top of page

Boğa burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

woman24.png

Boğa burcu erkeğinin hoşlandığı kadınlar nasıldır?

Öncelikle şunu bilmelisiniz ki bir Boğa burcu erkeğiyle çıkıyorsanız çok şanslısınız. O, herkesin hayallerinin erkeği, kulağına romantizm dolu satırlar fısıldayan tam bir aşk erkeğidir. Romantizm dolu ve seksi. Mum ışıkları altında romantik bir akşam yemeği yiyebileceğiniz, aşk ve romantizmi iliklerinizde hissettirecek erkek. Bir Venüslü olarak elbette tüm bu romantizmin sizin dünyanızda da etki yaratmasını isteyecektir.


Boğa burcu erkeği tıpkı kendisini tarif eden bu ağır cüsseli hayvan olan boğa gibi ağır ve yavaş adımlara sahiptir. Aşk yaşamında da yavaş ilerlemeyi tercih eder. Ondan asla bir ilişkiye Koç burcu erkeği gibi balıklama dalmasını beklemeyin. Bu asla olmayacak! Onun yaşamdaki bu ağır ilerleyişini anlayan ve destekleyen bir partnerden hoşlanır. Bir Boğa burcu erkeği ile ilişki yaşıyorsanız asla ondan adımlarını hızlı atmasını ya da daha hızlı ilerlemesini beklemeyin ve onu bu konuda yönlendirmeye çalışmayın. Boğanın yaşam hızı farklıdır ve ilişkilerinde de böyledir.

Boğa burcu erkeği tipik bir Venüs gezegeni adamı olarak sanatsal olan ve sanatsal yönü fazla olan, güzel görünümlü her şeyi sever. Buna siz de dahilsiniz. Güzel bir akşam yemeği, yanında güzel bir kadın ve güzel bir şarap. İşte size Boğa burcu erkeği için aşk hayatında mutluluğun tanımı. Dışarıda geçirilen vakit onun için değerli ve bu vaktin kaliteli geçirilmesini ister. Mekanın hoş ve loş ışıkta olması, yemeğin yalnızca damak zevkine hitap etmesi değil güzel bir sunumunun olması ve yanındaki kadının zerafeti onun mutluluğuna mutluluk katar. Bir Boğa burcu erkeğiyle akşam yemeğine çıkıyorsanız asla yapmamanız gereken şey zerafetten ve dişilikten uzak bir giyim tarzıyla onun karşısına çıkmaktır.


Boğa burcu erkeğinin şık giyimli ve zarif kadınlara karşı her zaman zaafı vardır. Dışarıda geçirilen vakit ona göre dünyayı etkilemek içindir. Yanındaki kadının zerafeti bir Boğa burcu erkeğinin gücüdür. Yanındaki kadının orantılı süslenmesi her zaman hoşuna gider fakat süsün abartılmasına ve rüküşlüğe karşı olanlardandır. Fazla abartı olmayacak şekilde dişiliğinize dişilik katan ve size hafif bir ışıltı veren ince bir takı takarsanız maça diğer rakipleriniz karşısında 1-0 önce başlarsınız. Yaptığınız makyaja gelince Boğa kırmızı rujdan tahrik olur fakat kırmızıyı fazla da abartmamalısınız. Matadorun elinde tuttuğu kırmızıya saldıran azgın Boğayı hatırlayın. Kırmızı her zaman Boğayı kışkırtır. Bu yüzden üzerinizde kırmızı bir aksesuar, hafif kırmızı ruj, kırmızı tonlarında ayakkabı ya da kırmızı iç çamaşırlar bir Boğayı kendinize uzaktan bile çekmek konusunda yardımcıdır. Fakat, yine de kırmızının tonunu ayarında tutmayı unutmayın.

