top of page

Koç burcu erkeği aşk hayatı

woman24.png

Koç burcu erkeği tam anlamıyla bir aşk erkeğidir. Fakat onunla uzun süreli ilişki yaşamak isteyen kadınlar onun bazı özelliklerini bilmelidir. Öncelikle, koç burcu erkeği özgürlüğüne aşırı derecede düşkündür ve sadece ilişkiyi yönlendiren taraf olmayı ister ve asla yönlendirilemez. Bu yüzden aşırı dominant kadınlarla uzun süreli ilişkiler yaşaması zordur. Onunla uzun süreli aşk yaşamak isteyen bir kadın onun ilk olarak bu özelliğinin farkında olmalıdır.


Maalesef koç burcu erkeği aynı zamanda şıpsevdi olmaya meyillidir. Bir partnere çok hızlı kapılabilir fakat çok hızlı da vaz geçebilir ya da hızlı unutabilir. Ani yön değişimleri koç burcunun en önemli özelliklerindendir ve onun bu özelliği iş yaşamını etkilediği gibi aşk yaşamını da etkiler. Koç erkeği bugün sizin peşinizde deli gibi koşarken ne yazık ki onu yarın başka bir partnerin peşinde deli gibi koşarken bulabilirsiniz. Aşk hayatında koç erkeğinin en sevilmeyen yönü ne yazık ki budur.

Tüm bunların yanı sıra koç erkeği hareketli yaşamı, değişimi ve aksiyonu aşırı derecede sever. Dolayısıyla, monoton yaşam ve her gün aynı şeyleri yapmak onu sıkar. Cinsellikte de bunu arar. Onunla aşkını taze tutmak isteyen bir partner onun bu değişkenliğini anlamalı ve ona bu tür bir ilişkiyi sunmalıdır. Aksiyon filmlerine gitmek, hareketli yaşam ve gerekiyorsa kariyerde yaptığı değişimleri destekleyecek bir partner onunla uzun süreli ve mutlu bir ilişki yaşayabilir.


Yönetici gezegeni mitolojide savaş tanrısı olan mars olmasından dolayı koç burcu erkeğini aşk yaşamı da bol çatışmalı, mücadeleli ve kavgalı geçebilir. Onun ani parlamaları ve aniden tartışma çıkaran yapısına hazırlıklı olmak gerekir. Asla unutulmamalıdır ki koç erkeğinin bu hali uzun sürmez. Onunla uzun süre ilişki yaşayacak bir partner olmak istiyorsanız onun bu ruh halini yapısı olarak kabul edin ve siniri geçene kadar meseleyi uzatmayın. Yangına asla körükle gitmeyin.

Yönetmeyi seven ve yönlendirilmekten nefret eden koçu yaşamının hiçbir alanında gitmek istediği istikametten başka bir istikamete gitmesine zorlamayın ya da baskı yapmayın. Eğer bunu yaparsanız kesinlikle gideceği yönü size tercih edecektir ve kaybedenin siz olması ihtimali vardır. Koç yaşamında bir yön değişimi istiyorsa partneri buna izin vermeli ve müdahale etmemelidir. Onunla beraber gitmeniz gerekiyorsa gidin ama asla onu bir hayalinden vaz geçirmeyin.


Koç burcu marsın etkisinde kalan bir burç olduğu için dişi olan her şeye aşırı derecede zaafı vardır. Güzel ve doğal makyaj, seksi iç çamaşırlar, kırmızı oje ya da ince topuklu ayakkabısı olan kadınlara doğal çekim duyar. Koç burcu erkeği salaş ve spor kıyafetlerle baştan çıkarabileceğiniz erkeklerden değildir. Onun kadında ilk baktığı Afrodit tarzı dişiliktir. Eğer dişi bir kadın değilseniz bir gün sizi daha dişi duran bir kadınla aldatması ihtimali vardır. Koç burcu bazen kadının giyiminden çok dişi ses tonundan ya da yürüyüşünden de etkilenebilir. Yine mars gezegeninin etkisinden dolayı marsın zıttı olan Venüs gezegeninin yönetimindeki burçlar boğa ve terazi onu çeker. Akrebin seksiliğine de zaafı vardır.

Aşırı sabırsız koç erkeği sizi yatağa sürüklemek konusunda da oldukça sabırsız olacaktır. Koç burcu maalesef kısa ve kestirme yoldan yatağa girme arayışı içinde olan erkeklerdendir. Hiçbir konuda sabırlı olmadığı gibi bu konuda da sabırlı değildir ve bazı koç erkekleri seks konusunda aşırı derecede ısrarlı olabilir. Aynı zamanda zodyaktaki en girişken ve asla çekingen olmayan burçtur ve genellikle ilişkide ilk hareket onda gelir. Fakat onun bu aşırı sabırsızlığı bazen yanlışlıkla aşırı istek ya da aşk olarak algılanabilir. Koçun çok ısrarcı bir şekilde peşinizde koşmasını her zaman aşk ya da aşırı istek olarak algılamamanızı tavsiye ederiz!

YORUMLAR

bottom of page