top of page

Aslan burcu kadını nasıl elde edilir?

woman24.png

Bir Aslan burcu kadınını elde etmek Güneşe dokunmak kadar zor olabilir. Bu biraz abartı gelecek ama aslında doğru, çünkü o da bir güneş. Aslanın Astrolojik değeri olan Güneş içinde bulunduğumuz Güneş sisteminin merkezinde ve tüm evren onun etrafında döndüğüne göre bir Aslan burcu kadını için mütevazi olmanın neden zor olduğu ortada. Çünkü onda Güneşi karakteristik özellikleri var: göz kamaştırıcı olmak, sıcaklık ve kendini evrenin merkezinde hissetmek. Gerçekten de bazıları için zor bir kişilik. Parlarken çok mutlu olmasının hatta parlak nesne sendromunun sebebi de bu olsa gerek.


Aslan burcu kadınını elde etme taktiklerinden en güzeli onu şımartmaktır. Aslan burcu kadınına gösterişli hediyeler, iri boyutlu kırmızı bir gül ya da parlak taşlı takı veya ayakkabılar alırsanız çok hoşuna gidecektir. Güneşin parlaklığına sahip Aslan burcunda “parlak nesne sendromu” var ve parlayan, aşırı titreşimi bol kırmızı renkli objelere zaafı var. Bu hediyelerle onu şımartabilirsiniz. Fakat bu her Aslan burcu kadını hediyelerle ele geçireceğiniz anlamına elbette gelmiyor. Bu hediyeler yalnızca ona arzu ettiği çekimin var olduğunu hatırlatacak ve onun egosunu okşayacaktır.

Bir Aslan burcu kadınını elde etmek bir aşk dizisinde başrol oyuncusu olarak kendinizi, oyunun ana aktrisi olarak da Aslan burcu kadınını koymaya benzer. Aslan burcu kadını hayatını her zaman başrolde oynar (sonuçta Güneş ona bu karakteristik özelliği hediye etti). Bir dizinin başrol oyuncusunun karakteristik özelliklerine bakın:, en güzel kadın, en zeki ve saygı değer kadın, aşık olunan kadın ve kesinlikle basit olmayan ve filmin esas oğlanının elde etmek için onca engeli aşarak son bölümde elde etmeyi başararak mutlu sonda evlendiği kadın. Tam anlamıyla Aslan burcunun olmak istediği ideal kadın budur. Zorlu engelleri aşmalı, onun için her zorluğu yapmalı ve sonunda son bölüm olan mutlu son aşamasına ulaşmalısınız. Aslan burcu kadını tanıştıktan birkaç gün sonra yatağa götüreceğiniz kadın değildir!


Eğer bir Aslan burcu kadınıyla ilk kez buluşacaksanız seçtiğniz yerin kalitesi çok önemlidir.  Kesinlikle onu bir köfteciye götürmeyi aklınızdan bile geçirmeyin. Seçtiğiniz ortamda loş ışık, arka planda güzel ve romantik bir müzik, masada iri bir kırmızı gül olması gibi güzel bir ortam hazırlarsanız Aslan burcu kadınına kendini iyi hissettireceksiniz. Aslan burcu kadını için ilk buluşma aslında sizin için yalnızca bir sınavdır. İlk buluşmada Aslan kadını sizi test eder ve tanımaya çalışır. Eğer testten geçerseniz bir sonraki buluşma aşamasına geçersiniz. Aksi taktirde Aslan kadını kibarca artık sizinle görüşemeyeceğini söyleyebilir.

Bir Aslan burcu kadınını elde etmeden önce anlamanız gereken bir şey daha var: Aslan burcunun yaşamı en iyi versiyonda yaşamak istemesi, kalite düşkünlüğü, pahalı ve parlak hediyeleri sevmesi bir erkek tarafından kesinlikle paragözlük ya da açgözlülük olarak algılanmamalıdır. Aslan burcu kadını kendisine bu muameleyi yapan bir erkeği hiçbir açıklama yapmadan aniden terk edebilir. Onun bu özelliği Güneşten aldığı karakteristik özelliklerden kaynaklanır: en tepede ve en parlak olmak, spot ışıkları altında herkesin ona bakması, parlak nesnelere düşkünlük. Ne yazık ki burada sorumlu tutulması gereken Aslan burcu kadını değil ona bu özellikleri veren Astrolojik değeri Güneş 😊 


Bir Aslan burcu kadınını elde etme hikayeniz sizin için bir peri masalı hikayesine dönüşebilir. Aslan kadını “sonsuza dek mutluluğa” inanır. Sadık ve onurlu Aslanların adeta peri masalı gibi bir aşka ihtiyacı var. Bunun yüksek bir arzu olduğunu düşünmeden önce onun Güneş tarafından yönetildiğini hatırlayalım lütfen. Tıpkı br peri masalındaki peri kızı gibi yaşamın merkezinde olmayı istemesi aslında çok normal bir istek. Onun mükemmel partneri olabilmeniz için sizin de bir beyaz atlı prens olmanız gerekiyor. Aslan kadını aradığı prensi bulunca sadakatle ilgili hiçbir sorununuz da olmayacaktır ve onu sonsuza kadar elde edersiniz.

Bütün burçlar içinde en ağır başlı ve en zor kadın Aslan burcu kadınıdır. Doğal olarak bu durum onların elde edilmesi işini zorlaştırır. Aslan burcu insanları bütün burçları çekip çevirebilir, yönetebilir ve peşinde koşturabilir ama o hiçbir burcun peşinden koşmayacaktır. Bunun sebebi Astrolojik değeri Güneşin tüm gezegenleri ekseninde döndürecek kadar kudretli bir çekim gücüne sahip olmasıdır. İşte Aslan burcu kadınlarının yüksek çekiciliğe sahip olmasının temel sebebi! Aslan burcu kadınları fark etmemiş olsalar bile çok sayıda hayranla ve her zaman kendisini arzulayan erkeklerle çevrelenmiştir.


Bu belki bir Aslan kadınını tam olarak elde etmenizi sağlamaz ama alın size güzel bir taktik daha: Aslan kadını bir kadının en iyi versiyonuna sahiptir ve her zaman her şeyin en iyisini ister. Yalnızca doğal olmayı değil aynı zamanda güçlü olmayı bir yaşam felsefesi haline getirmiştir. Kesinlikle bir erkeği maddi olarak kullanma peşinde değil fakat siz yine de “bu kadın paraya değer vermiyor” diyerek ona ucuz hediye almaya kalkmayın. Aslanın kendini iyi hissetmeye ihtiyacı var ve pahalı hediyelerle bir kadını şımartmak da bazen o kadını değerli hissettirmenin yoludur. Bu hediyeleri sevmesine rağmen bir Aslan kadını hiçbir zaman ekonomik olarak bir erkeğin himayesinde yaşam sürmeyi kabul etmeyecektir. Ona hediyeler alsanız bile maddi olarak sizin köleniz olmadığını da hissettirmeye çalışın.

YORUMLAR

bottom of page