top of page

Koç burcu kadını nasıl erkeklerden hoşlanır?

woman24.png

Koç burcu kadını hızlı düşünen ve hızlı yaşayan bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla onun bu hızına uyum sağlayabilecek bir partnerle güzel ve uzun vadeli bir ilişki yaşayabilir. Koç burcu kadınının bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi ve tutkusu vardır. Değişimi sever ve sürprizlerden hoşlanır. Onunla güzel bir ilişki yaşamak isteyen partner olmak istiyorsanız onun bu yönlerini çok iyi bilmelisiniz.


Koç burcu zodyakta birinci evin sahibi olmasından dolayı birinci olma arzusu ve dürtüsü en yüksek burçtur. Bu özelliği partnerinin gözünde de her şeyden önde gelen birinci ve en değerli şey olma arzusunu da tetikler. Koç burcu kadını ilişkide partnerinin gözünde hep öncelikli olmak ister. Ne yaparsanız yapın bir koç burcu kadınıyla birlikte iseniz ona kendisinden daha değer verdiğiniz bir şey olduğunu hissettirmeyin. Koç burcu kadını sizin gözünüzde kariyerinizden, hobilerinizden ve yaşamınızdaki her şeyden daha önemli olduğunu doğal olarak hissetmek ister.

Koç burcu kadını aynı zamanda zodyakta en girişken ve en özgüveni yüksek kadındır. Doğal olarak kişilik olarak zayıf, güçsüz ve aciz erkeklerden hoşlanmaz. Sürekli maddi sorunlardan bahseden, yaşamın zorlukları altında ezilen ve ezik olduğunu belli eden bir erkek koç burcu kadınına daima itici gelir. Birlikte olduğu erkeğin özgüveni yüksek ve ne istediğini bilen bir erkek olmasını tercih eder. Aynı zamanda sosyal, dışa dönük ve espiri anlayışı iyi erkekleri çekici bulur.


Tüm burçlar içinde en girişken, yaratıcı ve enerjik burç olan koç aynı zamanda onun bu fikirlerini ve yaratıcılığını destekleyen ve onu motive eden bir erkekle yaşamını sürdürmek isteyecektir. Yaşamında bir yön değişimi noktasına vardığında kendisini bundan alıkoyan bir erkeğe bir anda hoşça kal diyebilir. Koç burcu kadını o kadar ani değişimlerin kadınıdır ki yaşamınıza bir anda girdiği gibi hayatınızdan bir anda çıkabilir de. Zodyakta özgürlüğüne en düşkün burç olmasından dolayı kendisini engelleyen ya da sınırlandıran bir erkeğe veda ederken fazla düşünmez.

Koç kadını maddi anlamda savurgan burçtur. Çabuk kazanır çabuk harcar dolayısıyla varyemez ve sürekli biriktirme peşinde koşan erkekleri itici bulabilir. Güzel yaşamak için para harcamak gerektiğini düşünür. Geleceğe dair maddi planları en az olan burçlardandır. Düşünmeden alışveriş yapabilir bir şeyi bir anda istediğinde hemen ona sahip olmak isteyebilir hatta alışveriş kolik olabilir. Cüzdanı bugün doluysa yarın boş olabilir. Hatta bir çok kez bir şeyi ani bir istekle alır ve 1 hafta sonra ben bunu hangi kafayla almıştım diyebilir.


Koç burcu kadını aynı zamanda hızlı düşünen ve hızlı yaşayan bir kişiliğe sahiptir. Dolayısıyla hoşlandığı ve uzun süre ilişki yaşayacağı partner onun bu özelliğine ayak uydurmayı bilen bir partner olmalıdır. Zodyaktaki en yavaş burç olan balık buru ve su grubu burçlar olan akrep, yengeç ve balık koçun tüm özelliklerine uysa da düşünme ve hareket etme hızlarını ona uydurmakta zorlanacaktır. Fakat bu, adı geçen burçların koçla uzun süreli ilişki yaşayamayacağı anlamına gelmez. Karşılıklı anlayış ve bireysel farklılıkların farkında oldukları sürece yine de düzgün ilişki yaşayabilirler.

Çok ilginç olmasına rağmen mitolojide savaş tanrısı olan mars gezegeninin etkisi altında kalmasından dolayı koç burcu kadını için çatışma, kavga ve savaşlar yaşamın sadece tuzu biberidir. Aşırı derecede sakin ve monoton ilişki onu sıkabilir. Fazla abartmamak kaydıyla ilişkide ara sıra çekişme olması onu rahatsız etmez hatta onun yaşam tarzı gibidir. Aslında onun yaşamında iş hayatı gibi diğer alanlarda da sürekli çatışmalar ve çekişmeler vardır. Onun bu fevri yapısını anlayabilecek bir partnerle uzun süreli bir ilişki yaşaması mümkün olacaktır.


Yönetmeyi seven ve yönlendirilmekten nefret eden koç kadınını yaşamının hiçbir alanında gitmek istediği istikametten başka bir istikamete gitmesine zorlamayın ya da baskı yapmayın. Eğer bunu yaparsanız kesinlikle gideceği yönü size tercih edecektir ve kaybedenin siz olması ihtimali vardır. Koç burcu kadını yaşamında bir yön değişimi istiyorsa partneri buna izin vermeli ve müdahale etmemelidir. Onunla beraber gitmeniz gerekiyorsa gidin ama asla onu bir hayalinden vaz geçirmeyin.


Koç burcu kadını tüm bunların yanı sıra sürprizlerden ve ani değişimlerden hoşlanır. Kendisini sürekli şaşırtan bir partner ve onun değişime olan tutkusuyla yaşamaya hazır bir partner daima onun ilk tercihi olacaktır. Koç kadınının değişimleri bazen o kadar ani olabilir ki bu değişimlere ayak uydurmakta zorlanabilirsiniz. Eğer ani değişimleri, yaşadığınız yeri, kariyerinizi hatta yaşam tarzınızı bile çok hızlı bir şekilde değiştirecek bir yapıya sahipseniz koç burcuyla büyük sorunlar yaşamazsınız.

YORUMLAR

bottom of page