top of page

Koç burcu kadını Başak burcu erkeği uyumu

woman24.png

Koç burcu kadını Başak burcu erkeği uyumu

Koç burcu kadını risk almayı, rüzgara dikkat etmeyi ve sürekli yön değiştirmeyi sever. Başak burcu erkeği ise tipik bir toprak elementi mensubu gibi davranır ve sabit kalmayı tercih eder. Biri hızlı diğeri yavaş bu iki burcun uyumlu bir ilişki sürdürebilmesi için bireysel farklılıkların bilincinde olmaları şart. Bu ilişkide ya Koç burcu kadını Başak uğruna hızını yavaşlatacak, ya da Başak burcu erkeği Koç burcu kadınının risklerine onunla birlikte dalacaktır.


Bu iki burç her ne kadar yaşamsal hız sorunu yaşayacak olsalar bile bu zıtlığı kaynaştırarak mükemmel bir takım da oluşturabilirler. Koç bir gemi Başak ise limandır, biri başlatır diğeri destekler. Başak burcu erkeği hiçbir zaman liderlik arzusuyla yanıp tutuşmamış biri olarak ipleri Koç burcu kadınının eline vermekte sorun yaşamayacaktır. Bu da Koç burcu kadınının bağımsızlık ihtiyacını giderir ve onu motive eder. Her ikisinin de birbirine öğretecek çok şeyi var. Koç burcu kadını Başak erkeğini kendini ilk sıraya koyması için motive eder. Başak burcu erkeği de Koç burcu kadınına hayalleri fedakarlığa nasıl bağlayacağını, yaratıcı projeleri yalnızca başlatmanın dışında son rötuşları nasıl atıp mükemmel bir şekilde tamamlayacağını gösterir.

Koç burcu kadını Başak burcu erkeği ilişki uyumu

Koç burçları Zodyakta fevri ve sabırsız tavırlarıyla ünlü burçlardır. Başak burçları ise tam tersine ani değişimlerden nefret ederler. Koç burcu kadını Başak burcu erkeğinde dünyaya biri aktif diğeri pasif bir duruşla bakan bu iki burcun uyum sağlaması zor olsa da birbirini anlamayı öğrendiklerinde mümkündür. Aklına bir şeyi taktığında sabırsızca “hadi” diyen Koç burcu kadını derinlemesine düşünmeyi seven ve her şeyi önceden planlamayı tercih eden bir Başak burcu erkeğiyle ilişkisini kısıtlanma olarak görebilir. Bu ikili bir diğerinin bakış açısıyla hareket etmeyi öğrendiklerinde mutlu bir çift olmayı başaracaklardır.


Başak burcu erkeği için hiçbir şey aniden olmamalıdır. Bu yüzden bir Başak burcu erkeği Koç burcu kadınının içsel dünyasına girmeyi bir hız trenine binmek gibi algılayabilir. Koç burcu kadınının iç dünyası ani değişimler, kararsızlıklar ve sürekli yön değiştirmelerle hızlandırılmış olabilir. Bu kadar hız bir Başak erkeği için çok fazla. Başak burcu erkeğinin hayatında rezerve edilmiş alanlar var. Başak, yeni riskler almak için değil bu rezervleri doldurmak için yaşar. Koçun değişken alevleri, Başak burcunun endişelerinde, analizlerinde ve dikkatli planlamalarında boğulabilir.

Koç burcu kadını Başak burcu erkeği aşk uyumu

Koç burcu kadını ve Başak burcu erkeği aşk uyumuna gelince, bu ikili birbirini çok seviyor ve sayıyor olsa bile bireysel farklılıkları ilişkilerinde türbülans yaratabilir. Bir Başak burcu erkeği Koç burcu kadınının dürtüsel hareketlerini önemsiz ve eksik adımlar olarak görürse Koç kadını Başak burcu erkeğinin eleştiri ağının tuzağına düşecektir. Savaşçı Mars tarafından yönetilen Koç burcu eğer bu eleştirileri yapıcı değil egosuna saldırı olarak algılarsa büyük bir çatışma çıkarması için ona yalnızca bir kıvılcım ateşi bile yeter. Kendini sınırlandırılmış ya da özgürlüğü kısıtlanmış görürse Koç burcu kadını başka bir yöne doğru ışık hızıyla ilerleyebilir.


Koç burcu kadını Başak burcu erkeği aşk yaşamı genellikle türbülanslı başlayacaktır. Bu ikilinin ilk başta uyumu söz konusu olmayabilir. Fakat birbirlerini anladıkları sürece romantik ilişkileri derinleşecektir. Fakat, romantik ilişki boyutunda Koç burcunun arzu ettiği hızla ilerleme olmayacaktır. Bu romantik ortaklığın yavaş ilerlemesi bu çiftin flört uyumluluğunun olağandışı bir doğaya sahip olmasının nedenidir. Koç burcu kadını Başak burcu erkeği ile ilişkisinde alfa olma eğilimindedir. Aslında Başak burcu erkeğinin bununla bir sorunu yok fakat ipleri Koçun eline verirken biraz yavaş davranacaktır.

Koç burcu kadını Başak burcu erkeği cinsellik uyumu

Başaklar yatakta Zodyaktaki kötü üne sahip burçlardır. Ne bir Koç kadar aceleci davranırlar ne de Akrep burcu gibi dünyaları cinsellik ekseninde döner. Bir Başak burcu erkeği için seks yalnızca ara sıra olması gereken sıradan bir aktivite. Fakat bu cinsel enerjilerinin olmaması ya da iktidarsız oldukları anlamına kesinlikle gelmez. Sadece Zodyakta en az cinsellikçi burç olarak tasvir edilirler. Koç burcu kadını için bu başlangıçta cinsel soğukluk ya da yatağa girme konusunda biraz yavaş davranmak olarak algılanabilir.


Yine de bu ikili birbirini tanıdıkları zaman cinsel enerjilerine enerji katabilirler. Bir Başak burcu erkeği Koç burcu kadınının vahşi ve enerjik aleminde cinsel dürtülerini ve potansiyelini ikiye katlayabilir. Her şeyi başlatma ve tüm ateşleri yakma konusunun uzmanları Koç burçları bir erkeği baştan çıkarma konusunda da ödüllendirilmiş burçlardır. Bu ilişkide büyük ihtimal yatağa davet eden taraf Koç daveti kabul eden ise Başak olacaktır.

YORUMLAR

bottom of page