top of page

Koç burcu kadını İkizler burcu erkeği uyumu

woman24.png

Koç burcu kadını İkizler burcu erkeği uyumu

Koç burcu kadını ve İkizler burcu erkeği bir aşk ilişkisinde bir araya geldiklerinde, hem fiziksel hem de entelektüel düzeyde bağlantı kurarlar. Her ikisi de hız ve aktiviteyi seven bu iki burç her ne kadar yaşamsal hızları aynı gibi görünse de bu hızı farklı boyutta yaşarlar. Koçun hızı daha fiziksel İkizlerin hızı ise zihinsel ve entelektüeldir. Yine de zodyakta iki farklı derecede hızlı bu burçlar genellikle mükemmel iletişim ve birbirlerini derinlemesine anlamanın tadını çıkarabilirler.


Koç burcu kadınının bağımsız ve öncü ruhu kendisi gibi bağımsızlığa değer veren bir İkizler burcu erkeği için çekicidir. Her ikisi de ani yön değişimlerinde zorlanmayan bu iki hızlı burç birlikte iyi bir denge oluştururlar. Koç burcu kadını bir şeyleri deneyimlemek ister ve İkizler bunları önce entelektüel bir şekilde tartışmak ister. Koç burcu kadınının yaratıcılığı İkizler burcu erkeğinin entelektüel diyarına girdiğinde bu ikili hızlı gelişmeler yaşayabilir ve hayatta aniden yükselebilirler. Hem Koç burcu kadını hem de İkizler burcu erkeği yüksek enerjiye ve ortak hedeflere sahiptir. Fakat önlerinde iki seçenek var: ya bu ateş-hava kombinasyonu enerjisini yaşamda yükselmek için kullanacaklar ya da birbirlerine karşı cephe alarak bu enerjiyi tüketecekler.


İkizler Merkür tarafından yönetilen ağzı iyi laf yapan entelektüel ve iletişimci burçtur. Koç ise kesinlikle konuşma sanatının ustası değildir. Tipik olarak bir Koç burcu kadını İkizler kadar çok konuşmasa da sohbeti açan taraf olabilir fakat bu ikilinin kombinasyonunda içsel diyalogların zenginliği söz konusudur. Burada pek çatışmazlar fakat çatışabilecekleri bir konu var: İkizler doğal bir öğretmendir ve öğretir tarzda konuşmayı sever. Koçun egosu bu itaatkar role izin verdiği sürece anlaşırlar. Eğer Koç İkizlerin kendisini eğitir gibi konuşmasını özgürlüğe müdahale olarak algılarsa Koçun ateşi onu tetikleyici değil patlayıcı enerjiye döner.

Koç burcu kadını İkizler burcu erkeği ilişki uyumu

Koç burcu kadını İkizler burcu erkeği ilişki uyumu söz konusu olduğunda Koç bir Ateş burcudur ve İkizler ise hava. Hava her zaman ateşi besleyecek ve onun yayılmasına yardımcı olarak bu iki element isterlerse mükemmel kombinasyon oluşturabilirler. Koç burcu kadını içindeki ateşin beslenmesinden ve onu yayılmacı, açılmayı seven zihniyetinin enerji ile depolanmasını isteyecektir. Bunu yapsa yapsa bir hava burcu yapar. Hava her zaman ateşi besler, destekler, büyütür ve yönlendirir. Her ne kadar Zodyakta lider burç ünvanlı olup asla yönlendirilemeyen bir burç gibi görünse de İkizler Koçu yönlendirecek gizli bir entelektüel zekaya sahiptir.


Koç burcu kadını İkizler burcu erkeği ilişki uyumunda İkizler burcu erkeği kesinlikle Koç burcu kadınının hızlı temposuna ve çılgın fikirlerine ayak uyduracak enerjiye sahiptir! Gerçek, itici güçte tutku ve entelektüel becerinin birleşimi bu ikisi için hemen hemen her şeyi mümkün kılar. Her iki burç da geniş ilgi alanlarına sahiptir. Koç burcu kadını doğal bir başlatıcı olarak yeni planlar başlatır (seyahat, spor ya da gerçekten heyecan verici bir randevu fikri) ve İkizler buna zorlanmadıkları sürece her zaman her şeye hazırdır. Bu iki güçlü işaret arasındaki bir başka büyük dinamik, düşük rekabet seviyeleridir. Koç burcu kadını zaferi sever ve İkizler burcu erkeği arka planda olmaktan ve ipleri çekmekten son derece mutludur.

Koç burcu kadını İkizler burcu erkeği aşk uyumu

Koç burcu kadını İkizler burcu erkeği aş uyumu söz konusu olduğunda bu ikili her ne kadar aynı hıza sahip olsalar da farklı elementlerin burçları oldukları için bazen dünyaya bakış açıları da farklıdır ve çatışma yaşama ihtimalleri var. İkizler burcu erkeği bir düşünür ve konuşmacıdır, entelektüel uyarımı ve özgürlüğü ödüllendirir ve bir tartışmanın her yönüne bakmayı sever. Bir Koç burcu kadını ise asla detaylara ve ayrıntılara odaklanmayı sevmeden direk ilerleme taraftarıdır. Bir işe önce dalar sonra düşünür. Bu kesinlikle İkizlerin dünyaya bakış açısı değil. Burada çatışabilirler. Koç burcu kadını aynı zamanda savaş tanrısı Mars gezegeni tarafından çok iyi bir savaşçı olarak ödüllendirilmiş. İkizlerin bir Koçla tartışmaya girmesi şiddetle tavsiye edilmemekte.


Koç burcu kadını İkizler burcu erkeği aşk uyumunda aynı zamanda ilişkiye giriş tarzları da farklı olabilir. Her şeye balıklama dalmasıyla ünlü Koç yeterince düşünmeden bir ilişkiyi tetikleme taraftarı olabilir. Koç basit ve kararlıdır. Ayrıntılara inmez, yaşayıp görmek ister. İkizler ise zihinsel enerji boyutunda hapsolup kalabilir ve ilişkiye dair çok fazla düşünce içinde boğulabilir. Koç burcu kadınının İkizler burcu erkeğinin entelektüel alanına saygı göstermesi ve onu aceleci olmak konusunda zorlamaması kendi yararına olacaktır. Ayrıca Koç Mars gezegeni tarafından, İkizler ise Merkür gezegeni tarafından yönetilmektedir. Bu Gezegenler sırasıyla Tutku ve İletişimi temsil eder. Farklı yaklaşımları nedeniyle, Koç ve İkizler birlikte uyum sağlayabilir.

Koç burcu kadını İkizler burcu erkeği cinsellik uyumu

Koç ve İkizler cinsel faaliyetlerde bulunduklarında, nerede sonuçlanabileceklerini kimse bilemez. Her ikisi de başlatma odaklı. Açıkçası cinsellikte de orgazm onlar için her şey değildir. Koç burcu kadını yaşamın her alanında olduğu gibi yatakta da aniden yaratıcı fikirleriyle belirebilir. Bir İkizler burcu erkeği yüksek zihinsel enerjisi sayesinde her an her şeye hazır bir şekilde beklemektedir. Ateşli ve cilveli Koç burcu kadınının İkizler erkeğini uyarması için çok fazla çaba sarf etmesine hiç gerek yok. Bir kibrit çakması yatak odasında büyük alevlerin yanmasına sebep olabilir. Bu ikili yaşamda her alanda uyum sağlayabilecekleri gibi yatakta da isterlerse uyumlu olabilirler.

YORUMLAR

bottom of page