top of page

Koç burcu kadını aşk hayatı

woman24.png

Koç burcu kadını aşk hayatında da yaşamının diğer alanlarında olduğu gibi ani değişimler yaşayabilir. Ani kararlar alır, aniden yaşamınızda bir partner olarak belirir fakat aniden hayatınızdan çıkabilir de. Koçun bu özelliği aslında onun zodyakta ilk burç olmasından ve çemberdeki 1 numaralı evi işgal etmesinden kaynaklanır. Koç burcu kadını bir anda aşık olabilir ve bir anda sizden vazgeçebilir. Onunla ilişki yaşamak isteyenler onun bu özelliğinden haberdar olmalıdır.


Koç burcu kadını aslında bir aşk kadınıdır. Fakat özgürlüğüne o kadar düşkündür ki yaşamında bir istikamete doğru ilerlemek istiyorsa kendisini engellemek isteyen partneri terk etme pahasına da olsa o istikamete doğru ilerler. Onun öncelik sıralamasında önce özgürlük sonra aşk gelir. Koç burcu kadını bir şey yapmak istiyor ise buna mutlaka izin verilmelidir. Çünkü kafasına taktığı şeyden onu vazgeçirmek hiç de kolay olmayacaktır. En idealist burç olan koç kadını partnerinden vazgeçebilir fakat ideallerinden asla!

Koç burcu kadını aynı zamanda dominanttır fakat kendisi gibi dominant bir partnerle ilişki yaşamakta zorluk çeker. Özgürlüğüne aşırı derecede düşkündür ve bir ilişkide önceliği hala yaşamına yön verebiliyor olmasıdır. Hızını azaltan ya da ani yön değişimlerine uymak yerine onu engelleyen bir partnerden hemen vazgeçer. İlişkide yön verici ve yönlendirici taraf olmak ister. Koç burcu kadını bir karar vermiş ise partneri bu karara uymalı ve yön değişimini onunla beraber yapmalıdır. Böyle bir ilişki yaşayan koç burcu kadını uzun vadeli bir ilişkiyi sürdürebilir aksi taktirde onunla ilişki yaşamak zordur.


Maalesef koç burcu kadını aynı zamanda şıpsevdi olmaya meyillidir. Bir partnere çok hızlı kapılabilir fakat çok hızlı da vaz geçebilir ya da hızlı unutabilir. Ani yön değişimleri koç burcu kadınının en önemli özelliklerindendir ve onun bu özelliği iş yaşamını etkilediği gibi aşk yaşamını da etkiler. Koç burcu kadını bugün sizi deli gibi arzularken yarın hiç aramayabilir.  Aşk hayatında koç kadınının en sevilmeyen yönü ne yazık ki budur.

Tüm bunların yanı sıra koç burcu kadını hareketli yaşamı, değişimi ve aksiyonu aşırı derecede sever. Dolayısıyla, monoton yaşam ve her gün aynı şeyleri yapmak onu sıkar. Cinsellikte de bunu arar. Onunla aşkını taze tutmak isteyen bir partner onun bu değişkenliğini anlamalı ve ona bu tür bir ilişkiyi sunmalıdır. Aksiyon filmlerine gitmek, hareketli yaşam ve gerekiyorsa kariyerde yaptığı değişimleri destekleyecek bir partner onunla uzun süreli ve mutlu bir ilişki yaşayabilir.


Yönetici gezegeni mitolojide savaş tanrısı olan mars olmasından dolayı koç burcu kadınının aşk yaşamı da bol çatışmalı, mücadeleli ve kavgalı geçebilir. Onun ani parlamaları ve aniden tartışma çıkaran yapısına hazırlıklı olmak gerekir. Asla unutulmamalıdır ki koç burcu kadınının bu hali uzun sürmez. Onunla uzun süre ilişki yaşayacak bir partner olmak istiyorsanız onun bu ruh halini yapısı olarak kabul edin ve siniri geçene kadar meseleyi uzatmayın. Yangına asla körükle gitmeyin.

Tüm bunların yanı sıra koç burcu kadını aşırı derecede özgüveni yüksek ve dik kafalı olabilir. Onun egosunu zedeleyecek şeyler söylemekten kaçının. Hatta onu ara sıra pofpoflayın ve özgüvenini okşayın. Koç kadını kendisi gibi özgüveni yüksek erkeklerden hoşlanır. Sürekli sorunlarından ya da acılarından bahseden ve şikayet eden erkekler ona itici gelebilir. Bunun yerine daha sorumluluk sahibi hayatta ne istediğini bilen bir partner onun her zaman tercihi olacaktır. Beğenilmek, bir konuda iyi hatta en iyi olduğunun vurgulanması onu çok mutlu eder.

YORUMLAR

bottom of page