top of page

İkizler burcu kadını

woman24.png

İkizler burcu kadınını gözlemlemek havada dönen bir baloncuğun üzerindeki yanar döner renkleri izlemeye benzer. Tam onun hakkında bir şeyi anladığınızı sandığınızda bambaşka biri haline gelebilir. İkizlerin bu özelliği onun ruhundaki ikiliklerdir. Unutmayın, o ikiz bir ruha sahip. Onun tek ruhuna bakarak anlamanız imkansız. Aslında iyi yönleri çok fazla bir kadın fakat kötü ikizine denk gelmediğiniz sürece!


İkizler burcunun müthiş hızlı zekası sürekli bir akışkanlık halindedir. Aşırı derecede hızlı yön ve karar değiştirirler. Bir gün bir şeyin peşinde koşarlar ertesi gün başka bir şeyin. Bir konudan diğerine akar ve bunu o kadar hızlı ve doğal bir şekilde yapar ki nasıl olduğunu anlama fırsatı bile bulamazsınız. Bu durum onu zihinsel boyutta aşırı derecede hareketli yapar. Dün, belki size bir planından bahsetmişti. Bugün sorduğunuzda o dün bahsettiği planın tam zıttı başka bir plandan bahsediyor olabilir. Ne yazık ki İkizler burcu kadını böyle. İstikrarsız zihinsel hareketlilikler onun doğasında var. Uzun vadeli planlar mı? Asla İkizler burcu kadınına uymaz!

Her madalyonun iki yüzü olduğunu unutmayalım. İkizler bize tam da bunu hatırlatır. Fakat, bir İkizler kadını her iki kişiliğini de aynı anda göstererek ve yansıtarak ortaya koyar. O, adeta ruhunda liderlik sorunu yaşayan ikilemde kalmış bir kadın gibidir. İkizlerden biri bir yöne diğeri diğer yöne gitmek isteyebilir. Aşırı derecede değişkendir ve sürekli bakış açısını değiştirme eğilimindedir. İşte bu yüzden aşırı derecede kararsız ve istikrarsız tavırlar sergileyerek bazen çevresindekileri çıldırtabilir.


İkizlerin burcu kadınları ebediyen genç ruhlu, gerçek yaşlarına rağmen çocuksu bir ışıltı ve eğlenceli bir kişiliğe sahiptir. Bir daldan diğerine atlayan rengarenk kuşlar gibi tavırlar sergilerler. Ancak masum tavırlarına aldanmayın. Bazen aşırı derecede zeki ve sinsi olabilirler. Yine de uzaktan bakıldıklarında asla sinsi durmazlar. Kimse onlardan bir kötülük fenalık beklemez ve ummaz. Geveze doğaları vardır, bir şekilde konuşarak dilleriyle her durumdan kendilerini sıyırmayı bilirler.

İkizler kadını tam bir sapyoseksüeldir. Aptal bir yakışıklıdansa tipi bozuk ama zeka seviyesi yüksek bir erkeği tercih edecektir. Bir erkeğin entelektüel zekası, çok kitap okuyor olması, kelime oyunları ve güzel konuşması gibi unsurlar bir İkizler burcu kadınını tahrik bile edebilir. Bir erkeğin ev kütüphanesi Bir İkizler burcu kadını için puan arttırıcı olabilir. İkizler kadını bedenlerin buluşmasından çok zihinlerin buluşmasına önem verir. Bir başka deyişle, yatakta tavlanacak kadın İkizler kadını değildir. Onu ancak zihinsel enerji ile elde edebilirsiniz.


İkizler burcu kadınının konuşacak konuları asla bitmez. Geveze doğasıyla doğmuştur. Bir konu biterse yenisini beklemeden açacaktır. Bazen bir tartışmada şeytanın avukatı rolünü bile üstlenebilir. Eğer bir İkizler burcu kadınıyla akşam saatlerinde dışarı çıktıysanız bütün gece konuşmaya hazır olun. Bitmek tükenmek bilmez zihinsel enerjiye sahiptirler. Gezegenleri Merkür onları mükemmel iletişimci yapar. Bu yüzden insan içinde bulunmaktan ve sohbet etmekten asla bıkmazlar.

İkizler burcu kadınının  bir diğer özelliği de onun evine bakış açısı. O bir Yengeç ya da Boğa gibi evine aşırı bağlı değil. İkizler burcu kadını asosyal ya da evci de değildir. Ev, İkizler burcu kadını için tam anlamıyla bir yer tutucu, depo ya da barınma ihtiyacını karşılamak için bir mekan. Kıyafetlerini, kitaplarını ve eşyalarını koyabileceği ve uyku vaktinde uyuyabileceği bir yer. O, ne bir Yengeç gibi kendine evinde özel bir köşe tutar ne da boğa gibi evini aksesuarlarla süsler. Ev sadece bir evdir orada barınır ve iletişim kurmak için dış dünyaya açılır.


İkizler burcu kadını aşırı derecede hareket etmeye meyilli yaratılmıştır. Fakat bu hareket yalnızca fiziksel boyutta olmaz. Yolculuk yapmayı ve farklı yerlere gitmeyi çok sever fakat zihinsel hareketlilikte de Zodyakta şampiyon burçtur. Hatta o kadar hareketlidir ki sürekli aynı şeye bağlı kalmayı sevmez. Onlara işkence nedir sorusunu sorun: “hep aynı şeyi yapmak” cevabını alırsınız. Evet, iş değiştirmeye ve bir işten çok çabuk sıkılmaya meyillidir. Peki ya partner? Ne yazık ki cevap yine evet. Bir İkizler burcu aniden yeni bir partnere yönelmeye aşırı derecede meyilli burçtur.


Bir İkizler burcu kadını ne Boğa kadını gibi görsellik tutkunudur ne de Akrep burcu gibi ince topuklu ayakkabılarla seksi görünmeye çalışır. Onun için öncelik rahatlıktır. Bu yüzden bir erkeği cezbetmek için dişilik ya da seksapellik kullanmayı tercih etmez. Eğer bir erkeği zekasıyla etkileyemiyorsa o erkeği etkilemeyi manasız bulabilir. Onun bu yapısı giyim tarzına da yansır. İkizler burcu kadını seksi değil rahat giyinir.

YORUMLAR

bottom of page