top of page

Koç burcu erkeğiyle ilişki

woman24.png

Koçun aşk tarzının yöneticisi gezegeni Mars onu sıcak ve fırtınalı bir erkek haline getirmiştir. Koç burcu erkeği adeta öfke ve güvenin titizlikle birleştirilmiş bir tutku kombinasyonudur. Bu çılgın çapkın ateş burcu romantizm söz konusu olduğunda kesinlikle inisiyatif alıyor. Biri dikkatini çektiğinde kesinlikle hızlı hareket edecek ve bir anda hamlesini yapacaktır.


Aşık bir Koç asla geri çekilmez, o doğrudan ve samimi aşıktır. İlişkiyi genellikle başlatan taraftır. Genellikle akıl oyunları oynamak yerine direk niyetini söyleyecektir. Tam olarak nerede durduğunuzu bilirsiniz çünkü Koç burcu erkeği açık sözlüdür. Sizden de aynı açık sözlülüğü ve netliği ister. Size karşı niyeti her ne ise lafı döndürüp dolandırmadan bir an önce söylemeyi tercih eder fakat ilişkilerinde genellikle acelecidir. Gerek bir ilişkiye başlama gerek yatağa girme konusunda sabırsız davranabilir.

Koç burcu erkeğiyle ilişki nasıldır?

Koç burcu inanılmaz derecede doğal ve hareketli bir burç olduğundan ilişkinizde asla sıkıcı bir an olmayacağından emin olabilirsiniz. Bir Koç ile çıkıyorsanız veya bir ilişkiniz varsa, şanslısınız! Koç zodyaktaki en seksi burçlardan biridir ve sizde kesinlikle iz bırakacak olan kızıl-sıcak romantizmi ortaya çıkarırlar. Koç burcu romantizmi asla inmek istemeyeceğiniz vahşi bir yolculuk olabilir!


Zodyakta birinci evin sahibi olması Koç burcu erkeklerini yaşamın her alanında ve aynı zamanda ilişkilerinde de hedefine doğru atılgan hale getirmiştir. Hayatta neyin peşinden koşarsa koşsun hızlıdır ve ani bir hamle yapar. İlişkilerinde de aynı tavrı sergileyecektir. İstedikleri bir partnerin peşinden çılgın gibi koşarlar ve genellikle aşklarına karşılık bulurlar. Genellikle peşten koşan onlardır, nadiren hayır cevabını alırlar. Fakat bu ateşli aşıklar bir ilişkinin ne kadar uzun vadeli olacağını umursamadan yalnızca ilişkiye girmeyi isterler. Sonunu düşünmeden her işe kalkışmalarıyla ünlü olan Koç burcu erkekleri aşk yaşamlarında da bir ilişkinin sonunu merak bile etmeden ilişkiye başlarlar.

İlişkide Koç burcu erkeği

Bağımsız Koç burcu erkekleri onların bu bağımsızlık tutkularına saygı duyan bir partner arayışı içine girerler. Asla unutmayınız Zodyakta birinci evden aldığı enerjiler ona big-bang özellikleri vermiştir. Başlatıcı, yayılmacı, sürekli hareket halinde. O her zaman bir istikamete doğru hareket etmektedir ve partneri onun bu enerjisini anlamak zorunda. Aksi taktirde ilişkide bir kırılma noktasına gelebilirler. Çünkü bir Koç burcu erkeği hiçbir zaman partneri uğruna ideallerini bırakmayacaktır.


Koç burcu erkekleri aynı zamanda ani parlamaları ve öfkeleriyle ünlüdür. Hızlı alevlenirler fakat hızlı soğumaya başlarlar, ancak bu öfke anında söylenenleri unutmanın o kadar kolay olacağı anlamına gelmez. Onların ani öfkelenme huylarının bilincinde olup ateşlerini arttırıcı ve onları irite edici hareket ve sözlerden kaçınmak gerekir. Öfkeli zamanlarında ateşleri arttırılmazsa tekrar sakinleşip eski hallerine dönerler.

Koç burcu heyecanları kovalamanın heyecanını severler. Bir partnerin peşinden koşarken adeta kedi fare oyunu oynarlar. Onlara bu heyecanı ilişkinin başlarında bir süreliğine yaşatmak ilişkiye kesinlikle heyecan katacaktır. Fakat kedi fare oyununu çok fazla uzatmamakta fayda var. Asla unutmayın Koçlar çok uzayan işleri sıkıcı bulabilir ve ani ivme değişimi ile başka bir hedefe doğru hız alabilirler. Onlarla ilişkide her şeyi, aşk oyunlarını bile tadında bırakmak gerekir.


Her şeyi hızlı ve şipşak yapmayı seven bir Koç burcu erkeğinin yaşamınıza bir anda girmesine dikkat! Çabuk elde ettiği şeyden çabuk sıkılabilmek gibi bir özelliği olabilir. Bütün koçlar aynı olmasa da genellikle bir koçu peşinizden çılgınca koşarken ve sizi elde ettikten sonra aniden kaçarken bulabilirsiniz. Bu koçların hemen elde et kaç taktiği olabilir. Koç burcu erkeklerinin bu davranışının temelinde bazen düşünmeden bir ilişkiye dalma huyları vardır.


Bir Koç burcu erkeği baskı altında kaldığında ya da zoraki bir yöne doğru yönlendirilmeye çalışıldığında kendini bir kutuya sokulmuş gibi hissedecektir. Bir Koç burcuyla beraberseniz onun bu yönünü çok iyi anlamalısınız. Koçlar kendi kendini yöneten bağımsız ve lider ruhlu işaretlerdir. Eğer bir Koç burcu erkeği yaşamda yeni bir yöne doğru hareket etmeye karar verdiyse bu hareketi mutlaka yapacaktır. Onu baskı altında tutarsanız ya da hareketini engelleyici hamleler yaparsanız Koç burcu erkeğinizi kaybedebilirsiniz.

YORUMLAR

bottom of page