top of page

Koç burcu erkeği İkizler burcu kadını uyumu

woman24.png

Koç burcu erkeği ve İkizler burcu kadını bir araya geldiklerinde, hem fiziksel hem de entelektüel düzeyde bağlantı kurarlar. Bu iki burç, aktiviteyi sever ve her ikisinin de yaşam hızı oldukça fazladır. Bu yüzden ilişkilerinde herhangi bir hız sorunu yaşamazlar. Biri “hadi” dediğinde diğeri yerinden kalkıp yola koyulmaya her zaman hazırdır.


Koçun bağımsız, öncü ruhu bağımsızlığa değer veren İkizler için çekicidir. İkizler, Koçun çok kontrolcü olduğunu hissederse veya Koç, İkizlerin daldan dala konma doğasını fazla ciddiye alırsa bazı çatışmalar yaşanabilir. Bununla beraber her şeye balıklama atlamasıyla ünlü Koç bir şeyleri deneyimlemek ister ve İkizler bunları önce tartışmak ister. Birlikte her türlü yeni keşfi yapabilirler, fakat Koç her zaman daha önceden keşfe dalan taraf olacaktır.


Koç burcu erkeği ve İkizler burcu kadını tonlarca enerjiye ve ortak hedeflere sahiptir. İkizler kadını bir düşünür ve konuşmacıdır, entelektüel tarzı ve özgürlüğü ödüllendirir ve bir tartışmanın her yönüne bakmayı sever. Koç erkeği ise yeni projelere atlamayı ve ellerini kirletmeyi sever. İkizler ise bir projeye ellerini sürmeden önce zihnini sürme taraftarıdır. Bu ikilinin girişimciliğe bakış açıları bu yüzden biraz farklıdır.

Koç burcu bir Marslı İkizler ise Merkürlüdür. Bu gezegenlerin biri tutku diğeri iletişimi yönetir. Tutku ve iletişim Koç-İkizler kombinasyonunda harika bir şekilde birleşir. Farklı yaklaşımları nedeniyle Koç erkeği ve İkizler kadını harika grup çalışmaları da yapabilirler. Yaşamda aynı yönde ilerlemeye karar verdiklerinde çok iyi işler başaracakları kesin. Fakat, ateşli tartışmalar bu ilişkiyi ya canlandıracak ya da mahvedecektir. Bu çatışmaların sonucu yalnızca Koç-İkizler aşkına kalmış.


Koç bir Ateş burcudur ve İkizler bir Hava Burcudur. Hava Ateşi besler ve yayılmasını sağlayarak bunu harika bir kombinasyon haline getirir. İkizler ayrıca Koç burcunun tam potansiyelini fark etmesine yardımcı olur. İkizler kesinlikle Koçun hızlı temposuna ve çılgın fikirlerine ayak uyduracak enerjiye sahiptir!

Gerçek, hedeflere yöneltici tutku ve entelektüel becerinin birleşimi, bu ikisi için neredeyse her şeyi mümkün kılar. Her iki burç da geniş ilgi alanlarına sahiptir ve en iyi yanı, uzun ve aktif bir günün sonunda Koçun eve gelip sohbete aç İkizlere her şeyi anlatabilmesidir!


Koç erkeği doğal olarak yeni planlar başlatır: seyahat, spor ya da gerçekten heyecan verici bir randevu fikri. İkizler kadını ise her zaman her şeye hazırdır. Bu iki burç arasındaki bir başka büyük dinamik, düşük rekabet seviyeleridir. Koç zaferi sever ve İkizler arka planda olmaktan ve ipleri çekmekten son derece mutludur. Koçun liderlik yarışına girmeyeceği nadir burçlardan biri de İkizler burcudur. Her iki burç da birbirini bu konuda tamamlar.


Peki Koç burcu erkeği İkizler burcu kadını ilişkisinin en iyi yönü nedir? Tek bir bütün olarak birlikte çalışabilme yetenekleri. Koç planları kurar ve yönetir, ikizler ise onları özgürce uygular. Ayrıca ikisinin de fazla bir filtresi yok, gizli saklıları yok, bu yüzden birlikte pek çok eğlenceli, spontan anlar olması muhtemeldir. İlişkilerinde doğal uyum olduğu kesin. Fakat, bu ikilinin bir de farkı var: İkizler çok değişken ve çok yönlüdür, aynı anda birçok olaya uyum sağlama yeteneği vardır. Koç ise enerjisini yalnızca tek noktada odaklar.

Bu iki parlak zihnin eşleşmesi, yaratıcı işbirliğine yol açabilir. Koç erkeği kontrolü ele alır ve İkizlerin Koçun patronluğuyla bir problemi asla olmaz. Genellikle fikirler koçtan çıkacaktır. Koç erkeği İkizler kadınına yöneticilik yeteneklerini öğretir, İkizler kadını ise Koç erkeğine hayatın aslında bir oyun olduğunu. Fakat, İkizler yine de Koçun bağımsızlık ihtiyacını karşılamayı öğrenmek zorundadır. Koç erkeği bir yönde ilerlemek istemişse İkizler burcu kadınının asla yapmaması gereken şey onun bu hareketini engellemeye çalışmaktır.


