top of page

Aslan burcu kadını evlilik hayatı

woman24.png

Aslan burcu kadınının evlilik yaşamı nasıldır?

Gökyüzündeki en parlak cisim olan Güneş, Aslan burcu kadınlarına çok güzel hediyeler sunmuştur. En tepede tahtında oturan bir kraliçe gibi hissetmek, dikkat çekmek ve göz önünde bulunmak ve çekicilik gibi unsurlar. Fakat, güneşin ona sunduğu hediyeler ve karakteristik özellikler bir Aslan burcu kadınının evlilik yaşamını da etkileyecek boyuttadır.


Kimseden aşağı durmak istemeyen Aslan burcu kadınları daha balayı evresinde bile bir erkeğe yüksek standart beklentilerini göstereceklerdir. Asla unutmamanız gereken şey şudur: o bir kraliçe, bu yüzden sıradan ya da ucuz görünümlü bir düğün ve balayı bir Aslan kadınına göre değil. Yaşamının her evresinde yüksek kalite tutkunu olan Aslan burcu kadınlarını evlilik yaşamında mutlu etmek de bir erkeğe pahalıya patlayabilir. Aslan burcu kadını evinin mobilyasından çocukların okuluna kadar evlilik yaşamı boyunca her zaman kaliteyi arayacaktır.

Aslan burcu kadını ve evlilik

Bir Aslan burcu kadınıyla evlilik şovun yıldızıyla evlenmeye benzer. Onun standartları var ve bu standartların altına düşmeyeceğini bilin. Her zaman kendi versiyonunun bir üst sürümüne zıplama hayaliyle yaşayan Aslan kadınları evlilikte de böyledirler. Babasının evinden sizin evinize yerleşmeyi kafasına koymuşsa ona sunacağınız yaşamın baba evindeki yaşamdan daha kaliteli olması gerektiğini bilmelisiniz. Daha düşük standartlarda bir evlilik yaşamı ona sunmak sürekli şikayetlere maruz kalmanıza yol açabilir. Yüksek özgüven sahibi Aslan burcu kadınları genellikle “ucuz” kelimesinden nefret ederler ve sürekli kalite arayışı içindedirler.


Peki özgür ve vahşi doğada gezmeye alışmış bir Aslanı nasıl fethedersiniz? Onu evcilleştirmek sandığınız kadar kolay olmayacaktır. Bir Aslan burcu kadını babasının evinden yerleştiği yeni evde de kendi hükümdarlığını kurma çabasına girecektir. Unutmayın, aslan bir kraldır dişisi ise kraliçe. O doğuştan soylu edasına sahiptir ve kural koyucu kraliyet ailesi bireyi gibi davranmak onun doğasındadır. Evde mobilyaların seçiminden tutun evin nasıl dekore edileceğine, çocukların gelişimine ve eğitimlere kadar her şeyde söz sahibi olmak isteyen dominant kadındır.

Evlilik yaşamında Aslan burcu kadını

Güneşten yöneticilik ve organizasyon yeteneklerini hediye alan Aslan burcu kadınları için ideal erkek profili “kendi kendine yetebilen erkek” profilidir. Bu bir Aslanı çekmenin ilk anahtarı. Onun ağırlığını kaldıramayacak kadar güçsüz ve bir evi çeviremeyecek erkek olduğunuzu anlarsa baştan sizinle evlenmeyi reddedecektir. Aslan burcunun ağırlığını her erkek kaldıramaz. Bir Aslan kadınıyla evlendiyseniz onu çekip çevirmeye yeltendiğinizde kendinizi bir çekip çevrilir bir halde bulabilirsiniz.


Güneş onun astrolojik yöneticisi olarak ona parlama ihtiyacı verir aynı zamanda onu parlak nesne sendromuna sokabilir. Bir Aslan burcu kadını için bazen dikkat çekmek ve gösteriş yapmak bir gurur ve güç kaynağıdır. Diğer arkadaşlarından daha güzel bir evde oturmak, daha iyi bir otomobile binmek ve çocukların en iyi okulda okuması gibi unsurlar Aslan burcu kadını için güç arttırıcı unsurlardır. Kendisine güneş gibi parlama imkanını sunabilen erkek her zaman onun için “evlenilecek erkek” statüsündedir. Eğer ucuz mallara meraklıysanız Aslan burcunun dışında bir kadınla evlenmek sizin için daha uygun olabilir.

Aslan ormanın kralı olarak yakalanması en zor hayvandır. Bir aslan ormanın kralıyken dişisi her zaman kraliçedir ve bu yüzden Aslan burcu kadınları en zor elde edilen kadın ünvanı taşırlar. Onlardaki bu kraliyet ailesi mensubu havası egolarının yüksek olmasına ve kendilerini herkesin üstünde bir ruh olarak güneşle hizalanmış bir yerde konuşlandırmalarına sebep olmuşlardır. Bu yüzden Aslan burcuna mensup bireyler evlilik ve ortaklık işlerinde çok iyi olmayabilirler. Yaşamının her alanını yönetmeye meyilli bir Aslan burcu kadını evliliği de yönetmek için elinden geleni yapabilir. Unutmayın, aslanlar doğuştan lider burçlardır ve yönetilemez ancak yönetirler.


Bir Aslan burcunun hiçbir zaman kaliteyi düşürmek gibi bir niyeti yoktur. Her zaman kendisinin daha iyi bir versiyonu olma ve daha iyi bir yaşama kavuşma arzusu içindedir. Yaşadıkça yükselir ve evli olduğu erkeğin de onun bu ihtiyacına saygı göstermesini arzu eder. Eğer yerinizde sayan, kariyerinizde ilerlemeyen ve gelişmeye kapalı bir erkek olduğunuzu düşünüyorsanız bir Aslan burcu kadını tarafından terk edilebilirsiniz. Aslanı çeken ve onun uzun vadeli evlilik yaşayabileceği erkek sürekli gelişen, kendini iyileştiren ve yükselme potansiyeli fazla olan erkektir.

YORUMLAR

bottom of page