önüne atılan ölü bir fareyle oynamayı sevmiyorsa Aslan burcu erkeği için de peşinde koşmadığı bir kadın her zaman önüne atılmış ölü bir faredir ve sizi değersiz bulabilir. Aslan burcu erkeğinin bu yönünü anlayarak bir süre kendinizi ağırdan satma evresinden geçmeniz gerekiyor.


Aslan burcu erkeği ile ilgili güzel bir sru: Evcilleşmeyen Aslan nasıl evcilleşir ve eve bağlanır bunu hiç düşündünüz mü? Serbest ve vahşi dolaşmaya alışmış bir aslanı nasıl fethedersiniz? Şunu bilin ki eğer bunu başardıysanız siz harika bir kadınsınız çünkü bu gerçekten büyük bir başarıdır. Öncelikle kendinizin en iyi versiyonu olmalısınız, kaliteli bir kadın olmalı, iyi giyinmeli, iyi yaşamalı ve yüksek özgüvene sahip olmalısınız. Ve kesinlikle Aslan erkeği gözünde evlenecek bir kadın olmanın tek yolu harika çocuklar yetiştirme potansiyeline sahip olmanız. Kendinize saygınız olmalı, kendinize çok yüksek bir saygınız yoksa, bunu görecek, bundan hoşlanmayacak ve yoluna devam edecek.

Bir Aslanı peşinizde koşturmanın kolay olduğunu düşünüp yanılabilirsiniz. Aslan burcu erkeği özellikleri efsanevidir, muhteşem koku alma özelliği var, dişisinin kokusunu çok uzaklardan alabilir (bu tabi mecazi anlamda). Çok uzaktaysanız bile tam aradığı gibi bir kadın olduğunuzu sezdiyse sizi metrelerce öteden fark edecek ve muhteşem bakışlarıyla izlemeye başlayacaktır. Özgüveni yüksek Aslan burcu erkeği size doğru yaklaşmaktan ve birkaç cümleli bir muhabbet başlatmaktan da çekinmez. Güneşin yönettiği Aslan burcu erkeği muhtemelen sıcak ve espirili bir muhabbeti başlatarak dikkatinizi çeker. Ama siz yine de aklınızda bulundurun, o harika bir avcıdır. Avını yakalar, yer, karnını doyurur ve macera biter!


Bazen bir Aslan burcu erkeğini etkilemiş olmanın gururunu yaşar ve ertesi gün terk edilebilirsiniz. Bir Aslan burcu erkeğinin sizi terk etmek için bazen çok fazla nedene de ihtiyacı yoktur, o yalnızca insanları düzeltmeyi sevmez, bunun için ne vakti ne de sabrı var. Size tuzak sorular sormuştur, aldığı cevaplar ona aradığı bilgiyi vermiştir ve sizin kendisine uygun olmadığınızı düşünmüş ve sizinle olan yolculuğuna son vermiştir, işte bu kadar basit. Kısacası onun için yeteri kadar “iyi” değilsiniz. Onun büyük işler listesinde çok önemli işleri var: Bir Ferrari'nin satın alması, inşa etmesi gereken bir saray, fethetmesi gereken bir dünya. Bu hayaller ve planlar hiçbir zaman aksatılamaz ve yavaşlatılamaz. Bir kadın onun bu hayallerine giden planlarını yavaşlatıyor ya da o planların gerisinde kalıyorsa onu yol kenarında indirir!

Aslan burcu erkeğini başlangıçta peşinizden koşturabilirsiniz fakat sizi yakaladıktan sonra da durumun böyle olacağının bir garantisi yok.  Bir anda terk edilebilirsiniz. İşte bunun sebebi: Güneşte tembellik eden ve aniden avını görüp tüm enerjisini ona yoğunlaşarak av peşinde koşan bir Aslan gibi Aslan burcu erkeği de tüm enerjisini dünyaya ve dünyevi işlerine harcar (hedefleri ve yüksek hayalleri hatta bazen dişisinin peşinden koşmak gibi). Fakat harcanmış tüm bu enerjiden sonra bir sonraki güne geçmeden önce onun pilini şarj edeceği sakin bir ev ortamına ihtiyacı var, ve elbette bu ortam kadın dırdırının ve karmaşanın olmadığı, yumuşak battaniyelerle dolu, rahat koltuklara uzanılabilecek bir mekan olmalı. İşte Aslanın bir sonraki güne hazırlanma metodu sadece budur, çok fazla şey istemez. 


Aslan burcu erkeğini peşinizden koşturmak için öncelikle onun aradığı kadın olmalısınız. Bir Aslan erkeği dişisini gerçekten bulduğundan emin olması biraz fazla zaman alabilir ve aşık bir Aslan erkeği bile olsa en iyisini bulduğundan emin olmadan ilişkiye girmez. Kısacası bu ormanın kralının eşi olmak istiyorsanız siz de kraliçe edasında olmalısınız. Bir Aslan erkeğiyle bir sonraki aşamaya geçmek istiyorsanız öncelikle bu birbirini tanıma ve ona gerçek bir kraliçe olduğunuzu ıspatlama döneminden geçmelisiniz. Unutmayın ki Aslan burcu erkeği şımartılmayı ve bolca sevgi ve şefkat yağmuruna tutulmayı sever. Ona bir kral olduğunu sürekli hatırlatmalı ve gururunu okşamalısınız.

Bir Aslan burcu erkeğini peşinizde koşturmanın çok fazla yolu yoktur aslında. Doğal olarak onun gibi yüksek zümre insanı olmanız gerekiyor. Aslan tüm burçlar arasında en asil ve en gururlu olanıdır. Kendisi için de ailesi için de en iyisi olanını ister. Çocukların en iyi eğitimi alması, bir aile imparatorluğu kurmak, büyük bir şirketin Ceosu olarak refah içinde bir yaşam sürmek gibi hayalleri ve hedefleri olan Aslan dişisinden de bu konuda hassasiyet bekler. Aslan aynı zamanda kendisinden olacak gelecek nesillerine bilgelik aktarmak ister. Bir Aslan belgeseli izlediyseniz bir kayanın üzerinde tünemiş oturan bir aslanın kendisinden doğmuş çocuklara bakışını da fark etmişsinizdir. Aslan burcu erkeği de böyledir, inşa ettiklerine ve başarılarına bakıp bunları gelecek nesillere gururla aktarmayı planlar. Bu aktarımı yapamayacak bir dişi kesinlikle ona uygun değil. 


Aslan tüm burçlar arasında en asil ve en gururlu olanıdır ve kolay kolay bir kadının peşinde koşmaz. Aradığı kadının da kendi kraliyet seviyesine uygun olması gerekiyor. Kendisi için de ailesi için de en iyisi olanını ister. Çocukların en iyi eğitimi alması, bir aile imparatorluğu kurmak, büyük bir şirketin Ceosu olarak refah içinde bir yaşam sürmek gibi hayalleri ve hedefleri olan Aslan dişisinden de bu konuda hassasiyet bekler. Aslan aynı zamanda kendisinden olacak gelecek nesillerine bilgelik aktarmak ister. Bir Aslan belgeseli izlediyseniz bir kayanın üzerinde tünemiş oturan bir aslanın kendisinden doğmuş çocuklara bakışını da fark etmişsinizdir. Aslan burcu erkeği de böyledir, inşa ettiklerine ve başarılarına bakıp bunları gelecek nesillere gururla aktarmayı planlar. Bu aktarımı yapamayacak bir dişi kesinlikle ona uygun değil. 

YORUMLAR

bottom of page