top of page

Aslan burcu kadını nasıl aşık edilir?

woman24.png

Güneşin enerjisini alan ve benmerkezci bir yapıya sahip Aslan burcu kadınını kendinize aşık ettiyseniz bu gerçekten büyük bir başarıdır. Bir Aslan kadını kendini yaşamın merkezinde hisseder ve herşeyi kendi ekseninde dönüyor olarak algılar. Sonuçta o içinde bulunduğumuz Güneş sisteminde en ağır vücut olan Güneş tarafından yönetiliyor ve bu yüzden kendini herkesten daha merkezde hissediyor olması normal. Güneş gibi parlamayı, dikkat çekici olmayı ve spot ışıkları altında bir Hollywood yıldızı edasıyla yaşam sürmeyi sever. Mega dozlarda övgüye ihtiyacı vardır ve bu konuda bir sıkıntısı da yok. Çevresinde onunla konuşmak ve tanışmak isteyen, sürekli onu öven o kadar çok insan var ki. Bu tür bir kadını aşık etmek gerçekten kolay değil çünkü çevresinde çok fazla hayranlık uyandırır ve o kadar kişi arasında sivrilebilecek kadar farklı bir yapıya sahip olmanız gerekiyor.


Yeri geldiğinde tam anlamıyla bir ilgi delisine dönüşebilen bir Aslan burcu kadınını kendinize aşık etmek sandığınız kadar kolay olmayabilir. Onun bu yapısında suçlanması gereken onun Astrolojik değeri Güneş. Her nasıl içinde bulunduğumuz Güneş sisteminde tüm gezegenler onun ekseninde dönmek zorundaysa Aslanın da dünyayı algılama biçimi budur. İlgi odağı o olmalı, tüm planlar ona göre yapılmalı ve olayların merkezinde hep Aslan. Bu özellik aslında onu iyi bir yönetici haline getirir fakat aynı zamanda bir kontrol delisi de olabilir. Aslan kadını için “zor kadın” denmesinin sebebi genellikle budur. Bu zor kadını kendinize aşık etmeniz öncelikle oyunu onun kurallarına bağlı kalarak oynamanıza bağlı.

Bir Aslan burcu kadınına gösterişli hediyeler, iri boyutlu kırmızı bir gül ya da parlak taşlı takı veya ayakkabılar alırsanız çok hoşuna gidecektir. Güneşin parlaklığına sahip Aslan burcunda “parlak nesne sendromu” vardır ve parlayan, dikkat çeken aşırı titreşimi bol kırmızı renkli objelere zaafı var. Bu hediyelerle onu şımartabilirsiniz. Fakat bu her Aslan kadınını hediyelerle ele geçireceğiniz anlamına elbette gelmiyor. Bu hediyeler yalnızca ona arzu ettiği çekimin var olduğunu hatırlatacak ve onun egosunu okşayacaktır.


Aslan burcu kadını kendi  versiyonunun her zaman en iyisidir. Hayatta istediği şeyler de kendi gibi en iyisi olmalı. Yalnızca doğal olmayı değil aynı zamanda güçlü olmayı bir yaşam felsefesi haline getirmiştir. Kesinlikle bir erkeği maddi olarak kullanma peşinde değil fakat siz yine de “bu kadın paraya değer vermiyor” diyerek ona ucuz hediye almaya kalkmayın. Aslanın kendini iyi hissetmeye ihtiyacı var ve pahalı hediyelerle bir kadını şımartmak da bazen o kadını değerli hissettirmenin yoludur. Bu hediyeleri sevmesine rağmen bir Aslan kadını hiçbir zaman ekonomik olarak bir erkeğin himayesinde yaşam sürmeyi kabul etmeyecektir. 

Aslan burcu kadını hayatını her zaman başrolde oynamak ister ve yine bu özellik de ona Astrolojik değeri Güneş tarafından hediye edilmiştir. Bir dizinin başrol oyuncusuna bakın, en güzel kadın, en zeki ve saygı değer kadın, aşık olunan kadın ve kesinlikle basit olmayan ve filmin esas oğlanının elde etmek için onca engeli aşarak son bölümde elde etmeyi başararak mutlu sonda evlendiği kadın. İşte Aslan burcunun olmak istediği ideal kadın budur. Zorlu engelleri aşmalı, onun için her zorluğu yapmalı ve sonunda son bölüm olan mutlu son aşamasına ulaşmalısınız. Aslan burcu kadını tanıştıktan birkaç gün sonra yatağa götüreceğiniz kadın değildir!


Bir Aslan burcu kadınının erkeğini gerçekten bulduğundan emin olması biraz fazla zaman alabilir ve aşık bir Aslan kadını bile olsa en iyi erkeği bulduğundan emin olmadan ilişkiye başlamaz. O ormanın kralı olan Aslan tarafından temsil edilen bir kraliçedir ve kendi gibi yüksek bir ruh peşindedir. Bir Aslan kadınıyla bir sonraki aşamaya geçmek istiyorsanız öncelikle bu birbirini tanıma ve ona gerçek bir soylu olduğunuzu ıspatlama döneminden geçmelisiniz. Unutmayın ki Aslan burcu kadını şımartılmayı ve bolca sevgi ve şefkat yağmuruna tutulmayı sever. Ona bir kraliçe olduğunu zaman zaman hatırlatmalı ve gururunu okşamalısınız.

Aslan burcu kadınını ele geçirmek sanıldığı kadar kolay bir iş değil. Öncelikle sizi kendiyle aynı seviyede hizalamalı. Aslan ormanın kralıdır ve Aslan burcu kadınları da ruhsal olarak kraliyet boyutunda yaşarlar. Tam anlamıyla bir kraliçe edaları vardır, hiçbir şeyin ikinci sınıfını (ucuzunu) sevmezler. Kalite tutkunu olarak doğmuşlardır. Çarpıcı kişiliği ile çevresinde tanınan bir kadındır, ne yapsa doğrudur, zaten kimseye hesap vermek zorunda hissetmez. Kendinden emin, sıcak ve etkileyici. Hani çok uzaktan bile herkesin baktığı, tanışmak istediği kendine hayran bırakacak çekiciliğe sahip kadın var ya, işte ona burcunu sorun mutlaka size “Aslan burcuyum” diyecektir. Zaten onu kalabalığın içinde kolayca fark edersiniz. Sıcak kişiliği asla es geçilemez ve etrafındakiler genellikle onun manyetik kişiliğine çekilir. Gittiği her yerde saygı görür. Çoğu lider bu burç altında doğar.


Aslan burcu kadını aslında yaşamın merkezi olmadığını bildiğinizi bilecek kadar akıllı fakat bunu asla kabul edemeyecek kadar gururlu kadındır. Onu kendinize bağlamanın yolu öncelikle onu bu yapısıyla kabu etmek. Bazen şişirilmiş bir egoyla karşınıza çıkabilir fakat yine de büyük bir kalbe sahiptir. Aslan kadınının büyük bir özgüveni vardır, güç ve dikkat ister. Bir grup hayran kitlesinin odak noktasında spot ışıklarında olmak ister. Herkesin ona bakmasından, en iyi restorantta görülmekten, en iyi otomobile binerken insanların ona göz dikmesinden hoşlanır. Evet, tüm bu lüks alışkanlıkları karşılayabilmek bir erkek için biraz tuzlu olabilir fakat Aslan burcu kadını yine de bunlara ihtiyaç duyar.

YORUMLAR

bottom of page