top of page

Balık burcu kadını aşk hayatı

woman24.png

Balık burcu Zodyak çemberini kapatan sonuncu burçtur. Yönetici gezegeni Neptün olması nedeniyle tam anlamıyla bir aşk kadını olan balık burcu kadınının iç alemi dış aleminden çok daha geniştir. Aynı zamanda tüm burçlar içinde en gizemli burç olmasıyla ünlü olan balık kadını sonuncu burç olması nedeniyle bütün burçlardan kendine bir şey katmıştır. Bazen onun bir balık burcu kadını olduğunu bile kestirmek imkansızdır. Balık kadını o kadar gizemlidir ki yeri geldiğinde bir aslan kadını, yeri geldiğinde akrep kadını gibi davranabilir.


İç dünyası sonsuz olan balık burcu kadını kendi sularında yüzer fakat bazen duygusallığı aşırı derecede abartabilir. Romantizm balık burcu kadınından sorulmalıdır. Onun için romantizmin bittiği bir ilişki heyecanını kaybetmiştir. Bu burcun kadınları bazen aşırı kırılgan ya da hassas olabilirler. Tüm bunların yanı sıra su elementinin etkisinden dolayı balık burcu bilinçaltı ile en fazla bağlantısı olan burçlardandır ve oldukça gizemlidir. Onu tam anlamıyla tanıyabilmek ya da anlayabilmek hiç mümkün olmayabilir.

Zodyakta en girişken burç koç burcu olmakla beraber en az girişken hatta utangaç sayılabilecek burç balıktır. Balık burcu kadını için aşk hayatında da durum böyledir. Bazen balık burcu kadını bir partnere olan ilgisini göstermez ve hiçbir hamle yapmadan partnerin kendisine gelmesini de bekleyebilir. Balık burcu kadınının iç dünyasında neler olup bittiğini anlamak oldukça zordur. Balık burcu kadını aşkını bile gizleyebilir. Zodyakta en sabırlı burç olmasıyla bilinen balık burcu kadını aşk hayatında da sabırlıdır. Bir ilişkiye balıklama dalmaz ve doğru partnerle doğru ilişkiye başladığından emin olmak ister.


En sabırlı burç olan balık burcu hiçbir konuda aceleci davranmaz. İlişkide bir partnerle arası bozulmuşsa onun hemen ertesi gün aramasını beklemeyin. Aşkından ölen bir burç olsa da aramamak için çok uzun süre bekleyebilir. Aşırı derecede duygusal bir burç olduğundan balık burcu kadını için önce aşk sonra iş gelir. Duygusal aleminde sorunları olan bir balık burcu kadınının iş hayatı da yolunda gitmez. Bazen duygusal hareket edebilir ya da duygularıyla karar verebilir.

Balık burcu kadını aşk hayatında asla ne bir partnere ne de bir işe doğrudan doğruya yaklaşmaz. Hayatındaki herhangi bir amaca önce bir hamle yapar, daha sonra bir adım daha atar ve bir adım daha atar. Balık burcu kadını amacına ulaşmak konusunda sabırlıdır ve ani hamlelerin adamı değildir. Yavaş yavaş fakat emin adımlar atmayı sever. İlişkiyi ciddiye götürmek istiyorsa öncelikle bulduğu partnerin doğru kişi olduğundan emin olmak isteyecektir.

Balık burcu kadını duygusal hayatında da diğer burçlardan farklıdır. Duygusala bağladığı zaman çok gözyaşı döker ve bir aşkı tüm burçlardan daha geç unutur. O koç burcu kadını gibi yaşamınızda aniden beliren ve hayatınızdan aniden çıkacak kadın değildir. Hayatınıza yavaş yavaş girer ve hayatınızdan da yavaş yavaş çıkar. Genellikle ilişkileri uzun sürelidir. Şıpsevdi değildir ve bir partnere bağlandığı zaman onu bırakmakta zorluk çeker. Hata aşık olduğu kişiyi takıntı yapmak gibi bir sorunu da vardır. Bazen duyguları mantığının önüne geçebilir bu da onun bir zaafıdır. Balık burcu tam anlamıyla bir aşk insanıdır

Balık burcu kadını kendisi gibi su grubundan olan Akrep, Balık ve Yengeç burçlarıyla çok uyumlu bir ilişki yaşayabilse de Toprak grubundan Boğa, Başak ve Oğlakla harika ten uyumunu yakalayabilir. Ateş grubu burçları olan Koç, Aslan ve Yayla tamamen zıttır ve birbirilerinin enerjilerini söndürmekten başka bir işe yaramazlar. Hava grubundan İkizler, Terazi ve Kova ile farklı dünyaların insanlarıdırlar birbirlerini anlayamazlar.

YORUMLAR

bottom of page