top of page

İkizler Burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

woman24.png

İkizler burcu erkeğinin hoşlandığı kadınlar nasıldır?

İkizler burcu erkekleri “çift karakterli” olmak konusunda oldukça büyük üne sahiptirler ve bu yüzden Zodyakta en yanlış anlaşılan burçlardan biridir. Onların bu çift karakterli yapısı aslında iki yüzlülük değil yalnızca birbirine zıt iki ruhu birden barındırmalarıdır. Bir ikizlerin bir iyi bir de kötü ikiz kardeşleri var. Bazen iyisiyle bazen kötüsüyle muhatap olursunuz. Nasıl kadınlardan hoşlandığına gelince bu ikiz kardeşli ruh kendisi gibi tüm zıtlara ve ani değişimlere uyum sağlayacak bir ruhla anlaşabilir.


Eğer bir İkizler burcu erkeğini kırmızı ojeleriniz ve ince topuklu ayakkabılarınızla baştan çıkaracağınızı sanıyorsanız yanılıyorsunuz. İkizler burcu erkekleri tam anlamıyla zihinsel enerji boyutunda yaşayan adamlardır ve onları yalnızca bu boyutta yakalayabilirsiniz. Entelektüel ve zeki bir kadına doğal olarak çekilirler. Zekanızı yaşamın herhangi bir yönünde kanıtlamış olabilirsiniz. Ürettiğiniz projeler, siyasete atılmış bir kadın ya da kariyerinde zirveye tırmanmış bir kadın her zaman İkizler burcu erkeğinin dikkatini çekecek bir kadındır. Herhangi bir yeteneğiniz olup bunu bir projeye ya da başarıya dönüştürebilirseniz bir İkizler mutlaka size yönelecektir.

Bir İkizler burcu erkeğiyle çıkmak kalbin yogası gibidir. Duygusal alemi de ikiz ruhun her ikisi tarafından yönetilen bu burç bir gün öyle bir gün böyle olabilir. Eğer siz de duygusal olarak İkizler burcu erkeğinin hız trenine binmeye hazırsanız onun için potansiyel partner olursunuz. Zihinsel enerji boyutunda hızla bir orada bir burada olma yeteneğine sahip bu burcun erkekleri bu yüzden çokça “dengesiz” olmakla suçlanır ve çok fazla partner tarafından terk edilebilirler. Bu yüzden İkizler burcu erkeği yalnızca kendisinin bu yapısını bilen ve ona uyum sağlamayı başaran bir partnerle uzun süre ilişki yaşayabilecektir.


Zihinsel esnekliğe sahip İkizler burcu erkeklerinin yaşam hızı oldukça yüksektir. Bu yüzden bu hıza uyum sağlayacak partnerlerle uzun süreli ilişki yaşamaya meyillidirler. Diğer partnerler yalnızca onların gerisinde kalır. Boğa ve Balık gibi yaşam hızı yavaş olan burca mensup kadınların bir İkizler burcu erkeğiyle uyum sağlaması için çok çaba harcaması gerekebilir. İkizler aniden karar verir, hızlı düşünür ve hızlı yön değiştirir. İkizler yön değiştirmeye karar verdiğinde ve siz hala bu değişime ayak uydurma çabasında iken İkizler toz olup gitmiştir bile. Sanki “rüzgar gibi geçti” sözü bir İkizler burcu erkeği için söylenmiş. İkizler burcu erkeği yaşamınıza nasıl bir anda girdiyse bir anda yok olup gidebilir de. Eğer onun yaşam hızına uyum sağlamak için çaba harcamazsanız büyük ihtimalle gerisinde kalmaya mahkum olursunuz.

Bir İkizler burcu erkeğini tavlamak adına diğer rakiplerinizin önünde ekstra skor almak için yapacağınız şeylerden biri de zihinsel enerji boyutunuzu yönetme sanatını öğrenmektir. Bu boyutta ne kadar hızlı ve enerjik olursanız İkizler burcu erkeği için o kadar skor kazanırsınız. Sözlerinizde, hareketlerinizde ve hatta bir soruyu ne kadar hızlı cevapladığınız kadar basit bir konuda hızınıza göre bir fark yaratabilirsiniz. İkizler burcu erkeğinin bir mesajını yanıtlamanız çok uzun sürüyorsa ona geri dönüş yaptığınızda onu başka bir kadının peşinde bulabilirsiniz. Sabırsız İkizler burcu erkeklerinin en nefret ettiği şey çok fazla beklemektir.


