top of page

Aslan burcu kadını aşkta nasıldır?

woman24.png

Aslan burcu kadını hayatını her zaman başrolde oynar. Bir dizinin başrol oyuncularına bakın, en güzel kadın, en zeki ve saygı değer kadın, aşık olunan kadın ve kesinlikle basit olmayan ve filmin esas oğlanının elde etmek için onca engeli aşarak son bölümde elde etmeyi başararak mutlu sonda evlendiği kadın. İşte Aslan burcunun olmak istediği ideal kadın budur. Zorlu engelleri aşmalı, onun için her zorluğu yapmalı ve sonunda son bölüm olan mutlu son aşamasına ulaşmalısınız. Aslan burcu kadını tanıştıktan birkaç gün sonra yatağa götüreceğiniz kadın değildir!


Aslan kadını bir kadının en iyi versiyonuna sahiptir ve her zaman her şeyin en iyisini ister. Yalnızca doğal olmayı değil aynı zamanda güçlü olmayı bir yaşam felsefesi haline getirmiştir. Kesinlikle bir erkeği maddi olarak kullanma peşinde değil fakat siz yine de “bu kadın paraya değer vermiyor” diyerek ona ucuz hediye almaya kalkmayın. Aslanın kendini iyi hissetmeye ihtiyacı var ve pahalı hediyelerle bir kadını şımartmak da bazen o kadını değerli hissettirmenin yoludur. Bu hediyeleri sevmesine rağmen bir Aslan kadını hiçbir zaman ekonomik olarak bir erkeğin himayesinde yaşam sürmeyi kabul etmeyecektir. 

Aslan burcu kadınına gösterişli hediyeler, iri boyutlu kırmızı bir gül ya da parlak taşlı takı veya ayakkabılar alırsanız çok hoşuna gidecektir. Güneşin parlaklığına sahip Aslan burcunda “parlak nesne sendromu” vardır ve parlayan, dikkat çeken aşırı titreşimi bol kırmızı renkli objelere zaafı var. Bu hediyelerle onu şımartabilirsiniz. Fakat bu her Aslan kadınını hediyelerle ele geçireceğiniz anlamına elbette gelmiyor. Bu hediyeler yalnızca ona arzu ettiği çekimin var olduğunu hatırlatacak ve onun egosunu okşayacaktır.


Aslan burcu kadını kadını kendini yaşamın merkezinde gördüğü için bazen ilgi manyağı bir kadın haline dönüşebilir ve ilişkilerinde bu durum zorlaştırıcı etken olarak karşınıza çıkabilir. Yine burada asıl suçlanması gereken tabiki onun Astrolojik değeri Güneş. Her nasıl içinde bulunduğumuz Güneş sisteminde tüm gezegenler onun ekseninde dönmek zorundaysa Aslan burcu kadınının da dünyayı algılama biçimi budur. İlgi odağı o olmalı, tüm planlar ona göre yapılmalı ve herşeyin merkezinde hep Aslan burcu kadını. Bu özellik aslında onu iyi bir yönetici haline getirir (evet büyük ihtimalle ilişkiyi de yönetmek isteyecektir) fakat aynı zamanda bir kontrol delisi de olabilir. Aslan kadını için “zor kadın” denmesinin sebebi genellikle budur. 

Aslan burçları ormanın kralı lakabına sahiptir ama aslında Zoryakta da kraldır. Bu durum Aslan burcu kadınının aşk hayatında da çok etkili. Spot ışıklarını seven Aslan burcu kadını her zaman seksi ve dikkat çekici olacaktır. Ne yazık ki onu bu haliyle kabul etmekten başka çareniz yok. Skandalları, insanların kendisi hakkında konuşmasını ve dikkat çekmeyi oldukça seven Aslan burcu kadını göz kamaştırıcı olma özelliğini de Astrolojik değeri güneşten almıştır. Aslında, onların bu göz kamaştırıcı olması daha çok iç dünyalarıyla ilgili bir şeydir. 


Bir Aslan burcu kadını aslında yaşamın merkezi olmadığını bildiğinizi bilecek kadar akıllı fakat bunu asla kabul edemeyecek kadar gururludur. Bazen şişirilmiş bir egoyla karşınıza çıkabilir fakat yine de büyük bir kalbe sahiptir. Aslan kadınının büyük bir özgüveni vardır, güç ve dikkat ister. Bir grup hayran kitlesinin odak noktasında spot ışıklarında olmak ister. Herkesin ona bakmasından, en iyi restorantta görülmekten, en iyi otomobile binerken insanların ona göz dikmesinden hoşlanır. Aynı zamanda doğuştan yöneticidir ve genellikle sorunlar çözüm ararken olaylara tepeden bakar. Hayata karşı doyumsuz bir tutkusu vardır ve daha güzel şeylerden zevk alır. 

Zodyakta kendini en yükseklerde gören Aslan burcu kadını her şeyin en iyisin layık olduğunu düşünür ve onunla ciddi düşünen bir erkeğin de bu yaşam tarzına uyması gerekiyor. Aslan burcu kadınları oldukça lüks tutkunudur hatta lüksün bağrında yaşar ve temelinde şımartılmış bir ev kedisi gibilerdir. Evlerinde yumuşak battaniyeler ve kadife konforlu koltuklar isterler. Elektriğe ne kadar zam gelmiş olursa olsun bir Aslan burcu kadını evinin sıcaklığını konforuna göre ayarlar, tam bir kedinin yaşam tarzı aslında Aslan burcu kadınının yaşam tarzıdır. Lüks tutkunu olmaları aynı zamanda çok para harcamalarına neden olur fakat yüksek özgüvenleri onlara arzu ettikleri yaşam standardını sağlayacak geliri de getirir. Bir Aslan burcu kadını lüks yaşar ama bu yaşamı nasıl elde edeceğini de bilir, unutmayın  aslan aynı zamanda ormanın kralı ve inanılmaz bir avcı. Hayallerine, hedeflerine ulaşır.


Aslan burcu kadınının erkeğini gerçekten bulduğundan emin olması biraz fazla zaman alabilir ve aşık bir Aslan kadını bile olsa en iyi erkeği bulduğundan emin olmadan ilişkiye başlamaz. O ormanın kralı olan Aslan tarafından temsil edilen bir kraliçedir ve kendi gibi yüksek bir ruh peşindedir. Bir Aslan kadınıyla bir sonraki aşamaya geçmek istiyorsanız öncelikle bu birbirini tanıma ve ona gerçek bir soylu olduğunuzu ıspatlama döneminden geçmelisiniz. Unutmayın ki Aslan burcu kadını şımartılmayı ve bolca sevgi ve şefkat yağmuruna tutulmayı sever. Ona bir kraliçe olduğunu zaman zaman hatırlatmalı ve gururunu okşamalısınız.

YORUMLAR

bottom of page