Koç erkeği İkizler kadını ilişkisi adeta bir aşk maçı gibidir. Yakıt olarak kullanacakları her şeye ve enerjiye sahipler. Oldukça hızlı, heyecanlı ve bol gollü bir maç. Onların ilişkisi hiçbir zaman sıkıcı ya da monoton olmayacaktır. Her ne kadar bu ilişkinin yöneticisi Zodyak lideri Koç olarak görülse de hava her zaman ateşi yönetir. Yani, İkizler sinsice de olsa Koçu yönetebilir.

KOÇ BURCU: (21 Mart- 20 Nisan)

Sayısı: 1

Elementi: Ateş

Cinsiyeti: Eril

Organı: Kafa

Astrolojik değeri: Mars, Pluto

Dost burcu: Terazi

Düşman burcu: Yengeç

Tarot kartı: İmparator, Savaş arabası

Yaşam mottosu: hızlı yaşa!

En iyi ilişki yaşayabileceği burç: Terazi

İKİZLER BURCU : 22 Mayıs - 22 Haziran

Sayısı: 3

Elementi: hava

Cinsiyeti: Eril

Organı: eller

Astrolojik değeri: Merkür

Dost burcu: Aslan

Düşman burcu: Balık

Tarot kartı: Aşıklar

Yaşam mottosu: Hemen şimdi!

En uyumlu ilişki yaşayabileceği burç: Yay

İkizler burcu pozitif özellikleri:

Zeki, uyanık, esnek, değişken, sosyal, sempatik, sevecen, yenilikçi, yeniliklere açık, çabuk kavrayan, bilgili, iletişimde yetenekli, mantıklı, akılcı, konuşkan, sosyal, sempatik, yeniliklere açık , esnek, kolay adapte olabilen, çok yönlü, her işe yatkın, entelektüel, mantıklı, canlı, eğlenceli, hareketli, zamana uyan gençlik dolu, becerikli, bilgiye dayalı ilerleme yeteneği, yazma ve konuşma becerili, elleri hızlı, hızlı klavye kullanan, çabuk, değişime hızlı adapte olan.


İkizler burcu negatif özellikleri:

Sabırsız, sikkatsiz, duygusuz, dengesiz, sinirli, kararsız, dedikoducu, huzursuz , havai , aşırı hareketli, değişken, sinirlerini kontrol edemeyen , yüzeysel, diken üzerinde yaşayan, ayrıntılara dikkat etmeyen, aşırı hızlı, çok konuşan, sakar, ellerini çok yaralayan, havalı, sinsi, sözünde durmayan, unutkan, daldan dala konan, konuşmayı sevip dinlemeyi sevmeyen, konuşurken sözü kesen, dengesi bozuk, bir öyle bir böyle, çift karakterli, maskeli, aniden karar değiştirebilen, kolay unutan.

Koç burcu pozitif özellikleri:

Lider, enerjik, önde, rehber, yol gösterici, yaratıcı, sıcak, güler yüzlü, yönetici, doğuştan lider, kitleleri arkasına alabilen, siyasetçi, hareketli, aksiyon sever, tarz sahibi, kimseye özenmeyen, doğal, özgüveni yüksek, hızlı, çabuk, atılgan, iddialı, girişken, hırslı, kararlı, maceraperest, cesur, korkusuz, çocuk ruhlu, başlatan, ön ayak olan, bir projeyi yokken var eden, halsizlik sorunu yaşamaz, yarışmayı sever, özgürlüğüne düşkün, organizatör, motivasyonu yüksek, heyecanlı, tutkulu, istekli, konuşkan, laf açan, zeki, sosyal, dışa dönük, deli dolu, yönü belli, kin tutmaz, Yenilikçi, yaratıcı, İlginç fikirleri, projeleri olan.


Koç Burcu negatif özellikleri:

Saf, çabuk kanan, asi, kaba, sabırsız, şıpsevdi, dik başlı, fevri, burnunun dikine giden, söz dinlemeyen, tecrübesiz, egoist, agresif, sinirli, benmerkezci, inatçı, değişken, plansız, bir gün öyle bir gün böyle, düşünmeden dalan, kavgacı, kabadayı, sert, anı yaşar, insan sarrafı değil, herkese güvenen ve inanan, ikinci olmayı gururuna yediremeyen, yenilgiyi hazmedemeyen, başlatır ama bitirmez, uzun vadeli planlar yapamaz, anı anını tutmayan, emir almayı sevmeyen, çabuk sever çabuk bırakır, aniden parlar aniden söner, yenilgiyi hazmedemeyen, monoton hayat istemeyen, çabuk yanar çabuk söner, düşünmeden hareket eden, çabuk sıkılan, yanar söner tabiatlı.

YORUMLAR

bottom of page