top of page

İkizler burcu erkeği

woman24.png

İkizlerin burcunda doğan insanlar, insan ruhundaki ikiliklerin birliğini temsil eder. Bu yüzden bir İkizler burcu erkeği bazen kafa karıştırıcı ya da insanı çıldırtacak değişken ruh haline sahip olabilir. Aynı anda zıtları ruhunda barındırabilir: karanlık ve aydınlık, iyi ve kötü, mutluluk ve mutsuzluk. Bir ikizler burcu erkeği aslında iyidir fakat onun kötü ikizine dikkat etmelisiniz.


İkizler burcu erkeği parıldayan zekası ve değişken ruh haliyle kafa karıştırıcı bir muamma olabilir. İkizlerin enerjisini anlamak hiç kolay iş olmayabilir. Onu yalnızca tek ruh haliyle değil ruhundaki ikiziyle de anlamayı başaranlar tanıyabilirler. Bir şey söyleyip 5 dakika sonra tam tersini söyleyebilir. İkizler burcu erkeğinin bu yöne çevresindeki herkesi çılgına çevirebilir. Aslında bu onun ruhunun ikiz olmasından kaynaklanır, ruhundaki ikizlerden biri bir şey söyler diğeri başka bir şey. İkizler burcunun bu yönüne alışmak onunla uzun süre ilişki yaşamak ya da arkadaş olmak için gerekli.

İkizler burcu erkeği ruhunda iki farklı kişiliği barındırır. Bu, tıpkı sürekli iki kişinin yan yana durmasına benzer ve sıklıkla iç çatışmalar yaşamasına sebep olur. Hangi yönde ilerleyeceğine karar vermek için ruhunda ikna etmesi gereken iki kişi var. Hızlı zekalı olmasına rağmen bu ikizler onun hızını azaltıcı etkendir. Yönetici gezegeni Merkür gibidir, adeta kanatlı ayakkabılar giymiş gibi uçar adımlarla gider. İkizler erkeğine bir bakmışsınız oradadır, bir defa baktığınızda aynı yerde değil başka bir yere gitmiş olabilir.


Fakat, tüm bu hızlı özellikleriyle de İkizler burcu erkekler son derece çekici ve eğlenceli olabilirler. Gevezelik doğasıyla doğarlar, bu yüzden aşırı derecede konuşkandırlar. Bir İkizler burcu erkeği tatlı diliyle yılanı bile deliğinden çıkarabilir. Dilleriyle tavlayamayacakları kadın yok gibi. Onların her zaman anlatacakları büyüleyici bir hikaye vardır. Kendilerini dinletmeyi bilirler. Bir İkizler burcu erkeğiyle o kadar hoş ve hızlı zaman geçirirsiniz ki zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız bile.

İkizler burcu erkeğinin sürekli değişen durumu ve yapısı bazı burçları zora sokabilir. Örneğin, bir Boğa kadını değişmeyi sevmez. Bir şeye tutunursa onunla kalmayı tercih edecektir. İkizler ise son derece serebral fikirlerle dolu, sürekli macera peşinde onu dün başka bir şeyin peşinde bugün başka bir şeyin peşinde koşarken bulabilirsiniz. İkizler bir oradadır bir burada. Öğrenme konusunda da tek bir konuya bağlı kalıp uzun yıllar geçirmek yerine her şeyden biraz öğrenmeyi seçer. Bu onu iyi bir öğretmen yapar mı? Bu konu tartışılır.


Genellikle neşeli, iyi huylu, entelektüel ve enerjik olan İkizler erkeği sürekli değişen tutum ve fikirlerle sizi daima canlı tutabilir. Fakat, onun bu yapısı istikrarsız bir hayat sürmeye meyilli olmasına sebep olabilir. İkizler burcu erkeği para biriktirir mi? Hayır, İkizler burcu erkeği uzun vadeli planlar yapabilir mi? Hayır. O halde, yaşamınızı uzun vadeli planların peşinde koşarak sürdürmek istiyorsanız bir İkizler burcu erkeği size ayak bağı olmaya aday burçtur.

İkizler burcu erkeği size dün bir şey söylemiş olabilir aynı şeyi ona bugün sorduğunuzda fikrini değiştirmiş olma ihtimali oldukça yüksek. O tam anlamıyla anı yaşayan, partilerden ve sosyal ortamlardan hoşlanan bir erkektir. Bir parti erkeği arıyorsanız İkizler size harika bir partner olabilir. Fakat hayallerinizde tuttuğunu koparan, iş yaşamında başarılı, büyük projelere imza atma potansiyeli yüksek bir erkek varsa İkizler erkeği bu planları yapmaz hatta plan bozucu parazit tavırlar sergilemeye meyillidir.


İkizler burcu erkeği yönetici gezegeni Merkür etkisiyle tam anlamıyla bir iletişimcidir. Ağzı güzel laf yapar, konuşarak halledemeyeceği mesele yok. Her ne kadar iş yaşamında büyük başarılara imza atma adayı olmasa da onun bu konuşma yeteneği bazen büyük satış ya da ortaklıklarda başarılı olmasına sebep olabilir. O tam anlamıyla bağlayıcı ve bir işin olmasını sağlayıcı kişiliktir. Bu yüzden uzun vadeli plan ya da projelere yönlendirilmek yerine anlık başarılar ve uzlaşmalara yönelmesi daha doğrudur.


İkizler burcu erkeğinin bir diğer özelliği de onun evine bakış açısı. O bir Yengeç ya da Boğa gibi evine aşırı bağlı değil. İkizler burcu erkeği asosyal ya da evci de değildir. Ev, İkizler burcu erkeği için tam anlamıyla bir yer tutucu, depo ya da barınma ihtiyacını karşılamak için bir mekan. Kıyafetlerini, kitaplarını ve eşyalarını koyabileceği ve uyku vaktinde uyuyabileceği bir yer. O, ne bir Yengeç gibi kendine evinde özel bir köşe tutar ne da boğa gibi evini aksesuarlarla süsler. Ev sadece bir evdir orada barınır ve iletişim kurmak için dış dünyaya açılır.


Bir İkizler burcu erkeği çok hareket edebilir. Fakat bu hareket yalnızca fiziksel boyutta olmaz. Yolculuk yapmayı ve farklı yerlere gitmeyi çok sever fakat zihinsel hareketlilikte de Zodyakta şampiyon burçtur. Hatta o kadar hareketlidir ki sürekli aynı şeye bağlı kalmayı sevmez. Evet, iş değiştirmeye ve bir işten çok çabuk sıkılmaya meyillidir. Peki ya partner? Ne yazık ki cevap yine evet. Bir İkizler burcu aniden yeni bir partnere yönelmeye aşırı derecede meyilli burçtur.

YORUMLAR

bottom of page