top of page

Boğa burcu erkeği

woman24.png

Bir Venüslü olarak Boğa burcu erkeği tam anlamıyla aşk erkeğidir. O, ne bir Akrep burcu gibi savaşçı ya da kavgacı ne de Aslan burcu erkeği gibi kontrol seven bir yapıya sahiptir. Onun bir Venüslü olduğunu ve önceliğinin aşk ve sanat olduğunu asla unutmayın. Boğa erkeği, sizinle ölümüne çatışmaktansa romantik bir ortamda aşk yapmayı tercih eder. Bir Boğa erkeğinin yaşam sloganı bile şudur: önce aşk, sonra iş!


Boğa burcu erkeği harika bir sevgili olabilir. Fakat onun, o inatçı doğasıyla karşılaşmamaya dikkat edin. Eğer karşılaşırsanız kin beslemeyi tercih edebilir. Boğa erkeğinin inatçı doğasını uyandırmadığınız sürece onunla geçinmek ve mutlu bir ilişki yaşamak kolaydır. O, yalnızca kendisini ve değişmeyen yapısını anlayan bir partnerle uzun süreli ilişkiler yaşayabilir. Boğa burcu erkeği, bir konuma yerleştikten sonra onu bir santim bile kıpırdatamazsınız. Asla unutmayın, o aynı zamanda inatçı bir boğa!

Sabit bir burç olan Boğa erkeği, genellikle ani değişikliklere girmez. Bu yaşamının tüm alanlarında böyledir. Güzel bir iş, güzel bir ilişki hatta güzel bir ev sahipse onu değiştirmek için çabalamaz. Yani, o bir Aslan burcu erkeği gibi daima en iyi olan ya da en zirvede olanla ilgilenmeyecektir. Yaşamında kendisi için yeterli olan ve onu mutlu eden bir şeye sahipse onunla kalır. Risk almak ya da yer değiştirmek hoşlanmadıklarındandır. Güzel bir işi varsa o işte çok uzun süre kalacaktır. İlişkilerinde bile boğa böyledir, her zaman uzun vadeli ilişki ister, daldan dala atlamaz.


Boğa burcu erkeği risk almakla pek ilgilenmez, bu adam geride durmayı, beklemeyi ve gözlemlemeyi tercih eder. Asla Koç burcu gibi aceleci değildir ve yaşamıyla ilgili fevri kararlar vermez. Hayatının her alanında yavaş ve istikrarlı adımlar atar. Aşk, iş ve hatta kişisel projeler. Her konuda yavaş kararlar verir. Eğer çabuk evlenmeye karar veren bir erkek arıyorsanız Boğa erkeğini unutun. O ilişkilerinde bile yavaş hareket eder. Evlenmek istediği kadını önce bulur, daha sonra tanır, onunla zaman geçirir ve en sonunda doğru kadın olduğunu anladıysa evlenme teklif edecektir. Fakat, aceleci bir kadın için bu süre oldukça uzun olabilir.

Boğa burcu erkeğinin bu yavaş hareketleri bazen çevresindekileri, özellikle az zamanda çok iş isteyen bir patronu çıldırtabilir. Fakat, onun patronu bilmelidir ki Boğa yavaş çalışsa da inanılmaz güzel iş çıkarır. Bir Venüslü olan Boğa tam anlamıyla bir sanatçıdır ve elleriyle yaptığı tüm işlerde harikalar yaratabilir. Yavaş çalışır fakat ortaya çıkardığı proje kelimenin tam anlamıyla bir sanat eseri olacaktır. Eğer böyle bir eleman arıyorsanız Boğa burcu erkeği size uyar.


Boğa burcu erkekleri, sabırsız kişilerden pek haz almazlar. Onlarla uzun zaman geçirecek ve aceleci olmayan partnerler ya da arkadaşlarla daha güzel uyum sağlarlar. Yaptıkları her şey diğer burçlara göre “yavaş” kabul edilebilir. Konuşmadan önce bile söyleyecekleri kelimeleri seçmek için uzun uzun düşünebilirler. Ne söyleyeceklerinden emin olmadıkları zaman sessiz kalmayı tercih edebilirler. Evet, beklemek ve sabır bazı burçlar (özellikle de Koç burcu için) bir ıstırap da olsa Boğa ile iyi bir iletişim kurmak isteyenler beklemeyi öğrenmelidir. O ani bir karar verdikten sonra “hadi” dediğinizde hala yerinde oturan adamdır!

Boğa burcu erkeği düşünceli bir iletişimcidir. Ne hissettiğinden ya da gerçekten ne söylemek istediğinden emin değilse sessiz kalabilir. Boğa erkeği duygularını işleme konusunda çoğu zaman çok hızlı değildir, bu nedenle değişiklikler veya hassas geçişler üzerinde düşünmesi için ona zaman vermeniz gerekir. Ona karşı son derece sabırlı olmaya hazır olun, karşılığında onun muazzam sabrı ile ödüllendirileceksiniz.


Boğa Burcu erkeğinin içinde Venüslü sanatsal ve görsel kadınsı bir taraf barındırır. Sakin olun 😊 bu Boğa burcu erkeklerinin eşcinselliğe yatkın olduğu anlamına elbette gelmiyor. O Venüsün duygusallığına ve sanatçı ruhuna sahip. Göze güzel görünen her aksesuar her şey (evet güzel kadınlar da buna dahil) Boğa burcu erkeğinin zaafı sınıfındadır. Güzellik belki bir Boğa burcu erkeği için her şey değil fakat Boğa erkeği güzellikle ve dişi enerjiyle rahatlıkla tavlayabileceğiniz erkektir.


Bir toprak elementi burcu olmasından dolayı Boğa erkekleri eşyalara biraz fazla uzun süre tutunabilir. Kolleksiyoncu olabilirler. Kitap, sanat ve müzik aletleri toplama eğilimindedirler. Evlerinde kendi kolleksiyonları için ayırdıkları küçük bir bölüm mutlaka vardır. Paragöz oldukları söylenemez fakat paraya ve maddi değeri yüksek eşyalara değer verebilirler. Ucuzlukçu olmaktan nefret ederler ve genellikle maddi değeri düşük ucuz eşyaları satın almazlar.

YORUMLAR

bottom of page