top of page

Aslan burcu erkeği neden bırakır?

woman24.png

Bir Aslan burcu erkeği tarafından bırakıldıysanız bunun birkaç olası nedeni olacaktır. Öncelikle Aslan burcu erkeği hayatı kral boyutunda yaşamayı sever hep zirvede hisseder. Görsel olarak çekici, kusursuz giyimli, eğlenceli, maceracı, zarif, onurlu, hırslı, pozitif ve ilerici insanları sever. Kral boyutunda yaşadığı için bu bazen ona pahalıya mal olabilir. Marka tutkulu ve ucuz mal düşmanıdır. Gidilen ortamların kalitesine de bakar. Yanında gezdirdiği kadının yanına yakışması ve onun bu kral boyutuyla uyumlu olabileceği bir kraliçe olması gerekir. En sevmediği şey yanında ezik büzük, özgüveni düşük ve kötü giyimli bir kadınla gezmektir. Muhtemelen bu onunla yaptığınız son gezme olur. 


Bir Aslan burcu erkeğinin sizi bırakma sebebi onun yaşamsal düzenine uyamamış olmanız olabilr. Aslan burcu erkeğinin olumsuz yönü olarak kıskanç ve sahiplenici olma özelliği ön plana çıkar. Hem de ne sahiplenme! Onu daha iyi tanımak isteyenler Güneşin karakteristik özelliklerine bakarak da anlayabilir. Tüm gezegenler Güneş yörüngesinde hareket etmektedir. Bir Aslan burcu erkeği de yaşamının her alanında her şeyin kendi çizdiği yörüngede gitmesini ister (evet ne yazık ki ilişkisinin de). Bu bazen Aslan burcu erkeğini “zor erkek” olarak algılamaya sebep olabilir. Ve evet, Aslan burcu erkeği zaten zordur da. 

Bir Aslanın sizi aniden bırakma sebebi kıskançlık ve sizden istediği ilgiyi görmemek olabilir. Çok kıskanç ve sahiplenici olabilen Aslanın aslında bir kedi olduğunu unutmamalısınız. Mallarını ve sahip olduğu toprakları paylaşmak istemeyen kediler bunları tehdit altında görürlerse pençelerini çıkararak saldırganlaşabilirler. Tüm kedi türleri gibi ilgi ve şefkate de ihtiyaç duyarlar. Evinde kesi besleyenler kedilerin bir süre ilgisiz kalınca yanınıza gelerek sürtündüğünü ve ilgi istediğini bilirler. Aslan da bir kedi olarak ilgisiz bırakılmaya gelmekecektir.


Bir Aslan burcu erkeğiyle anlaşamama sebeplerinden biri de onun rahatını bozacak şekilde davranmanızdır, asla unutmayın o bir kedi ve rahatına oldukça düşkün. Bir Aslan burcu erkeği başlangıçta karşınıza hızlı bir çapkın olarak çıkabilir. Her ne kadar ilk başlangıçta karşınıza bir Aslan gibi avının peşinden heyecanla koşan vahşi bir erkek olarak çıksa da ilişkiniz ilerlediğinde mırıldanarak yanınıza gelip şevkat isteyen bir kediye dönüşebilir. Zodyakın sabit işaretlerinden olduğu için mevcut ilişkisinde rahatı yerindeyse yeni bir partner arayışına girmeyecektir. Sonuçta o bir kedi, kafası rahatsa ve evinde huzur varsa yeni bir partnere ihtiyaç duymaz.

Bazen bir Aslan erkeğinin tek bırakma sebebi çevresinde çok fazla kadın (yani çok seçeneği) olmasıdır. Aslan ormanın kralıdır ve Aslan burcu erkeği için de durum aynıdır, yani bu adam da kendi aleminin kralı ve kesinlikle ona bir kral gibi davranılması gerekiyor. Bu adamın özelliklerini özetlemek oldukça basit. Çarpıcı kişiliği ile çevresinde tanınan biridir, ne yapsa doğrudur, zaten kimseye hesap vermek zorunda hissetmez. Kendinden emin, sıcak ve etkileyici. Hani çok uzaktan bile kadınların baktığı kendine hayran bırakacak çekiciliğe sahip erkek var ya, işte ona burcunu sorun mutlaka size “Aslan burcuyum” diyecektir. Zaten onu kalabalığın içinde kolayca fark edersiniz. Sıcak kişiliği asla es geçilemez ve etrafındakiler genellikle onun manyetik kişiliğine çekilir. Gittiği her yerde saygı görür. Çoğu lider bu burç altında doğar.


Bir Aslan burcu erkeğinin sizi aniden terk etmesi duygusal olarak oldukça yıpratıcı olabilir. Ne yazık ki Aslan burcu erkekleri bunu çok kez yaparlar. Terk edilmek için bir hata yapmanıza bile gerek yok, Aslan burcu sizin ona uygun olmadığınızı düşündüyse aramayı sormayı bir anda kesebilir. Çevresinde çok kadın var ve onun için hiçbir zaman aşk bulmak ve bir kadını peşinden koşturmak için zor olmadı ve bunun için fazla uğraşmasına gerek yok. Güneşin çekim gücü Aslan burcu erkeğine doğal olarak hediye edilmiştir. Ne yazık ki ardında kırık kalpler ve gözü yaşlı kadınlar bırakır. Bu onun en temel özelliği, doğasında var. Her kadını hayatına sokmaz, bazılarıyla yalnızca biraz takılacaktır ve onun doğru adam olmadığını anladığında aramayı sormayı keser. En zor fethedilen kalp Aslan burcu erkeğinin kalbidir. 

Aslan burcu erkeği her kadını beğenebilir ama her kadınla kalmaz. Bir avcı olarak avını yakalar, karnını doyurur ve sofradan kalkar. Kadınlar için durum çoğunlukla böyledir. Fakat, bu durum yalnızca aradığı kraliçesini bulana kadardır. Hayatı için, yolculuğu için. Kraliçe yalnızca onun yörüngesinde onunla birlikte hareket edebilecek kapasiteye sahip kadındır. Kraliçesi onun parlaklığını fark etmeli ama o da Aslan burcu erkeğinin yanında parlamalı. Aksi taktirde Aslanın parlaklığını söndürmekten başka bir işe yaramaz. Aslan böyle bir kadını sadece evine kadar bırakır ve bir daha aramaz.


Bir Aslan burcu erkeğinin sizi neden bırakacağı sorusuna verecek cevap aslında çok basit. Tıpkı güneşte tembellik eden bir Aslanın avına uzaktan bakışı gibi siz de bir Aslan burcu erkeği tarafından başlangıça uzaktan fark edilmiş olabilirsiniz. Bu adam dünyaya ve avına o kadar enerji harcar ki bir kadının dırdırlarına ya da sorunlarına harcayacak fazla vakti yoktur. Çapkın mıdır sorusuna verilecek cevap ise şu: Evet, pilini şarj etmek için ihtiyaç duyduğu sığınağı kendisine sağlayacak kadını bulana kadar çapkın olabilir. Yoğun bir şekilde size mesajlar çekiyor ve ateşli aşk cümleleri ile enerjisini harcıyor olması size aşık olduğu anlamına da gelmez. Tüm bunlar avını yakalayana kadar da olabilir. 

YORUMLAR

bottom of page