top of page

Koç burcu kadını Akrep burcu erkeği uyumu

woman24.png

Bu iki Marslı bir araya geldiklerinde hem aynı gezegenin ruhları olmalarından dolayı birbirlerini anlarlar hem de zıt elementlerin çatışmasından dolayı savaşırlar. Elementsel zıtlıkları ile yaşamayı ve bu zıtlığı kombine ederek yaşamayı öğrendikleri taktirde mükemmel uyumlu ilişkiye sahip olabilirler. Fakat, yine de unutmayın her ikisi de bir Marslı ve Mars savaş tanrısı bir gezegen olarak ikisini de mükemmel donanımlı savaşçılar yapmıştır. Her ikisi de yenilgiyi ve çatışmayı sonlandırmayı sevmez.


Her ikisi de yalnızca Mars tarafından değil aynı zamanda Plüton tarafından yönetilir. Mars (tutku) ve Plüton (güç) kombine enerjisi bu burçlarda yüksek enerji potansiyelleri oluşturur. Her ikisinin de önünde iki seçeneği var: ya birbirleriyle düşman olurlar ya da müttefik olurlar. Düşman olmayı seçerlerse ölümcül düşmanlar olarak birbirlerine olabildiği kadar zarar verebilirler. Müttefik olup hayatın zorluklarıyla birlikte savaşmaya karar verirlerse yaşamda büyük bir hızla ilerlerler ve aşamayacakları engel kalmaz.


Koç burcu kadını Akrep burcu erkeği ilişki uyumu nasıldır?

Bu iki savaşçı burcun her ikisi de “kazanma” odaklı yaşam sürer ve yenilgiye tahammülleri yoktur. Ortak düşmanlarına harika tuzaklar kurabilirler. Fakat, silahları birbirlerine doğrulturlarsa işte o zaman çok büyük çatışmalar yaşayacakları kesindir. Yapmaları gereken tek şey birbirlerine karşı savaşmak değil güçlerini birleştirmek olmalıdır. Koçun yaratıcı ve dışa dönük enerjisini Akrep burcu erkeğinin içe dönük gizemli enerjisiyle birleştirirse bu ikili yaşamda çok büyük başarılar elde edebilirler.


Koç burcu kadını ve Akrep burcu erkeği bir egemenlik savaşına girerlerse doğal bir lider olarak Koç burcuna iplerin verilmesi şarttır. Fakat Akrep burcu erkeğinin kontrol edilmeye karşı kendini koruduğu bir radarı vardır ve kendi gizli siyah alanına kimsenin yaklaşmasına izin vermez. Koç burcu aynı zamanda doğası gereği alaycı bir provokatör olabilir ve bu Akrebin pençelerini Koça doğru uzatmasına sebep olacaktır. Her ikisi de belki savaşçı fakat yine de Koçun Akrep gibi pençeleri yok ve bu savaştan zarar gören büyük ihtimalle Koç burcu kadını olur.

Koç burcu kadını Akrep burcu erkeği aşk uyumu nasıldır?

Koç burcu kadını ve Akrep burcu erkeği kombinasyonunda çok tehlikeli kıvılcımlar ortaya çıkabilir ya da ateş elementine çok fazla su atıldığında ateşin tutkusu sönebilir. Nasıl bir ilişki olacağı bu ikilinin kararına kalmış. Ayrıca ilişkide bir egemenlik savaşına girebilirler fakat bu savaşı kazanan daima lider Koç kadını olacaktır. Ilımlı su burcu Akrep erkeğinin ipleri Koç burcu kadınının eline vermekte çok büyük problemi olmaz.


Ateşli Koç burcu kadını bazen aşk saldırıları seansları başlatır. Bu Akrep burcu erkeğinin pençelerini kaldırarak savunma manevraları yapmasına sebep olur. Aşık Akrep burcu erkekleri her zaman temkinlidir. Çünkü kabuklu bir hayvan olarak o kabukları savunma duvarları olarak kullanır ve gelen giden herkesi içeri almaz. Fakat bir kere bir kadını içeri aldığında da asla bırakmak istemez. Bu yüzden yaşamına alacağı kadınların kalite kontrolü işlemini dikkatli yapmak ister.

Koç burcu kadını Akrep burcu erkeği cinsellik uyumu nasıldır?

Gerek Koç burcu kadını gerek Akrep burcu erkeği olsun her ikisinin de güçlü cinsel dürtüleri var ve yatak odasına sert bir aciliyet ihtiyacı içinde olurlar. Fakat bu aciliyetin türü farklıdır. Koçun aciliyeti Zodyakta birinci evin enerjilerinden kaynaklanan bir an önce bir işe girişme aciliyetidir. Akrep burcu erkeğinin aciliyeti ise onun Zodyakta sekizinci (cinsellik evi) yöneticisi olmasından kaynaklanan derin cinsel arzularını giderme aciliyetidir. Sonuçta her ikisi de cinsel dürtüleri uyandığında acil olacak yatağa girme konusunda uzlaşan burçlardır.


Her zaman savaşa hazır bu iki Marslı yatakta da savaş oyunları oynamayı ve sertliği sevebilirler. Koç burcu kadını gerçek bir kadın olduğunu göstermek Akrep burcu erkeği de gerçek bir erkek olduğunu kanıtlamak adına her şeyi yapmaya hazırdır. Bu ikili aynı zamanda yatakta yakalamaca oyunu oynamaya da bayılırlar. Fakat, Zodyakta sekizinci evin (cinsellik evi) enerjileri tarafından yönetilen Akrep burcu erkeği  her zaman yatağı yöneten kişidir. Koç burcu kadını her ne kadar ateşli ve yaratıcı  olsa da yatak işleri her zaman Akrebin alanıdır.

YORUMLAR

bottom of page