top of page

Aslan burcu erkeği aşkta nasıldır?

woman24.png

Aslan burcu erkeğinin dişisini gerçekten bulduğundan emin olması biraz fazla zaman alabilir ve aşık bir Aslan erkeği bile olsa en iyisini bulduğundan emin olmadan ilişkiye girmez. Kısacası bu ormanın kralının eşi olmak istiyorsanız siz de kraliçe edasında olmalısınız. Bir Aslan erkeğiyle bir sonraki aşamaya geçmek istiyorsanız öncelikle bu birbirini tanıma ve ona gerçek bir kraliçe olduğunuzu ıspatlama döneminden geçmelisiniz. Unutmayın ki Aslan burcu erkeği şımartılmayı ve bolca sevgi ve şefkat yağmuruna tutulmayı sever. Ona bir kral olduğunu sürekli hatırlatmalı ve gururunu okşamalısınız.


Aslan burcu erkeğini en iyi tanımanın ve anlamanın yolu güneşe bakmaktır. Astrolojik değeri güneş ona öyle bir kişilik vermiştir ki, onun tüm ağırlığını Aslan burcu erkeğinde görebilirsiniz. Öncelikle, Aslan burcu erkeği ilgi odağı olmayı sever (tıpkı Güneşin merkezde bulunup tüm gezegenleri çevresinde döndürmesi gibi). Güçlü ve etkileyicidir, insanları yönlendirme hatta yaşamlarını şekillendirme gücüne sahiptir. Onun bu kadar manyetik ve çekici olması yine Güneşten gelen bir hediye. Her zaman çevresinde dönen insanlar hatta ona hayran kadınlar olacaktır. Hatta, bazen çevresinde o kadar çok kadın vardır ki bazılarıyla ilgilenmez bile.

Aslan burcu erkekleri her partiye davet edilen o popüler ve karizmatik erkektir ve kesinlikle sosyaldir. Fazla kıskanç bir yapıya sahipseniz onun bir parti çocuğu olduğunu ve çevresinde çok fazla kadın olabileceğini unutmayın.  Bu asil aslanların geniş bir arkadaş, tanıdık, hayran ve hayran çevresi vardır. Her partiye davet edilirler ve daha da iyilerini atarlar. Aslan burcu erkeğinin en uzak tanıdıkları bile ışıltılarının tadını çıkarabilir, ancak bir Aslanın yakın çevresine girmeyi hak ettiyseniz, başardınız! Çevrelerindeki insanlardan biri olmak ve onun yörüngesinde dolanmayı başarabilmek de başarıların en büyüğüdür.


Bir Aslan burcu erkeği aslında evrenin merkezi olmadığını bildiğinizi bilecek kadar akıllı fakat bunu asla kabul edemeyecek kadar gururludur. Bazen şişirilmiş bir egoyla karşınıza çıkabilir fakat yine de büyük bir kalbe sahiptir. Aslanın büyük bir özgüven dozu vardır, güç ve dikkat ister. Bir grup hayran kitlesinin odak noktasında spot ışıklarında olmak ister. Aynı zamanda doğal liderdir ve genellikle sorunlar çözüm ararken olaylara tepeden bakar. Hayata karşı doyumsuz bir tutkusu vardır ve daha güzel şeylerden zevk alır. 

Aslan burcu erkeği inanılmaz derecede sıcak ve sevimli bir şekilde aşık olan bir adamdır. Her ne kadar ilk başlangıçta karşınıza bir Aslan gibi avının peşinden heyecanla koşan vahşi bir erkek olarak çıksa da ilişkiniz ilerlediğinde mırıldanarak yanınıza gelip şevkat isteyen bir kediye dönüşebilir. Zodyakın sabit işaretlerinden olduğu için mevcut ilişkisinde rahatı yerindeyse yeni bir partner arayışına girmeyecektir. Sonuçta o bir kedi, kafası rahatsa ve evinde huzur varsa yeni bir partnere ihtiyaç duymaz.


Aslan burcu erkeği ormanın kralı lakabına sahiptir ama aslında Zoryakta da kraldır. Bu durum aşk hayatlarında da çok etkili. Spot ışıklarını seven Aslan erkeği her zaman karizmatik ve dikkat çekici olacaktır. Ne yazık ki onu bu haliyle kabul etmekten başka çareniz yok. Skandalları, insanların kendisi hakkında konuşmasını ve dikkat çekmeyi oldukça seven Aslan burcu erkeği göz kamaştırıcı olma özelliğini de Astrolojik değeri güneşten almıştır. Aslında, onların bu göz kamaştırıcı olması daha çok iç dünyalarıyla ilgili bir şeydir. 

Çok kıskanç ve sahiplenici olabilen Aslanın aslında bir kedi olduğunu unutmamalısınız. Mallarını ve sahip olduğu toprakları paylaşmak istemeyen kediler bunları tehdit altında görürlerse pençelerini çıkararak saldırganlaşabilirler. Tüm kedi türleri gibi ilgi ve şefkate de ihtiyaç duyarlar. Evinde kesi besleyenler kedilerin bir süre ilgisiz kalınca yanınıza gelerek sürtündüğünü ve ilgi istediğini bilirler. Aslan da bir kedi olarak ilgisiz bırakılmaya gelmekecektir.


Kabul edilmesi çok zor ama Aslan burcu erkeği aşk aramaz. Çünkü aşkı her yerde bulacağını bilir. Onun için hiçbir zaman aşk bulmak ve bir kadını peşinden koşturmak için pek bir zahmet çekmesine gerek yok. Güneşin çekim gücü Aslan burcu erkeğine doğal olarak hediye edilmiştir. Ne yazık ki ardında kırık kalpler ve gözü yaşlı kadınlar bırakır. Bu onun en temel özelliği, doğasında var. Her kadını hayatına sokmaz, bazılarıyla yalnızca cinsel deneyim yaşayacaktır. En zor fethedilen kalp Aslan burcu kalbidir. 

YORUMLAR

bottom of page