top of page

Aslan burcu kadını aşk hayatı

woman24.png

Aslan burcu kadını aşk hayatı nasıldır?

Her ne kadar liderlik ünvanını Zodyakta Koç burcu elinde tutuyor gibi görünse de Zodyak Aslan burcunun güneşinin etrafında döner. Bu yüzden gerek kadın gerek erkek olsun Aslan burcuna mensup kişiler ilişkilerinde daima ipleri elinde tutan taraf olmayı başarırlar. Aslan burcunun bu yönetici ve organizatör yanını en iyi kavramanın yolu onun yönetici astrolojik değeri Güneş’e bakmaktır. Her burcun gezegeni çaresizce Aslanın gezegeni Güneş etrafında dönmekte bu da onu doğal bir lider yapmaktadır.


Aşk hayatında Aslan burcu kadınları adeta bir “kraliçe” havasına sahiptir. O kimseyi takip etmez fakat her zaman takip edilendir. Gezegeni Güneş ona en tepede olmayı, parlamayı ve tüm dikkatleri üzerine çekmeyi doğduğu gün öğretmiştir. Bu yüzden Aslan burcu kadınları her nereye giderlerse gitsinler karşı konulamaz çekicilikleriyle kendilerine baktırmayı başarırlar. Bunu bilinçli bir şekilde yapmasalar da onlarda herkesin dikkatini çeken gizemli bir şey her zaman vardır. Karşı cinsi mıknatıs gibi çekme yeteneğine sahiplerdir. Hatta bunu yapabilmeleri için güzelliğe ihtiyaçları da yok. Mutlaka onları çekici kılan bir şey onlara gezegenleri Güneş tarafından hediye edilmiştir.

Aşk hayatında Aslan burcu kadını

Bir Aslan burcu kadınını aşık etmek ve peşinde koşturmak bir erkek için adeta büyük bir yetenek ve sanattır. Çünkü Aslan burcu kadını her zaman kaçan, partneri ise kovalayandır. Aşk hayatında Aslan burcu kadını “peşinden koşturma sanatını” en iyi bilen kadın türüdür. Size deli gibi aşık olsa bile yine de kendinizi onun peşinden koşarken bulabilirsiniz. Egosu her zaman baskın gelecektir ve aşkı için hüngür hüngür ağlayacak derecede bir erkeğe tutkuyla bağlansa bile gururunu seçip terk edebilir. “Aramam” diyorsa aramaz.


Zodyakta en ağır astrolojik vücut olan Güneş hiçbir gezegenin çevresinde dönmez ve tüm gezegenleri çevresinde döndürmektedir. Güneş bu karakteristik özelliğini Aslan burcu kadınlarına da hediye etmiştir. Bir Aslan burcu kadınının peşinden erkekleri koşturmak için güzelliğe bile ihtiyacı yok. Karşı cins onun çekimine kapılmak için mutlaka bir sebep bulacaktır. Hani, aşık olduğunuz erkek vardır, o erkek sizin değil başka bir kadının peşinden koşar: işte o kadın Aslan burcu kadınıdır. Bütün erkeklerin dikkatini çekmeyi başaran, en yüksekte ve en ulaşılmaz “asil ve zor kadın” ünvanlı kişi. Bu yüzden Aslan burcu kadınlarının kadınlardan düşman ve rakipleri çoktur. Yaşamları boyunca arzu etmeseler de mutlaka birinin partnerini kendilerine çekmeyi başarmışlardır.

Aslan burcu kadını ve aşk

Aslan burcu kadınının önceliği aşk değil. Onun yüksek hayalleri ve idealleri vardır. Ya onun yolunda gidersiniz ya da onun yörüngesinden çıkarsınız. Aslan burcu kadını bir erkek için ideallerinden vazgeçecek kadın türünde değildir. Bunu yapmaktansa partner değişimine gider. O, arkasında kırık kalpler bırakmayı alışkanlık edinmiş kadındır. Fakat, onun asla aşık olmayan kadın olduğunu sanmayın. Onu tek bir yerden vurabilirsiniz: yönetici organı olan kalpten. Yakışıklı bir erkek olmanız bir Aslanı çekmek için yeterli değil, onu etkilemek için spor salonunda çok fazla ter dökmeniz de işe yaramaz, peki ya iyi bir kariyere sahip olmanız? Bu belki rakipleriniz karşısında size ekstra bir skor verir ama yine de yeterli değil. Fakat onu kalbinden vurup aşık ederseniz bir Aslan burcu kadınına sahip olabilirsiniz.


Aslan burcu kadını kelimenin tam anlamıyla şovun yıldız oyuncusudur. Fakat, üzülerek söylüyorum o aşk için yaşamıyor. Çünkü elini sallasa ellisini bulabilecek türden bir kadın. Aşk hiçbir zaman bir Aslan burcu kadını için bulunmaz Hint kumaşı değil. Ne zaman arasa aşkı bulacağını bilerek yaşar. Onun yaşam amacı kendi için çizdiği yörüngede ilerleyebilmektir. Eğer günün birinde bir partnerle yaşamını birleştirmeye karar verirse bu partnerin iki seçeneği var: ya aslan burcu kadınının yörüngesinde bir yaşam sürecek, ya da onu terk edecek. Her iki ihtimalde de Aslan burcu kadını yörüngesinde değişim yapmaz.

Aslan burcu kadını sizden ilgi bekleyen ve bir gün içinde 100 mesaj atan kadınlardan da değildir. Hatta saatlerce mesaj atmayıp sizi meraklandırabilir. Bunun sebebi sizi sevmemesi değil önceliklerinin olması. Önce işlerini bitirecek ve sadece size ayıracak vakti varsa mesaj atacak. Attığı mesajlar asla o roman gibi duygusal uzun mesajlardan da olmaz. Kısa ve öz, fazla vaktini almayacak mesajları atacaktır. Ondan sizin için hüngür hüngür ağlamasını da beklemeyin. Çünkü bu hiçbir zaman olmayacak. Bir Aslan burcu kadını kuru bir doğaya sahiptir, unutmayın o bir ateş burcu. Asla sulu göz değildir, duygusallığının aklını gölgelemesine izin vermeyen kadın türünden.


Aslan burcunun erkeği bir kral kadını ise tam anlamıyla bir kraliçedir. Onun duruşunda, yürüyüşünde bir “saraylı” edası var. Ucuz ürünler kullanmayı sevmez ve bu onu bazen müsrif ve mükemmeliyetçi yapabilir. Aynı zamanda aslanın ormanın kralı ve evcilleştirilemeyen bir doğası olduğunu da unutmayın. Aslan özgürce gezer, onu bir yere kapatıp evcilleştireceğinizi sanmayın. Yaşama dair karar alacağı zaman sizden izin almaz, yalnızca fikrinizi sorar. Son kararı yine kendisi verecektir. Zorlanamayan kadınlardandır.

YORUMLAR

bottom of page