top of page

Terazi burcu erkeği

woman24.png

Terazi burcu erkeği inanılmaz derecede çekici ve romantiktir. Eğlendirici, zeki ve her şeyden önemlisi romantik. O, tam anlamıyla bir Venüslü aşk erkeği! Şiirler okur, harika cümleler kurar, romantizmiyle bir kadının başını rahatlıkla döndürebilir. Yaşamınızdan çıksalar bile sizde tatlı bir iz bırakırlar. 


Romantizmi yaşatır, öğretir ve giderler. Fakat, onun romantizmini ve duygusal alemini tespit etmek oldukça zordur. Çok güzel romantik sözler etse de sonuçta o bir hava grubu, aniden yön değiştirebilir, aniden çekip gidebilir.

Tipik bir hava grubu olarak Terazi burcu erkekleri uzun süre bir yerde kalmayı sevmezler. Bazen bu durum onların ilişkiye bakış açılarına da yansıyabilir. Sürekli gezinme ve daldan dala konma eğilimindedirler. Peşinizden yıllarca koşan erkeklere burçlarını sorabilirsiniz. Terazi burcu olmadıklarını göreceksiniz. Bir Terazi burcu erkeği bir süre ortalıklarda dolanır, istediğini elde edemeyeceğini anlarsa yok olur gider. Yaşamında daima denge vardır hiçbir şeyi uzatmaz ya da takıntı haline getirmez. Genellikle ilişkileri bu yüzden sorunsuzdur.

Terazi burcu erkekleri aynı zamanda oldukça dengeli insanlardır ve bu dengeyi yaşamlarının her alanında isterler: gerçek zihinsel, duygusal, fiziksel ve ruhsal denge. Bir Terazi burcu erkeği hiçbir şeyi abartmaz abartılmasını da desteklemez. Aşk zamanı aşk, iş zamanı iş gibi. Sürekli arayan aşırı ilgi bekleyen bir partner Terazi erkeğini boğabilir. Elbette onun bu denge arayışı yalnızca ruhsal boyutta da değildir. Abartı giyim tarzı da Terazi erkeğini iter. Aşırı belirgin kırmızı ruj, aşırı yüksek topuklar gibi. Güzel ve çekici olmanıza bir Terazi erkeğinin asla lafı olmaz fakat onun yanında her şeyin abartısından uzak durmalısınız.


Terazi erkeğinin aynı zamanda bir Venüslü olduğunu da unutmayalım. O doğal bir sanatçı, ütopik ideallere lirik eserler bestelemeyi seven doğal bir şairdir. Bu onun mükemmel sanatsal dünyasıdır ve kendisini onun bu yönünden uzaklaştırmaya çalışan bir partnerle işi zor olabilir. Parlak ilham sahibi ve gerçek sanatsal yaratıcılık için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Onun bu sanatçı ruhu aynı zamanda göze güzel görülen her şeye zaaf olarak ortaya çıkabilir. Evinin bir köşesinde hoş bir aksesuar gibi. Ya da onu cezbetmek için bazen tek ihtiyacınız olan şey güzel ve dişi bir elbise. Ya da ufacık bir aksesuar eğer göze hoş görünüyorsa bir Terazi erkeğinin dikkatini çekebilir.

Terazi burcu erkekleri yaşamlarında denge ve uyumu arzu ederler ve kişisel alanlarındaki her şey tamamen simetrik olmadığı sürece kendilerini rahatsız hissederler. Çiftlerin ve zıtların uyumuna inanırlar. Eğer bir şey düzgün ya da hizada durmuyorsa gidip düzeltebilirler. Karışık ve karmaşık görünen ya da göz zevkini bozan her şeyi evlerinden çıkarırlar. Hatta bununla kalmayıp yaşamlarında renk uyumlarına ve aşırı sırıtıcı renklere her zaman karşıdırlar. Bir kadında doğal olarak rüküş giyim tarzı bir Terazi erkeği için kabus olabilir. Terazi erkeğiyle ilişki yaşamak isteyen bir kadının giyiminde uyumlu olması da oldukça önemli.


Terazi burcu erkekleri evlerinde dengeyi arzularlar fakat bu denge daima fiziksel görüntü ile ilgili olmayabilir. Ruhsal denge arayışına da girerler ve çatışma ve tartışmaları son derece üzücü bulurlar.  Aşırı gürültülü ortamlardan hoşlanmazlar. Her zaman nazik ve asla yüksek sesle konuşmayan ve bağırmayan tiplerdir. Yaşamlarında da bu tip insanları tutmayı severler. Aşırı kavgacı ya da gürültücü bir partnere yol vermek için fazla düşünmezler.

Teraziler şık ve modern dekorun keyfini çıkarırlar. Hem giyimleri düzgün hem de evleri ahenk ve uyum içinde insanlardır. Romantik olduklarından en büyük zevklerinden biri mum ışığında hoş bir yemek ve hoş sohbettir. Ortamda çiçekler, romantik dekoratif eşyalar ya da slow müzik hoşlarına gider. Güzel kokulara da meraklıdırlar. Partnerinin kişisel temizliği ve güzel kokular sürmesi daima bir Terazi erkeğini cezbedici unsurdur.


İş yaşamında Teraziler fikir adamlarıdır, her zaman analitik zihinlerini beyin fırtınası yapmaya ve ilham dünyasına dalmaya hazırlar. Terazi erkekleri, fotoğraf ve film veya satış ve tasarım gibi görsel alanlarda gerçekten parlayabilirler. Oldukça ılımlı, uyumlu ve grup çalışmalarına uygun bireylerdir. Bu yüzden iş arkadaşları tarafından sevilirler. Kavgacı ve gürültücü insanlar olmadıklarından kimseyle iş yaşamında çok büyük sorun yaşamazlar.

YORUMLAR

bottom of page