top of page

Aslan burcu kadını nasıl baştan çıkartılır?

woman24.png

Bir Aslan burcu kadınını kolayca baştan çıkaracağınızı sanıyorsanız yanılırsınız. Dünyanın en yakışıklı erkeği olma bile yetmeyebilir. Neden mi? Çünkü, Aslan ormanın kralıdır ve Aslan burcu kadınları da ruhsal olarak kraliyet boyutunda yaşarlar. Tam anlamıyla bir kraliçe edaları vardır, hiçbir şeyin ikinci sınıfını (ucuzunu) sevmezler, kaliteye tutkundur. Etkileyici kişiliği ile çevresinde tanınan bir kadındır, ne yapsa doğrudur, zaten kimseye hesap vermek zorunda hissetmez, himaye altına alınamaz. Kendinden emin, sıcak ve etkileyici. Hani çok uzaktan bile herkesin baktığı, tanışmak istediği kendine hayran bırakacak çekiciliğe sahip kadın var ya, işte ona burcunu sorun mutlaka size “Aslan burcuyum” diyecektir. Zaten onu kalabalığın içinde kolayca fark edersiniz. Sıcak kişiliği asla es geçilemez ve etrafındakiler genellikle onun manyetik kişiliğine çekilir. Gittiği her yerde saygı görür. Çoğu lider bu burç altında doğar.


Aslan burcu kadını kolay kolay baştan çıkarılamaz fakat onun bazı özelliklerini bilirseniz en azından işiniz kolaylaşabilir. Aslan burcu kadını aslında yaşamın merkezi olmadığını bildiğinizi bilecek kadar akıllı fakat bunu asla kabul edemeyecek kadar gururlu kadındır. Onu kendinize bağlamanın yolu öncelikle onu bu yapısıyla kabu etmek. Bazen şişirilmiş bir egoyla karşınıza çıkabilir fakat yine de büyük bir kalbe sahiptir. Aslan kadınının büyük bir özgüveni vardır, güç ve dikkat ister. Bir grup hayran kitlesinin odak noktasında spot ışıklarında olmak ister. Herkesin ona bakmasından, en iyi restorantta görülmekten, en iyi otomobile binerken insanların ona göz dikmesinden hoşlanır. Evet, tüm bu lüks alışkanlıkları karşılayabilmek bir erkek için biraz tuzlu olabilir fakat Aslan burcu kadını yine de bunlara ihtiyaç duyar.

Bir Aslan burcu kadınını baştan çıkarmak için öncelikle onun diğer burçlardan ne kadar farklı olduğunu görmelisiniz. Bir Aslan kadını kendini yaşamın merkezinde hisseder ve herşeyi kendi ekseninde dönüyor olarak algılar. Sonuçta o içinde bulunduğumuz Güneş sisteminde en ağır vücut olan Güneş tarafından yönetiliyor ve bu yüzden kendini herkesten daha merkezde hissediyor olması normal. Güneş gibi parlamayı, dikkat çekici olmayı ve spot ışıkları altında bir Hollywood yıldızı edasıyla yaşam sürmeyi sever. Sizce bu kadar dikkat çekici ve çevresinde hayranlık uyandıran bir kadın bırakın baştan çıkarmak yanına bile yanaşmak kolay bir iş mi? Eğer bunu başarırsanız ne mutlu size. 


Aslan burcu sevgilinize gösterişli hediyeler, iri boyutlu kırmızı bir gül ya da parlak taşlı takı veya ayakkabılar alırsanız çok hoşuna gidecektir. O, karakterini güneşten alır ve Güneşin parlaklığına sahip Aslan burcunda “parlak nesne sendromu” vardır ve parlayan, dikkat çeken aşırı titreşimi bol kırmızı renkli objelere zaafı var. Bu hediyelerle onu şımartabilirsiniz. Fakat bu her Aslan kadınını hediyelerle ele geçireceğiniz anlamına elbette gelmiyor. Bu hediyeler yalnızca ona arzu ettiği çekimin var olduğunu hatırlatacak ve onun egosunu okşayacaktır.

Bir Aslan burcu kadınını baştan çıkarmak için ona bir filmin başrol oyuncusu aktris muamelesi yapmalısınız. Aslan burcu insanları hayatlarını her zaman başrolde oynarlar (e tabi bu özellik de yine Güneş tarafından tüm Aslan burçlarına hediye edildi). Bir dizinin başrol oyuncularına bakın, en güzel kadın, en zeki ve saygı değer kadın, aşık olunan kadın ve kesinlikle basit olmayan ve filmin esas oğlanının elde etmek için onca engeli aşarak son bölümde elde etmeyi başararak mutlu sonda evlendiği kadın. İşte Aslan burcunun olmak istediği ideal kadın budur. Tüm zorlukları ve engelleri aşmalı, onun için her zorluğu yapmalı ve sonunda son bölüm olan mutlu son aşamasına ulaşmalısınız. Aslan burcu kadını tanıştıktan birkaç gün sonra yatağa götüreceğiniz kadın değildir!


Aslan burcu kadınıyla ilk randevunuzun kalitesi yüksek olmalı. Kesinlikle onu bir köfteciye götürmeyi aklınızdan bile geçirmeyin. Seçtiğiniz ortamda loş ışık, arka planda güzel ve romantik bir müzik, masada iri bir kırmızı gül olması gibi güzel bir ortam hazırlarsanız Aslan burcu kadınına kendini iyi hissettirirsiniz. Aslan burcu kadını için ilk buluşma aslında sizin için yalnızca bir sınavdır. İlk buluşmada Aslan kadını sizi test eder ve tanımaya çalışır. Eğer testten geçerseniz bir sonraki buluşma aşamasına geçersiniz. Aksi taktirde Aslan kadını kibarca artık sizinle görüşemeyeceğini söyleyebilir.

Bir Aslan burcunun yaşamı en iyi versiyonda yaşamak istemesi, kalite düşkünlüğü, pahalı ve parlak hediyeleri sevmesi bir erkek tarafından kesinlikle paragözlük ya da açgözlülük olarak algılanmamalıdır. Aslan kadını kendisine bu muameleyi yapan bir erkeği hiçbir açıklama yapmadan aniden terk edebilir. Onun bu özelliği Güneşten aldığı karakteristik özelliklerden kaynaklanır: en parlak olmak, spot ışıkları altında herkesin ona bakması, parlak nesnelere düşkünlük. Ne yazık ki burada sorumlu tutulması gereken Aslan burcu kadını değil ona bu özellikleri veren Astrolojik değeri Güneş 😊 


Aslan burcu kadınını baştan çıkarmak için bir peri masalı gibi hikaye yaratmalısınız. Aslan kadını “sonsuza dek mutluluğa” inanır. Sadık ve onurlu Aslan kadınının adeta peri masalı gibi bir aşka ihtiyacı var. Bunun yüksek bir beklenti olduğunu düşünmeden önce onun Güneş tarafından yönetildiğini hatırlayın. Tıpkı br peri masalındaki peri kızı gibi yaşamın merkezinde olmayı istemesi aslında çok normal bir istek. Onun mükemmel partneri olabilmeniz için sizin de bir beyaz atlı prens olmanız gerekiyor. Aslan kadını aradığı prensi bulunca sadakatle ilgili hiçbir sorununuz da olmayacaktır ve onu sonsuza kadar elde edersiniz.

YORUMLAR

bottom of page