Aslan burcu kadını nasıl erkeklerden hoşlanır?

zodyak1.png

Aslan ormanın kralı dişi aslan ise kraliçesidir. Bu yüzden bir Aslan burcu kadını kraliçe gibi yaşar ve kraliçe gibi hisseder. Kendisine bu duyguyu hissettirecek yüksek profilli erkeklerden hoşlanır. Kendisini daima el üstünde tutacak, egosunu incitmeyecek ve ona değer verecek erkeklerden hoşlanırlar.


Aslan burcu kadını astrolojik hükümdarı güneş gibidir. Onu daha iyi tanımak için güneşin karakteristik özelliklerini anlamalısınız. Sıcaklık, çekim gücü ve parlaklık. İşte size Aslan burcu kadınının özeti. O güneş gibi parlama ve en üstte olma ihtiyacı içindedir. Aynı zamanda aşırı derecede çekim gücüne sahiptir. Her şeyi, tüm gezegenleri çevresinde döndürür, o hiçbir gezegenin ekseninde değil. Bu yüzden onun bu yapısını anlayan, parlamasına izin veren ve egosunu yüksek seviyede tutmayı başaran erkeklerden hoşlanır. Aslanın gururunu inciten ya da onu el üstünde tutmayı başaramayan bir erkeğin ne yazık ki hiç şansı yok.

Aslan burcu kadını aynı zamanda astrolojik hükümdarı güneş gibi müthiş organizasyon yeteneklerine sahiptir. İpleri eline almayı sever ve kendi yaşamının eksenini kendisi çizmek ister. Onun bu yaşam görüşüne saygı gösteren erkeklerden hoşlanır. Eğer aslanı yönetmeye ya da yönlendirmeye kalkarsanız veya bir Aslan burcu kadınını şekillendirmek için uğraşırsanız boşa zaman harcarsınız. Aslan, yörüngesine sahip çıkma adına sizi terk eder.


Aslan burcu kadınları tam anlamıyla kraliçe özelliklerine sahip kadınlardır. Bu yüzden düşük profilli bir erkekle asla uzun süre ilişki yaşayamazlar. Her şeyin en iyisini ve en kalitelisini isterler. Komşuları ya da arkadaşları olan kadınlardan aşağı kalmaktan nefret ederler. Fakat, onun bu “kraliyet ailesi” yaşam tarzını sürdürebilmek elbette biraz tuzlu olabilir. Bir Aslan burcu kadını çocuklarını en iyi okullarda okutmak, en iyi evde oturmak ve en iyi otomobile sahip olmak ister. Kullandığı ürünlerin çoğunun marka olmasını ister. Bir erkeğin ona ucuz hediyeler alması ya da ucuz yaşam sunması Aslan burcu kadınına itici gelebilir.

Aslan burcu kadını özgürlüğüne karışan ve yaşamda ilerlemek istediği yönde onu ilerlemekten alıkoyan erkeklerden hoşlanmaz. Böyle bir erkeğe hemen yol verecektir. Aslan kadını için öncelik kendi idealleri ve arzularıdır. Yıldızı güneş gibi benmerkezci ve kendini merkeze alan bir yapısı vardır. Cinsellikte bile kendi zevklerine önem verir. Bir aslan kadını için önce “ben” gelir. Bu yüzden hoşlandığı erkek onun bu yapısını anlayarak kabul edecek bir erkektir.


Aslan burcu kadını bir kedi tanrıçasıdır. Hem zirvede hisseder hem de tıpkı bir kedi gibi rahatına ve zevkine düşkündür. Onu bazen yumuşak bir kanepenin üzerinde miskin miskin uzanmış görebilirsiniz. Ona oradan kalması için asla emir vermeyin, çünkü Aslan burcu kadını kimse için rahatını bozmaz ve her şeyden önemlisi asla emir almaz. Doğal olarak onun bu yapısını bilen ve onun bu rahat yaşam tarzını sürdürmesiyle problemi olmayan erkeklerden hoşlanır.

Aslan burcu kadını iyi muamele görmek isteyen bir kadındır ve kendisine hak ettiği muameleyi gösterecek erkeklerden hoşlanır. Aslan burcu kadını yüksek profilli kadındır ve yüksek seviyede bakım gerektirir. Onu el üstünde tutabilecek ve tüm arzularını karşılayabilecek bir erkekten hoşlanır. Elbette bu Aslan kadınının evde oturup bir erkeğin eline bakmak istemesi anlamına gelmez. En azından onu arzulayan bir erkek onun seviyesinde olmalı ve ondan az kazanmamalıdır. Ya da en azından onun yaşam tarzına ayak uydurabilecek bir erkek olmalıdır.


Yüksek profilli erkek arayışı içinde olan Aslan kadını bir erkekte elbette kariyere ve erkeğin statüsüne bakar. Yüksek başarılara ulaşmış ve özgüveni yüksek erkekler her zaman Aslan burcu kadınına çekici gelecektir. Fakat dişi aslanımızın egosu yine de bu erkekten de yüksektir. Kendisiyle bir egemenlik savaşı yapacak erkeğin hiç mi hiç şansı yok. Aslan kadını her zaman ve her yerde tüm egemenlik savaşlarını kazanandır.


Aslan burcu aynı zamanda güneştir. Güneş gibi parlamayı ve dikkat çekmeyi sever. En nefret ettiği şey yanında gezen erkeğin kendinden sönük olması ya da yanına yakışmamasıdır. Eğer bir Aslan kadınını elde etmek istiyorsanız ona ve onun yaşam tarzına uymalısınız. Onu kendinize uydurma işini unutun. Bu asla olmayacak. Aslanın dünyasına giriş kapısı yalnızca ona uymayı bilenler için açıktır. Aksi taktirde Aslan burcu kadını sizi hayatına dahil etmez.

YORUMLAR