top of page

Aslan burcu kadını nasıl erkeklere aşık olur?

woman24.png

Bir Aslan burcu kadın Güneşin enerjisini yansıtır ve Güneşten aldığı karakteristik özellikler onu ulaşılması güç bir kadın haline getirmiştir. Aslan kadını kendini yaşamın merkezinde hisseder ve herşeyi kendi ekseninde dönüyor olarak algılar. Sonuçta o içinde bulunduğumuz Güneş sisteminde en ağır vücut olan Güneş tarafından yönetiliyor ve bu yüzden kendini herkesten daha merkezde hissediyor olması normal. Güneş gibi parlamayı, dikkat çekici olmayı ve spot ışıkları altında bir Hollywood yıldızı edasıyla yaşam sürmeyi sever. Mega dozlarda övgüye ihtiyacı vardır ve bu konuda bir sıkıntısı da yok. Aşık olacağı erkek kesinlikle onun bu yapısını anlamalı, desteklemeli, sürdürmesine yardımcı olmalı ve bu yapıya aykırı davranışlar sergilememeli. 


Aslan burcu kadını bir kadının en iyi versiyonuna sahiptir ve her zaman her şeyin en iyisini ister. Elbette bir erkeğin de  en iyisine layık olduğunu düşünür ve o erkek tarafından hediyelere boğularak şımartılmayı da sever. Yalnızca doğal olmayı değil aynı zamanda güçlü olmayı bir yaşam felsefesi haline getirmiştir. Kesinlikle bir erkeği maddi olarak kullanma peşinde değil fakat siz yine de “bu kadın paraya değer vermiyor” diyerek ona ucuz hediye almaya kalkmayın. Aslanın kendini iyi hissetmeye ihtiyacı var ve pahalı hediyelerle bir kadını şımartmak da bazen o kadını değerli hissettirmenin yoludur. Bu hediyeleri sevmesine rağmen bir Aslan kadını hiçbir zaman ekonomik olarak bir erkeğin himayesinde yaşam sürmeyi kabul etmeyecektir. 

Aslanların aşık olduğu erkekler genellikle onlara hak ettikleri değeri veren erkeklerdir. Ona değer verdiğinizi ilk buluşmanızda seçtiğiniz yerin kalitesiyle gösterin. Kesinlikle onu bir köfteciye götürmeyi aklınızdan bile geçirmeyin. Seçtiğiniz ortamda loş ışık, arka planda güzel ve romantik bir müzik, masada iri bir kırmızı gül olması gibi güzel bir ortam hazırlarsanız Aslan burcu kadınına kendini iyi hissettirirsiniz. Aslan burcu kadını için ilk buluşma aslında sizin için yalnızca bir sınavdır. İlk buluşmada Aslan kadını sizi test eder ve tanımaya çalışır. Eğer testten geçerseniz bir sonraki buluşma aşamasına geçersiniz. Aksi taktirde Aslan kadını kibarca artık sizinle görüşemeyeceğini söyleyebilir.


Aslan burcu kadını öncelikle kendisinin en iyi versiyonu olduğunu gören ve anlayan bir erkeğe aşık olacaktır. Onu yanlış anlayan, paragözlükle suçlayan erkeklerin sayısı da oldukça fazla. Bir Aslan burcunun yaşamı en iyi versiyonda yaşamak istemesi, kalite düşkünlüğü, pahalı ve parlak hediyeleri sevmesi bir erkek tarafından kesinlikle paragözlük ya da açgözlülük olarak algılanmamalıdır. Aslan burcu kadınları kendisine bu muameleyi yapan bir erkeği hiçbir açıklama yapmadan aniden terk edebilir. Aslanların bu özelliği Güneşten aldığı karakteristik özelliklerden kaynaklanır: en parlak olmak, spot ışıkları altında herkesin ona bakması, parlak nesnelere düşkünlük. Ne yazık ki burada sorumlu tutulması gereken Aslan burcu kadını değil ona bu özellikleri veren Astrolojik değeri Güneş 😊 

Bir Aslan burcu kadınına aşık olmadan önce bilmeniz gereken bir şey daha var. Onların bir savaştan geri adım atmalarını beklemeyin, çünkü onlar sabit bir ateş işaretidir. Onlarla tartışmak da oldukça zordur ve kesinlikle bir Koç burcu kadını değiller, aniden parlayıp aniden sönmezler. Bu yüzden baştan hiç parlamamalarını sağlamak gerekiyor. Onların fikirlerini değiştirmeye tıpkı bir orman yangınına dalmak gibidir. Fikirlerinde sabit kalırlar, haksız olduklarını kabul ettikleri hiçbi zaman görülmemiştir. Bir Akrep burcu kadını her ne kadar en iyi savaşçı olarak görülse de, tüm savaşı asıl yöneten Aslandır. Aslanların elinde her zaman savaşa koz olarak kullanacakları bir şey vardır.


Bir Aslan burcu kadınının güçlü ve vahşi görüntüsüne aldanmayın. Duygusal alemlerinde bir kedi yavrusu kadar hassas olabilirler. Ağlarken seslerini yükseltmedikçe size gözyaşlarını göstermeyebilirler. Oldukça gururludurlar ve ağlamayı güçsüzlük gösterisi olarak gördüklerinden genelde ağlamaktan nefret ederler (ya da en azından bunu toplum içinde yapmazlar). Gururlu olduklarından birçok Salan kadını yardım istemeyi erteler fakat sizin bunu görüp o istemeden davranmanız hoşuna gider. Aşık olduğu erkeğin onun bu yönünü bilmesi gerekir.

Aslan burcunun yapısını anlayan bir erkekseniz size aşık olma olasılığı yüksek. Aslan kadınıyla ilişkinin diğer burçlara göre zor olduğu klişe bir bilgi olarak karşımıza çıkar. Bunun sebebi Aslanların hayatı kendi çizdikleri yörüngede yaşamak istemesi. Onun ya yörüngesine girersiniz ya da yörüngesinden çıkarak hayatından çıkarsınız. Kuralları kuyanın kendisi olmasını isteyecektir. Ya önce iş sonra aşk der ya da önce aşk sonra iş. Her iki durumda da o ne derse ilişki büyük ihtimalle o doğrultuda ilerleyecektir. Fakat, bir Aslan burcu kadını çok fazla aşık olduğunda yaşamının merkezi eşi ve ailesi olur ve o yalnızca dişi ve sıcak bir aslan olur.


Aslan burcu kadını bir erkek için kendini değiştirmez ve onu olduğu gibi kabul eden erkeklere aşık olur. Bir Aslan kadınının çok bakımlı olduğu söylenebilir fakat yalnızca kendi istediği ölçüde. Sonuçta o Güneş tarafından yönetiliyor ve Güneş gibi parlamak ister. Fakat, bu hayatını erkeklere beğendirmeye adamış bir kadın profilini göstermez. Bazı Aslan kadınları hem dişidir hem de kilosuna dikkat etmez, çünkü o kendini olduğu gibi beğeniyor ve hayatı kendini erkeklere beğendirme mottosuyla yaşamaz. İnanın ya da inanmayın hafif kilosu olsa da ortamda en fazla parlayan ve dikkat çeken kadın olmayı başarabilir.

YORUMLAR

bottom of page