top of page

Koç burcu kadını Aslan burcu erkeği uyumu

woman24.png

Koç burcu kadını Aslan burcu erkeği ateş-ateş kombinasyonunda havada çok fazla kıvılcım uçuşur. Her ikisi de en enerjik element olan ateşten yüksek hızı hediye almış burçlardır ve yaşamsal ve zihinsel hızlarında uyum sorunu olmaz. Hızlı düşünür, hızlı yaşar ve hızlı hareket ederler. Ani yön değişimlerine karşı her zaman hazırdırlar.


Bu iki ateş elementi burcunun çok benzer bir özelliği var. Her ikisi de övülmeyi ve pofpoflanmayı bir ihtiyaç görürler. Fakat bu konudaki tarzları biraz farklıdır. Aslan Güneş tarafından yönetilen bir burç ve ağırlığını Zodyakta hiçbir burç kaldıramaz. Onun göğe yükselip tıpkı yöneticisi Güneş gibi parlaması gerekiyor. Koç burcu kadını ise Zodyakta birinci evden aldığı enerjiler tarafından yönetilir ve o da lider olmak zorunda. Fakat her ikisinin liderlik vasıfları farklı. Aslan gizli yöneticidir Koç en önde giden. Koçun övüldüğü her işin gizli yöneticisi her zaman Aslan olacaktır.

Koç burcu kadını Aslan burcu erkeği ilişki uyumu

Astrolojinin kalbi Güneş tarafından yönetilen Aslan burcu erkeği inanılmaz çekiciliğe sahiptir. Koç burcu kadınının aradığı Bay mükemmelin bütün özellikleri Aslanda bulunur. Koç burcu kadını çaresizce Aslana çekilen taraf olacaktır. Her zaman ağırdan alan bir Aslan burcu erkeğinin sabrı Koç burcu kadınından çok daha fazla. Her şeye balıklama dalmak konusunda çok iyi olan koç burcu kadını aslanla ilişkiye dalma konusunda da aceleci davranarak Aslanın gözündeki ağırlığını kaybetme tehlikesi altındadır.


Koç burcu kadını Aslan burcu erkeği bireysel farklılıkların bilincinde yürütülen bir ilişki olursa mükemmel bir aşk eşleşmesidir. Her ikisi de benzer endişelere, hayranlıklara ve ilgi alanlarına sahiptir. Bu da ikisi arasında mükemmel bir ittifak oluşturabilir. Ancak niteliklerdeki bu benzerlikler bazen ilişkilerinde bir türbülans yaratabilir. Mesela her ikisi de egemendir. Koç burcu kadını bir bağımsızlık tutkunu olarak Aslanın egemen doğasına çok kez karşı çıkacaktır. Aslan bir yörünge çizmeyi ve bu yörüngede hareket etmeyi sever. Koç burcu kadını ise yalnızca kendi yörüngesinde hareket etme taraftarıdır ve aslanın kendisi için çizdiği yolda yürümeyi reddeder.

Koç burcu kadını Aslan burcu erkeği aşk uyumu

Koç burcu kadını ile Aslan burcu erkeği her ne kadar ateş elementli burçlar olsa da dünyaya farklı yerlerden bakarlar. Koç kafadan Aslan ise kalpten baktığı dünyayı bazen farklı bir gezegen olarak görmeye meyillidirler. Koçun doğru dediğine Aslanın yanlış dediği zamanlar mutlaka olacaktır. Her ne kadar lider ünvanlı ve savaş tanrısı Mars gezegeni tarafından yönetiliyor olsa da Koç tüm çatışmaları kazanabilir fakat Aslanla girdiği bir çatışmayı asla! Aslan bütün Güneş sistemini yöneten gezegeni Güneş gibi davranır ve Koç burcu kadınını çekip çevirme konusunda da uzmandır.


Bir aşk eşleşmesinde Koç burcu kadını ve Aslan burcu erkeği birbirini kolayca tamamlayacak uyumlu kişiliklere sahiplerdir. Hem agresif, egoist, tutkulu hem de genel olarak eğlencelidirler. Her ikisi de hızlı düşünür hızlı yaşar. Koç bütün işleri ve projeleri başlatan bir kişiliğe sahip olarak Aslan burcu erkeğine kurduğu cümleler genellikle “hadi kalk” ile başlayacaktır. Aslanın içindeki ateş enerjisi ve potansiyeli harekete geçirme ve onu tetikleme konusunda Zodyakta Koç burcu kadınından daha iyisi yok, evet buna yatak da dahildir!

Koç burcu kadını Aslan burcu erkeği cinsellik uyumu

Bu iki ateş burcunun cinsel tercihleri benzer olsa da cinselliğe bakış açılarında farklılıklar bulunabilir. İkisi de sıcak tenlidir ve yatak odasında büyük bir yangın için tek ihtiyaç duyulan aşk kibritinin yakılması. Yatakta Koç burcu kadınının sonsuz yaratıcılığıyla Aslanın güçlü ateşi harikalar yaratmalarına sebep olacaktır. Fakat, Zodyak lideri lakaplı Koç kadını her ne kadar her konuda ipleri eline alıyor gibi görünse de bir Aslan burcu erkeğinin ateşini kaldıracak ağırlığa sahip değildir. Yatak işlerini çekip çeviren her zaman Aslan olacaktır.


Bu ikilinin cinsel yaşamı yatak odasında havai fişek gösterisine benzer. Havada kıvılcımları uçuşturacak kadar sıcak bu iki ateş elementi burcu yatakta da enerjilerini asla yitirmezler. Benzer cinsel tercihlere sahiptirler ve birbirlerini yatakta çok iyi anlarlar. Hepsinden önemlisi Zodyakta birinci evin enerjileri tarafından yönetilen Koç burcu kadını bütün ateşlerin yakıcısı olarak Aslan burcu erkeğinin kibritini yakmak konusunda da oldukça iyidir. Onun yaktığı bu ateş Aslanı yatakta uzun bir süre uyanık tutacaktır.

YORUMLAR

bottom of page