Zodyakta en az sıkıcı olan erkek hangisidir sorusunun cevabı: İkizler burcu erkeği. Zihinsel enerjisi oldukça yüksek olan bu burcun erkekleri her zaman hazırcevap ve eğlendiricidir. Daha bir konudan sıkılmanıza fırsat bile bulamadan yeni bir konuya atlayabilirler. Kendileri gibi bu hız yapma sanatını beceren bir partnere doğal olarak çekilirler. Eğer yavaş düşünen, soruları yavaş yanıtlayan ve mesajlara geç cevap veren biriyseniz İkizler burcu erkeğini baştan çıkarma konusunda becerikli sayılmazsınız. Bir İkizler burcu erkeği yanına aldığı kadından da kendisi gibi hızlı yaşamasını bekler ve eğer bu olmuyorsa yeni bir partner arayışına girebilir.

İkizler burcu erkeği kesinlikle herkese göre değildir. Sizi tıpkı bir hız trenine binmiş gibi hissettirecek bu burcun erkeklerinin hoşlandığı kadınlar genellikle bu hız trenine binmeye zihinsel olarak hazır kadınlardır. Bir uçtan diğer uca hızlı bir şekilde seyahat etmeye hazır mısınız? Eğer cevabınız “evet” ise o halde İkizlere uyarsınız. İkizler burcu erkeği sizin sınırlarınızı zorlayacak, sizi konfor alanından çıkaracak ve size yepyeni deneyimler yaşatacaktır. Bu bazen yeni bir ev, yeni bir hayat tecrübesi ya da aniden yurt dışına taşınma fikri bile olabilir. Bir İkizler burcu size her an her şeyi teklif edebilir. Eğer bu kadar hızlı yaşamaya her an hazır bir yapıya sahipseniz İkizlerle yolunuz açık olsun.


İkizler burcu erkekleri ağlamaya başlarsanız ortadan kaybolacak türden erkeklerdir. Aşırı duygusal, mızmız ve yaşamın analitik ve zihinsel (serebral) boyutundan uzak kadınlardan uzaklaşırlar. Bunun yerine yaşamın çetrefilli konuları incelemeye meyilli, sorunların çözümüne odaklı kadınlarla yaşamlarını sürdürmeye bayılırlar. Bir sorun için uzun süre ağlayıp yaşamda kendiniz için bir kördüğüm oluşturup ayağa kalmayı beceremeyen güçsüz bir kadın profili çiziyorsanız İkizler burcu erkeğini kaybetmeye hazır yaşamalısınız. Fakat bunun yerine bir sorunla hızlı bir şekilde yüzleşip yeni bir çözüm üretiyor ve o sorunu ortadan kaldırarak yaşama daha emin adımlarla devam ediyorsanız İkizler burcu erkeği için her zaman vazgeçilmez olursunuz. İkizler burcu erkeği sizi yalnızca bir partner olarak görmez. Zekanızı taktir eder ve soyunu devam ettirmek için çok iyi bir anne adayı olduğunuzu da düşünmeye başlar.


İkizler burcu erkeği yatakta elde edebileceğiniz türden erkeklerden değildir. Onu yataktaki performansınızla değil yalnızca zekanızla etkilersiniz. Bu yüzden iç çamaşır ve jartiyere çok fazla para harcamanıza gerek yok. Cinsellik onun için sadece yaşamın tuzu biberi ve yatakta kalacak bir aktivite. Cinsel hazzını aldıktan sonra bir anda iş yaşamına odaklanır ve yatakta olup bitenler onun hayatında çok fazla iz bırakmaz. İkizler bir Merkür gezegeni yaratığı olarak süper bir iletişimci ve tam anlamıyla insanlar arası iletişim uzmanıdır ve sizin de bu yeteneğinize odaklıdır. Kelimeler onların silahı ve gücüdür ve kendisi gibi entelektüel dünyaya uyum sağlayacak kadınlara yönelir.

YORUMLAR

bottom of page