top of page

Yengeç burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

woman24.png

Yengeç burcu erkeğinin hoşlandığı kadınlar nasıldır?

Yengeç burcu erkeklerinin içe kapalı ruhsal yapıları çok fazla astroloji meraklısı tarafından yanlış anlaşılmıştır. Bu onların “utangaç” olmalarından çok iç dünyaları tarafından yönetildiklerinin bir alametidir. Bir yengeç burcu erkeğinin iç dünyası fiziksel alemini yönetir. Konuştuklarından çok daha fazlasını düşünürler. Bu yüzden onların kalbini kazanmak isteyen kadınlar kaleyi dışarıdan değil içeriden fethetmek zorunda olduğunu asla unutmamalı!


Bir yengecin kabuklu hayvan olduğunu ve evini sırtında taşıdığını asla unutmayın. Onun hayatının merkezi kabuklarının içinde. Fakat oraya girebilmeniz hiç sandığınız kadar kolay olmayacak. Yengecin kabukları onun ruhsal aleminde görünmez duvarları gibidir. Sizi bir kere kabuklarının içine alırsa bir daha yaşamından çıkarmaz. O halde tek mesele şu: o kabukların içine girebilmeyi başarmak. Yengeç burcu erkekleri bu yüzden kendi kabuklarının içinde yaşamayı başaran bir kadınla uzun süreli ilişki yaşamayı başaracaklardır. Sürekli değişen, bir o yönde bir bu yönde hareket eden ve aşırı dışa dönük kadınlar yengecin kabuklarını tehlikeye atar ve yengeç burcu erkeği bu kadına olan güvenini kaybedecektir.

Yengeç burcu erkeği hangi kadınlardan hoşlanır?

Yengeç burcu erkeği gerçekten dürüst kadınlardan hoşlanır. Sır saklamak ve yalan söylemek bir Yengeç erkeğine yapabileceğiniz en büyük ihanetlerdendir. Her şeyi affedebilen Yengeç erkeği sır saklamanızı ve yalan söylemenizi affetmeyebilir. Onun kabukları duvarlarıdır ve sır sakladığınızı bir kez fark ederse hemen kıskaçlarını çıkarır ve duvarların içine girmenize izin vermez. Asla unutmamanız gereken bir diğer husus da o duvarların içine yavaş girilmesi gerektiği. Yengeç bir su elementi burcu olarak yavaş düşünen, yavaş hareket eden bir burçtur ve yaşamında hiçbir şeyin ani olmasına izin vermez. Buna onun yaşamına aniden girişiniz de dahil.


Yengeç burcu erkeklerinin evcil hayvanlar olmadığına bakmayın. O bir başka boyutta evcildir: evini sırtında taşıyan evcil. Nerede olursa olsun bir yengecin evi her zaman yanındadır. Kendisi gibi eviyle barışık bir kadınla uzun süreli ilişkiler yaşamak taraftarı. Onunla iyi anlaşmak istiyorsanız odaklanmanız gereken bir yer var: eviniz. Evde huzur, evin temiz olması, evdeki insanların mutluluğu, evde mis gibi kokan yemekler pişirilmesi, işte bir yengeç erkeğini mutlu etmenin sırrı budur. O, her ne kadar yatağa da düşkün olsa da onu mutlu etmenin asıl yeri yatak değil evdir.

Yengeç burcu erkeği gereksiz yere risk alan ve onu yaşamdaki konfor alanının dışına çıkmaya zorlayan kadınlardan hoşlanmayabilir. O bir yengeç ve kabukları her zaman güvencesidir. Onu bu kabukların dışına çıkmaya asla zorlamamalısınız. Aksi taktirde kıskaçlarını çıkaracaktır. Ani değişimler, aniden ortaya çıkan bir yurt dışına çıkma fikri ya da kariyer değişimi konusunda bir Yengeç burcu erkeğinin baskılanması gibi durumlarda ondan aşırı tepki görebilirsiniz.


Yengeç erkekleri kraliçesini arayan krallar gibidirler. Ayrıca, kısa vadeli ilişkilerin hiçbir zaman taraftarı değiller. Onun kabukları aslında kendi yaşamında oluşturduğu krallığın şatosu gibidir. Sizi bir kez o şatoya alırsa var gücüyle ilişkiyi korumak için savaşır. İlişkisi tehlikeye girdiğinde kıskaçlarıyla savunmaya geçecektir. Size güvendiği zaman sizin Yengeç burcu erkeğinin kabuklarının arasında bir yer rezerve edilir fakat oraya gerçekten yerleşebilmek için çok fazla toplantı ve buluşma gerekebilir. Bir Yengeç burcu erkeğinin güvenini kazanmak hemen olmaz.

Kıskaçlarını etrafta sallayan ama gerçekten sadece kendini savunma için kullanan Yengeç burcu erkekleri onların bu “kıskaç sallama” özelliğiyle barışık kadınlardan hoşlanırlar. O hassas bir ruhtur, bu yüzden onu dikkatli bir şekilde idare edin ve duygularını incitmeye dikkat edin. Yengeç adamı başlangıçta biraz huysuz, savunmacı ve kendini içe çeken bir yapıya sahip olabilir. Hatta bazı Yengeç burcu erkekleri ilişkinin ilk başlarında uzun vadeli ilişkiye ya da evliliğe yanaşmıyor gibi görünebilirler fakat bu gerçekte doğru değil. Yalnızca size öyle söylüyorlar çünkü gerçekten onların kabuklarının içine yerleşecek kişi olup olmadığınızı anlamak için zaman kazanmaya çalışıyorlar.


Çoğu Yengeç erkeği de oldukça aile odaklıdır ve kendisi gibi aile odaklı bir kadınla yaşamını devam ettirmek ister. Bir Yengeç burcu erkeğinden genellikle “evliliğe karşıyım” cümlesini duymazsınız. Eğer duyduysanız bilin ki evlenmek için uygun özelliklere sahip olan kadın siz değilsiniz. Evleneceği kadının seksi ya da dişi olmasından çok iyi bir anne adayı olmasına bakar. Sizdeki çocuk yetiştirme potansiyeli, bir evi ne kadar güzel ve huzurlu bir mekan haline getireceğiniz gibi özellikler yengecin bilinçsiz zihninde bile olsa aradığı özelliklerdir. Fakat sorduğunuzda bu özellikleri dile getirmiyor olabilirler.

YORUMLAR

bottom of page