top of page

Aslan burcu kadını nasıldır?

woman24.png

Aslan burcu kadını yüksek özgüvene sahip, sıcak, ışıltılı bir kraliçedir. Astrolojik değeri Güneş olan bu burcu kadınları nur gibi parlarlar ve aşırı derecede çekicidirler. Onların ruhlarında insanlar çeken bir şey vardır. Daima çevrelerinde bir izleyici ve hayran kitlesi bulunur.


Aslan aynı zamanda bir kraldır, dişi aslan ise bir kraliçe. Bu yüzden bu burcun kadınları kendilerini kraliçe gibi hissederler. Giyimleri, kuşamları ve yaşam tarzları yüksek zümre insanlara benzer. Bazı Aslan burcu kadınlarında “parlak nesne sendromu” vardır. Güneşin parlaklığı ve enerjisinden dolayı bu kadınlar altın sarısı takı, çanta, ayakkabı ya da parlayan her şeye özel bir ilgi gösterirler. Altın sarısı olmasa da parlayan cisimlere karşı ilgileri olabilir.

Tıpkı yönetici yıldızı Güneş gibi Aslan burcu kadınları da oldukça sıcak ve sevecendir. Fakat özgürlükleri kısıtlandığında ya da kontrol altına alınmaya çalıştıklarında bir dişi aslan gibi pençelerini gösterirler. Onları en çok öfkelendiren şey yönetilmek ya da yönlendirilmeye çalışmaktır. Aslan bir güneş gibi kendi yörüngesini kendi çizer ve yaşamı hakkındaki tüm kararları kendi vermek ister. Yaşamın merkezine kendini alır. Onunla anlaşmak isteyen herkes ona uymalıdır. Aslan kadını kimseye uymaz! Aslan burcu kadınları büyük hayaller kurarlar ve hiçbir şey onlar için imkansız değildir. Tam anlamıyla bir tanrıça gibi düşünür ve davranırlar.


Aslan kadını güneş gibi parlar. Tüm dikkatleri üzerine çeker, sıcaktır ve egosu aşırı derecede yüksektedir. Onun egosuyla kimse yarışamaz. Işığı ve enerjisi bitmek tükenmek bilmez. Aşırı derecede dikkat çekerler ve özgüvenlerini gösteren renklerde kıyafetler giyebilirler. Kırmızı ruj sürmek, kırmızı bir elbise ya da tüm gözleri üzerinde toplayacak bir bakış veya gülüş. Onların bazen giyim tarzlarında, bazen ruhlarında herkesi kendilerine baktıran bir şey vardır. Bir Aslan kadını bir mekana girdiğinde herkes ona bakar. Eğer çok fazla dikkat çeken ve ona çok erkeğin baktığı bir kadınla birlikte olamayacaksanız Aslan burcu size göre değil!

Aslan burcu kadını adeta ışık saçar. Onların ışığı yalnızca dış görünüşlerinde değil ruhlarında vardır. Her girdikleri ortamda en çok konuşan, en dikkat çeken ve kendinden en çok söz ettiren olurlar. Fakat bu burcun kadınlarının dedikodu ya da iftiraya uğrama bazen de nazara gelme ihtimalleri bulunur. O kadar dikkat çekerler ki sürekli adları anılır, herkes ondan bahseder. Bazen istemeden de olsa çok yüksek sesle konuşabilir ya da kahkaha atabilirler. Girdikleri her ortamı neşelendirirler.


Aslan burcu kadını aynı zamanda dominant ve lider ruhludur. Yönetmek istediğiniz bir kadın istiyorsanız Aslan burcunun size göre olmadığını bilmelisiniz. Aslanı zodyakta hiçbir burç yönetemez fakat o bütün burçları yönetir. İnanılmaz organize etme ve insanları kontrol altına alarak yönetme yetenekleri vardır. Bazı aslan burcu kadınları emir kipinde konuşur, emirler yağdırır yine de çevresindeki insanlar onların dediklerini yapar ve onları bu halleriyle kabul ederler.

Aslan burcu kadınları kalite düşkünüdür. Asla unutmayın, o bir kraliçe. Kraliyet ailesi mensubu gibi muamele görmek ister. Onu aşağılayan ya da ona kraliçe muamelesi yapmayan bir erkeğin şansı yoktur. Bir Aslan burcu kadınını mutlu etmek çok zordur çünkü her şeyin en mükemmelini, en kalitelisini isterler. Çocuklarını en iyi okullarda okutmayı, en güzel ve konforlu evde oturmayı hatta en iyi arabayı isterler. Bir kalite düşük bir ürünle bile mutlu olamazlar. Pahalı markaları kullanmayı severler. Eğer mütevazi ya da sade yaşama meraklı bir kadın arıyorsanız Aslan burcu kadını size uymayabilir.


Bir Aslan burcu kadını “yüksek profilli erkek” arayışı içindedir. Ucuz hediyeler ya da ucuz yaşam tarzı Aslan burcu kadınına uymaz. O ayağını yorganına göre uzatamayan kadındır, eğer az kazanıyorsanız kredi kartı borcuna hazır olun! Aslan burcu kadını ucuz olan hiçbir şeyi kullanmak istemez. Rahata, konfora ve lükse aşırı düşkündür. Ona kendisini bir “kraliçe” gibi hissettirmeyi başaracak bir erkekle ilişki yaşamak ister. Onun bir yaşam tarzı vardır ve o yaşam tarzına uyabilen erkek onu elde edebilir. Aslan burcu kadını bir erkeği mesleğine ya da statüsüne bakar. En tepedeki erkeklerle ilgilenir.

YORUMLAR

bottom of page