Boğa burcu erkeğinin nasıl kadınlardan hoşlandığı konusunu biraz daha açacak olursak evet, o güzelliğe bakar fakat güzellik onun için her şey değildir. Toprak elementinin yönettiği boğalar fiziksel boyutta yaşarlar ve fiziksel hazza inanırlar fakat yine de Venüsün enerjisi Boğalarda duygusal boyutta da tezahür eder. Cinsellik bir Boğa burcu erkeği için asla yalnızca fiziksel bir aktivite değildir. Sizinle yaşadığı cinselliği ruhunda ve iç dünyasında da hissetme taraftarı. Eğer bunu yapamıyorsa yaşadığı şey bir cinsellik değil yalnızca tek gecelik bir kaçamaktır.


Doğası gereği evcil olan Boğa burcu erkekleri bazen oturdukları yumuşak kanepelerden kalkmak istemeyebilirler. Onların bu davranışlarını asla uyuşukluk olarak algılamayın. Bir Boğa burcu erkeği kendisinin yapısını anlayan bir kadından hoşlanır ve onun bu toprak elementine ve toprağın sunduğu konfora yapışıp kalma ihtiyacını lütfen anlamaya çalışın. Boğanın bir yerde rahatı yerindeyse oradan uzaklaşmak konusunda sıkıntı çıkarabilir. İlişkilerinde de her zaman böyledir. Bir ilişkiye liman attığında orada rahatı yerindeyse size de yumuşak kanepeleri gibi davranacaktır ve asla sizi başka bir kadına gitmek için terk etmez. O halde ne yapmalısınız? Boğa burcu erkeğinin rahatını yerine getiren kadın olmalısınız.

Bir Boğa burcu erkeğinin hoşlandığı ve yöneldiği bir kadın mı olmak istiyorsunuz? O halde öncelikle bir matador olmayı öğrenmelisiniz. Önce ona kırmızı bezi gösterip sonra kaçan ve Boğanın başı dik, burun delikleri açılmış şekilde kendisine saldırmasını bekleyen matador. Asla yapmamanız gereken bir şey var: kendinizi bir Boğanın kucağına atmak! Boğa her zaman kendisine matador gibi davranan ve kendini geri çeken kadınları çekici bulacaktır. Fakat bu davranışı “kapris” ya da “ego” davranışlarıyla karıştırmayın. Bu davranış kesinlikle yapmacık bir şekilde kendini ağırdan satmaya çalışma davranışı değil. Boğa kendisine aşırı yönelmeyen, kendine bağlı olmayan ve onu her an bırakabilecek durumda olan kadınlara doğal bir çekim duyar. Çünkü, bu kadınlar aslında tam anlamıyla bir matador davranışı sergilemektedir. Önce boğaya işaret verir sonra onu umursamaz gibi kaçarlar. Geriye kalan şey ise Boğanın kendilerine saldırmasını beklemek olacaktır. Eğer günde 100 mesaj atıp deli gibi Boğa erkeğinin peşinden koşmayı planlıyorsanız bu aşk maçını kaybeden olursunuz.


Bir Boğa erkeğinin nasıl kadınlardan hoşlandığını merak ediyorsanız meşhur bir sözü de hatırlamalısınız: “Bir erkeğin kalbine giden yol onun midesinden geçer” sözü. Evet, bazı boğaların kalbine giden yol gerçekten de midesinden geçer fakat yine de bu aşk maçında kazanan olmak için yeterli değil. Sizi rakipleriniz önünde bir skor artı alma konusunda yardımcı olacak bir taktiktir sadece. Boğa burcu erkeği rengarenk ve bol çeşitli yemekler olan bir masaya bayılır. Yemeğin tadı kadar masanın görünümü de önemlidir. Unutmayın, o bir Venüslü ve görüntü her zaman önemli, söz konusu şey yemek olsa bile!


Boğa bir Dünya burcudur ve Boğa adamı fiziksel ve maddi olan her şeyi sever. Lezzetli aşırılığın çamurunda yuvarlanmak, Bull'un en sevdiği hobilerinden biridir. Dokunaklı ve ince şeylere minnettar olan Boğa adamı, kendisini rahatlık ve lüksle çevreleyecek - iyi yemek ve pahalı şarap, klasik sanatlar ve iyi yaşam için çabaladığı şey. Zahmet ve mücadele zekidir, ancak bitiş çizgisinde Boğa burcu bir adam adil ödüllerini isteyecektir.

YORUMLAR

bottom of page