top of page

Aslan burcu erkeği pozitif özellikleri

woman24.png

Aslan burcu erkeklerini çok iyi tanımak ve anlamak istiyorsanız onun yönetici yıldızı olan güneşe bakın. Güneşe dair hissettiğiniz her şeyi aslan burcu erkeğinde bulursunuz. Onun sıcaklığı, çekim gücü, can verici olması ve bitmek bilmeyen enerjisi. Tüm bu karakteristik özelliklerin hepsi bir aslan burcu erkeğinde mevcuttur.


Güneş aynı zamanda müthiş bir organizatördür. Kendi güneş sistemi içindeki tüm gezegenler onun çekim gücüne çaresizce boyun eğmektedir. Aslan burcunda da bu yüzden organizasyon yetenekleri bulunur. Aynı anda her yere ve her şeye yetişir. Her şeyi idare eder ve tüm bunları dengeli bir şekilde yapabilir. Örneğin, bir aslan burcu erkeği çok meşgul olsa bile ailesine ayıracak zamanı mutlaka bulacaktır. Çünkü, aslan bir işi yaparken yaşamının başka bir alanını aksatmaz. Aslan aşk zamanı aşk iş zamanı iş yapar.

Aslanda aynı zamanda güneşin parlaklığı ve yüksekliği vardır. Bir aslan her zaman parlaklığıyla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaracaktır. O doğal bir lider olduğu kadar doğal olarak şöhret sahibidir. Her zaman kendinden söz ettirir, her zaman egosu en yükseklerdedir. Bir aslanın ağırlığını odaya girdiği andan itibaren hissedersiniz. Onun ruhu tıpkı yönetici yıldızı güneş gibi içinde bulunduğumuz sistemdeki en ağır ruhtur.


Aslan burcu erkekleri aynı zamanda karizmatik, kendinden emin ve yüksek özgüvenlidir. Onlar aynı zamanda doğuştan lider olan güçlü ruhlardır. Hepimiz koç burcunun ilk burç olmasından dolayı lider burç olduğunu biliriz. Fakat, aslanın liderliği çok daha farklı. Koç belki herkesin gördüğü meşaleyi taşıyan çocuktur. Aslan ise herkesi ve her şeyi yöneten yönlendiren ruh. Bizim lider olarak bildiğimiz koçun gezegeni mars, aslanın gezegeni güneşin dayanılmaz çekim gücüne kapılmış ve onun çevresinde çaresizce dönen gezegenlerden yalnızca biridir. Yani, aslan isterse koçu da yönetecek güce sahiptir.

Aslanı Aslan yapan şey aslında onun manyetik bir kişiliğe sahip olmasıdır. Aslan tüm burçlar içinde en çekici burçtur. Fakat onun ruhunun çekiciliği ve karizması yalnızca karşı cinsi çekme konusunda işe yaramaz. Aslan insanları çevresinde toplama ve yönetmede tam bir uzmandır. Hatta bunun için yaratılmıştır.  İnsanlar çaresizce ona çekilmiş hissederler. Dediklerini yaparlar. Aslan ortamın en sözü geçen en popüler çocuğudur.


Aslan burcu erkeği aynı zamanda güneşin cömertliğine sahiptir. Güneş, bize ışınlarını yansıtırken ve gezegenimize hayat verirken bir saniye bile olsun cimrilik etmez. Aslan da böyledir. Fakat, bu cömertlik yalnızca maddi konular için geçerli değil. Aslan ışığını daima yansıtmaya hazırdır. Yeri geldiğinde bildiklerini paylaşır, bazen yol gösterir ya da tavsiye verir. O tam anlamıyla bir besleyici ruhtur. Hiçbir şeyi yalnızca kendine saklamaz.

Aslan burcu erkekleri daima sıcak, enerjik ve eğlencelidir. Karanlığı ardından güneşin ortaya çıktığı anları düşünün. Nasıl da ruhumuzu aydınlatıyor? İşte bir ortama bir aslan burcu erkeği girdiğinde de bunu hissedersiniz. Birden ortam aydınlanır ve neşelenir. Onlar eğlenceli insanlardır ve onların bulunduğu ortamlarda daima kahkahalar atılır. Aslan burcuyla vakit geçiren kişiler can sıkıntısı nedir bilmezler.


Aslan burcu erkeği koruyucu ve kollayıcıdır. Yine bu konuda da gezegeni güneşe benzer. Güneş kendi sistemi içerisinde müthiş bir organizasyon kurmuş gibi mükemmel bir şekilde çevresinde tüm gezegenleri döndürür. Aslan da himayesi altındaki insanları bu şekilde yönetme ve onları bir yörüngede tutmaya oldukça meraklıdır. Bir aslan erkeği çok iyi bir babadır. Çocuklarını büyüme ve gelişme çağında izler, denetler onların yaşamlarını düzenler. Aslan aile yaşamında her sorunun çözülmüş olmasını da ister.


Aslan aynı zamanda bir kraldır ve kraliyet ailesi mensubu gibi soylu bir ruhu vardır. Ucuz yaşamayı ve kalitesiz olan hiçbir şeyi sevmez. Bu yüzden bazen mükemmeliyetçi olabilir. Bir aslanı memnun etmek o kadar kolay değil çünkü aslan her zaman her şeyin en iyisini isteyecektir. Aile yaşantısında da böyledir. Çocuklarını en iyi okulda okutmak, en iyi evde oturmak, en güzel otomobile sahip olmak gibi. Maddi gücü tüm bunlara yetmiyor olsa bile bir aslan burcu erkeği müthiş zekası ve organizasyon yeteneklerini birleştirerek oluşturduğu projelerle kendisi ve ailesi için bir servet elde edebilir.

YORUMLAR

bottom of page