top of page

Terazi burcu kadını

woman24.png

Terazi burcu kadınları Zodyaktaki "manik peri kızı" olmaları ile ünlüdürler. Zarif, dişi ve nazik. Ne de olsa o bir Venüslü. Terazi burcunun bu tam anlamıyla “dişi” hareketleri zodyaktaki hemen hemen her burcu büyüleyebilir. Tarzları dişi, güncel ve uyumludur, aynı zamanda her zaman çekici ve rahattır. Terazi burcu bir kadın eğlence, kahkaha, neşe ve güzellik ile büyür.


Terazi burcu kadınları hava elementinin etkisinde olmalarından dolayı özgür ruhlu ve daima rahat kadınlardır. Her zaman vahşi ve eğlenceli bir maceraya hazır olan türden bir kadın olarak Zodyakta en doğal ve sosyal tiptir. Tıpkı burca adını veren bir terazi gibi dengeleyici ve aşırılardan kaçmaya meyillidirler. Hatta onun için yaşamın anahtar kelimesi “denge” dir. Ona göre hayatta aşırılar ya da uç noktalar her zaman tehlikeli. Hiçbir şeyi aşırı yapmaz. Aşk konusuna gelince, kimseyi aşırı ya da kendinden çok sevmez.

Tipik bir hava elementli burç olarak Terazi burcu kadını da aniden ortaya çıkar. Bir anda yaşamınıza girecektir ve tabiki bir anda da yaşamınızdan çıkmaya meyillidir. Onların bu yapısı diğer havalar gibi tamamen içgüdüseldir. Hiçbir şeyi çok fazla kafaya takmazlar, anı yaşarlar. Aniden eser geçerler. Aşırı derecede özgür ruhludurlar ve bir yerde çok uzun süre kalmayı sevmezler. Değişiklik onların ruhunun gıdasıdır. Bu aşk hayatlarında “daldan dala konma” olarak belirebilir de belirmeyebilir de. Her zaman bu tarzda ilişki yaşamayabilirler.


Bir Venüslü olarak Terazi kadını aynı zamanda harika bir güzellik abidesi olarak bilinir. Geleneksel olarak Terazi “okulda bütün erkeklerin peşinde koştuğu kız” imajı taşır. Bir Terazi kadınında mutlaka aşırı derecede güzel olan bir şey görürsünüz. Bazen gözleri, bazen bakışları ya da gülüşü. Eğer bunlar olmasa bile o eksikliği giyim tarzı ya da tavırlarıyla tamamlamayı ve her zaman güzelliği ve zerafetiyle dikkatleri üzerinde toplamayı bilir. Çünkü, onun yönetici gezegeni sonuçta güzelliğin gezegeni olan Venüs.

Bazı Terazi burcu kadınları güzel olmasalar bile aşırı derecede dişil çekiciliğe ve cilveli bir yapıya sahiptirler. Bir Terazi kadınında erkekleri çeken bir şey mutlaka vardır. Kiminde güzellik, kiminde dişilik, kiminde çekicilik. Terazi yaratılış itibariyle buna sahip olarak doğmuştur. Ondaki bu çekicilik aslında Venüsün dişil enerjisinden başka bir şey değildir. Terazi kadınları aynı zamanda nazik ve kibar tavırlarıyla ünlüdürler.


Terazi burcu kadını için güzellik ve zerafet oldukça önemli. O, asla rüküş giyinmeyi sevmez. Yaşamındaki “denge” arayışını onun giyim tarzında da görebilirsiniz. Giydiği kıyafete tam anlamıyla yakışan o ruju nereden bulursa bulur ve her şey kıyafetiyle mükemmel bir uyum içindedir. Onun tüm elbiseleri tam olarak üzerine oturur, hiçbir yerde potluk yapmaz. Her zaman şık ve zarif kadındır. Eğer bir erkek olarak yanınıza aldığınızda gerine gerine gezebileceğiniz derecede düzgün ve prezantabl bir kadın arıyorsanız size uyan kadın kesinlikle Terazi.


Tipik bir hava grubu olarak Terazi burcu kadınları uzun süre bir yerde kalmayı sevmezler. Bazen bu durum onların ilişkiye bakış açılarına da yansıyabilir. Sürekli gezinme ve daldan dala konma eğilimindedirler. Peşinizden yıllarca koşan kadınlara burçlarını sorabilirsiniz. Terazi burcu olmadıklarını göreceksiniz. Bir Terazi burcu kadını bir süre ortalıklarda dolanır, istediğini elde edemeyeceğini anlarsa yok olur gider. Yaşamında daima denge vardır hiçbir şeyi uzatmaz ya da takıntı haline getirmez. Genellikle ilişkileri bu yüzden sorunsuzdur.


Tam bir denge hastası Terazi burcu kadını gerçek anşamda zihinsel, duygusal, fiziksel ve ruhsal denge peşindedir. Bir Terazi burcu kadını hiçbir şeyi abartmaz abartılmasını da desteklemez. O asla önce aşk ya da önce iş demez. Aşk zamanı aşk, iş zamanı iş olmalıdır. Sürekli arayan aşırı ilgi bekleyen bir partner Terazi kadınını boğabilir. Elbette onun bu denge arayışı yalnızca ruhsal boyutta da değildir. Abartı giyim tarzı da Terazi kadınını iter. Aşırı belirgin renkli kıyafetleri bir erkekte itici bulabilir. Çekici olmanıza bir Terazi burcu kadınının asla lafı olmaz fakat onun yanında her şeyin abartısından uzak durmalısınız. Eğer, fosforlu renkte bir aksesuarınız varsa Terazi burcu kadınıyla buluşmadan önce onu çıkarsanız iyi edersiniz!


YORUMLAR

bottom of page