top of page

Aslan burcu kadını nasıl erkeklerden hoşlanır?

woman24.png

Aslan burcu kadınları kendilerine bir peri masalındaki prenses gibi muamele eden erkeklerden hoşlanırlar. Aslan kadınları “sonsuza dek mutluluğa” inanır. Sadık ve onurlu Aslan kadınının adeta peri masalı gibi bir aşka ihtiyacı var. Bunun yüksek bir beklenti olduğunu düşünmeden önce onun Güneşten karakteristik özellikler aldığını unutmayın. Tıpkı br peri masalındaki peri kızı gibi yaşamın merkezinde olmayı istemesi aslında çok normal bir istek. Onun mükemmel erkeği olabilmeniz için sizin de bir beyaz atlı prens olmanız gerekiyor. Aslan kadını aradığı erkeği bulunca sadakatle ilgili hiçbir sorununuz da olmayacaktır ve onu sonsuza kadar elde edersiniz.


Bir Aslan burcu kadını Güneşten aldığı ernejiyi yansıtır ve yeri geldiğinde Güneş kadar yükseklerde ve ulaşılmaz bir yapıya sahip olabilir. Aslan burcu kadını kendini tıpkı Güneş gibi yaşamın merkezinde hisseder ve herşeyi kendi ekseninde dönüyor olarak algılar. Sonuçta o içinde bulunduğumuz Güneş sisteminde en ağır vücut olan Güneş tarafından yönetiliyor ve bu yüzden kendini herkesten daha merkezde hissediyor olması normal. Güneş gibi parlamayı, dikkat çekici olmayı ve spot ışıkları altında bir Hollywood yıldızı edasıyla yaşam sürmeyi sever. Mega dozlarda övgüye ihtiyacı vardır ve bu konuda bir sıkıntısı da yok. Çevresinde onunla konuşmak ve tanışmak isteyen, sürekli onu öven çok fazla sayıda insan var. Hoşlandığı erkeğin onun bu Güneş karakterini anlamalı, desteklemeli ve sürdürmesine yardımcı olmalıdır. Unutmayın, Aslanın yörüngesinden çıkan hayatından da çıkar. 

Aslan burcu kadını kendisine değer verilmesinden ve bu değeri hediyelerle gösteren erkeklerden hoşlanır. Aslan burcu kadınına gösterişli hediyeler, iri boyutlu kırmızı bir gül ya da parlak taşlı takı veya ayakkabılar alırsanız çok hoşuna gider. Güneş kadar parlak bir kişiliğe sahip Aslan burcunda “parlak nesne sendromu” vardır ve parlayan, dikkat çeken aşırı titreşimi bol kırmızı renkli objelere zaafı var. Bu hediyelerle onu şımartabilirsiniz. Fakat bu her Aslan kadınını hediyelerle ele geçireceğiniz anlamına elbette gelmiyor. Bu hediyeler yalnızca ona arzu ettiği çekimin var olduğunu hatırlatacak ve onun egosunu okşayacaktır.


Aslan burcu kadınları kendilerine bir dizinin başrol oyuncusu gibi muamele yapan erkeklere her zaman saygı duyacaklardır. Aslan burcu kadını hayatını her zaman başrolde oynar. Bir dizinin başrol oyuncularına bakın, en güzel kadın, en zeki ve saygı değer kadın, aşık olunan kadın ve kesinlikle basit olmayan ve filmin esas oğlanının elde etmek için onca engeli aşarak son bölümde elde etmeyi başararak mutlu sonda evlendiği kadın. Kısacası Aslan burcunun olmak istediği ideal kadın budur. Zorlu engellerin hepsini aşmalı, onun için her zorluğu yapmalı ve sonunda son bölüm olan mutlu son aşamasına ulaşmalısınız. Aslan burcu kadını tanıştıktan birkaç gün sonra yatağa götüreceğiniz kadın değildir!

Aslan burcu kadını kendisini iyi hissettiren erkeklerden hoşlanır ve ilk buluşmanız aslında onunla en önemli buluşmanızdır. Seçtiğiniz yerin kalitesine dikkat! Kesinlikle onu bir köfteciye götürmeyi aklınızdan bile geçirmeyin. Seçtiğiniz ortamda loş ışık, arka planda güzel ve romantik bir müzik, masada iri bir kırmızı gül olması gibi güzel bir ortam hazırlarsanız Aslan burcu kadınına kendini iyi hissettirirsiniz. Aslan burcu kadını için ilk buluşma aslında sizin için yalnızca bir sınavdır. İlk buluşmada Aslan kadını sizi test eder ve tanımaya çalışır. Eğer testten geçerseniz bir sonraki buluşma aşamasına geçersiniz. Aksi taktirde Aslan burcu kadını kibarca artık sizinle görüşemeyeceğini söyleyebilir.


Aslan burcu kadınının bazı özellikleri her erkek tarafından anlaşılamayabilir ve çoğu kez erkekler tarafından gözü yüksekte, paragöz veya aç gözlü kadın olarak adlandırıldığı olmuştur. Bu Aslanların yaşamı en iyi versiyonuyla yaşamak istemesindendir (kalite düşkünlüğü, pahalı ve parlak hediyeleri sevmesi gibi). Aslan kadını kendisine paragöz kadın muamelesi yapan bir erkeği hiçbir açıklama yapmadan aniden terk edebilir. Onun bu özelliği Güneşten aldığı karakteristik özelliklerden kaynaklanır: en parlak olmak, spot ışıkları altında herkesin ona bakması, parlak nesnelere düşkünlük. Ne yazık ki burada sorumlu tutulması gereken Aslan burcu kadını değil ona bu özellikleri veren Astrolojik değeri Güneş 😊 

Aslan burcu kadını birlikte ışıl ışıl parlayabileceği bir eş ister. Onun yanında sönük kalırsanız ya da gölgelere çok fazla düşerseniz veya kendinizi zarafet olmadan taşırsanız uzun vadede onun sevgisini korumanız pek olası değildir. Aslan kadınları ilgi görmekten hoşlanırlar, gözden uzak yerlere gitmek onlara göre değil. Aslan kadını gurur duyacağı bir erkekle spot ışıkları altında bir aktris edasıyla görüntülenmekten zevk alır. Onun gurur duyacağı yüksek profilli erkek olmak zorundasınız. Unutmayın o bir Güneş gibi en tepede parlıyor ve yanında sönük bir partner istemiyor!


Onların bir savaştan geri adım atmalarını beklemeyin, çünkü onlar sabit bir ateş işaretidir. Tartışmaları da oldukça zordur ve kesinlikle bir Koç burcu kadını değiller, aniden parlayıp aniden sönmezler. Bu yüzden baştan hiç parlamamalarını sağlamak gerekiyor. Onların fikirlerini değiştirmeye tıpkı bir orman yangınına dalmak gibidir. Fikirlerinde sabit kalırlar, haksız olduklarını kabul ettikleri hiçbi zaman görülmemiştir. Bir Akrep burcu kadını her ne kadar en iyi savaşçı olarak görülse de, tüm savaşı asıl yöneten Aslandır. Aslanların elinde her zaman savaşa koz olarak kullanacakları bir şey vardır. Hoşlandıkları erkekler genellikle onların bu yapısını bilen erkeklerdir.

YORUMLAR

bottom of page