Aslan burcu kadını aşk hayatı

Aslan burcu kadını aşk hayatı

Aslan burcunda ateş elementinden çok fazla unsur vardır: enerji, yaratıcılık, aktivite, şevk, dürtüsellik, aniden parlama. Aslan kadınının ilişkilerinde de bu unsurları göreceksiniz. Onun ilişkilerinde tutku ve aksiyon vardır, yoksa bile Aslan kadını bir şekilde bu aksiyonu ilişkiye getirecektir.


Aslan burcu kadını aşık olunca dünyası partnerinin etrafında dönmeye başlar. İstisnasız bir şekilde her şeyini, kalbini ve ruhunu sevdiği  erkeğe adayacaktır. Kişisel özgürlüğü tehlikeye girmediği zaman partneriyle çok sıcak ve tutkulu bir ilişki yaşayacaktır. Fakat kişisel özgürlüğü onun kırmızı çizgisi olacaktır.


Aslan burcu kadını ilişkiye girdiği her erkeğin kalbinde iz bırakır. O zodyaktaki en sıcak ve çekici burçtur. Aslan burcu kadını bu özelliği yönetici astrolojik değeri güneşten alır. Güneş sıcak ve çekim gücü yüksek bir yıldız olarak bu özelliklerini tüm Aslan burcu mensuplarına hediye etmiştir. Bu yüzden, aslan burçlarının kendilerine özgü bir çekiciliği vardır. Hiçbir şey yapmasalar da karşı cinsi kendilerine çekerler ve peşlerinde koştururlar.

Aslan burcu kadınları güneşten aldıkları özellikleriyle sahip oldukları her şeyi korumaya almaya oldukça meyillidir. Aileleri, sevdikleri kişiler, özgürlükleri ve tabiki ilişkileri. İlişkisine zarar verme ihtimali olan her şeyi yok etmeye ya da ona saldırmaya meyilli olabilirler. Aslan kadını aynı zamanda bir ateş burcudur ve asla unutmayın ateş yanıcı ve yok edici bir madde olabilir. Onları öfkelenmeye tetikleyecek hareketlerden sakınmak gerekir. İlişkilerine zarar verecek her şey de bir Aslan kadınını öfkelendirebilir.


Aslan burcu kadını güneş gibi parlar, tam anlamıyla bir ilham perisidir. Aşk hayatında da partnerine karşı bu pozitif tavırları sergileyecektir. Partnerinin en mutsuz ve huzursuz anında bile pozitif bir şey çıkarabilir ve ortalığı aydınlatır. O, her erkeğin yaşamına güneş gibi doğabilecek kadındır. Her soruna bir çözüm bulur, her zaman parlak fikirleriyle her şeyin üstesinden gelir.


Aslan burcu kadını bir Zodyak kedisidir. Bölgesel tavırları vardır ve kendine ait olan bölgelere karşı aşırı savunmacı olabilir. Aslanın sonuçta bir kedi soyundan geldiğini unutmayın. Onun evde bir köşesi olduğu gibi zihinsel enerji boyutunda da bir alanı vardır. “Bu işi en iyi ben yaparım” dediği bir şey varsa o alanda kimsenin ahkam kesmesini sevmez. Buna partneri de dahil olabilir. Kendine ait olduğu bir şey ya da bir alana asla dokunmayın, saldırmayın. Aşırı derece sahiplenici olacaktır.

Aslan kadının kendini dünyanın sekizinci harikası sanmak gibi bir problemi olabilir. Asla unutmayın Aslan aynı zamanda ormanın kralı. Dişi Aslan ise bir kraliçe. Ona hak ettiği “kraliçe” tacını giydiremeyecek bir erkekten uzaklaşabilir. Güzel yaşamayı, güzel evde oturmayı ve pahalı hediyeleri sevebilir. Aslan kadınına paragöz denmeyebilir fakat yine de ucuzlukçu bir erkeği itici bulacağı kesindir. Aslan her şeyin en iyisine layık olduğunu düşünür: en iyi evde oturmak, çocukları en güzel okullarda okutmak, en iyi otomobile binmek gibi.


Astrolojik değeri Güneş Aslan burcu kadınında “parlak nesne sendromu” olmasına yol açmıştır. Bu yüzden Aslan burcu kadını parlamayı aşırı derecede sever: dikkat çekmek, spot ışıkları altında olmak, parlak nesnelere aşırı bağlı olmak Aslan kadınının temel özellikleri arasında yalnızca bir kaçı. O, tıpkı yıldızı güneş gibi parlamayı ve tüm dikkatleri üzerine çekmeyi isteyebilir. Yanında taşıyacağı partnerin de buna alışkın olması gerekir.

Fakat, Aslan burcu kadınının öyle bir zaafı vardır ki ilişkilerinin yolunda gitmemesinin en büyük sebebi bu olabilir: kendisine itaat edecek bir erkek bulmak! Her kadın gibi onun da bir erkeğe ihtiyacı var fakat Aslan burcu kadını her erkekle ilişki yaşayacak kadın değildir. Bir başka deyişle, Aslan burcunda kraliyet ailesi unsurları var. Kendisi gibi bu kraliyet ailesi yaşam tarzını kaldıracak bir erkekle ilişki yaşaması uygundur.


Güneş tarafından yönetilen Aslan gerçekten parlamak ve ihtişamlı yaşayarak dünyadan zevk almak için doğmuş bir burçtur. Aslan kadını aynı zamanda partnerinin potansiyeline bir ışık demeti tutacak ve onu büyük şeyler yapma ve başarmaya teşvik edecek kadındır. O, İlham verir ve motive eder. Fakat partnerinden de bunun karşılığı olarak onun hayatının merkezinde olmak ister.

ASLAN BURCU : 23 Temmuz - 22 Ağustos

Sayısı: 5

Elementi: ateş

Cinsiyeti: Eril

Organı: Kalp, omurga, sırt

Astrolojik değeri: Güneş

Dost burcu: İkizler

Düşman burcu: Boğa

Tarot kartı: Güç

Yaşam mottosu: kontrol ya bende olacak ya da bende!

En uyumlu ilişki yaşayabileceği burç: Kova

Aslan burcu pozitif özellikleri:

Kendinden emin, karizmatik, gizli patron, şeytan tüylü, ağır top, şanslı, güvenli, dinamik, güçlü, aşırı derecede çekici, otoriter, koruyucu, güçlü, sıcak, sevecen, kendini sevdiren, esprili, hükmedici, canlı , etkileyici, asil, onurlu, gururlu, mert, cesur, lider, cömert, yaratıcı, sevecen, sıcakkanlı, eli açık, yaratıcı, heyecanlı, iyi bir örgütleyici, geniş düşünceli, hatırı sayılır kişi, ağır kişilikli, eş zamanlı her yere yetişebilen, yorulmadan çalışabilen, bağışıklık sistemi güçlü, sağlam, dayanıklı, dikkat çekici, en önde değil en tepede oturan zat, algılama yeteneği güçlü, grubun en dikkat çekici kişisi


Aslan burcu negatif özellikleri:

Dogmatik, egoist, kendini büyük gören, hoşgörüsüz, zorlayıcı, baskıcı, diktatör, sabit fikirli, kibirli , abartılı, kendine dönük, dikkat çekmek isteyen, aşırı kontrolcü, sabit, yüksek egolu, kaba, benmerkezci, övgü bekleyen, eleştiriye kapalı, parasız insan boş insandır diyen, pohpohlanma ihtiyacı duyan kişi, her şeye burnunu sokan, aşırı eleştirel, bir daha aramam derse aramayan, marka takıntılı, bazen aşağılayıcı olabilen, yukarıdan bakan, küçük gören, gizli yönlendirici, dikkat çekme delisi, kontrol altına almayı seven.

EKSTRALAR

YORUMLAR

Astrozia.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki yazılar astroloji, burçlar, tarot sembolizmi, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır.

 

Site kurucusu ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları Astrozia.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması, kopyalanması ya da yayınlanması kesinlikle yasaktır.