top of page

Aslan burcu kadını neden ayrılır?

woman24.png

Bir Aslan burcu kadınının sizi terk etmesi için milyonlarca sebebi olabilir. Bunlardan en önemlisi onu yöneten Astrolojik değeri Güneşin karakteristik özelliklerini alması. Aslanın Astrolojik değeri olan Güneş içinde bulunduğumuz Güneş sisteminin merkezinde ve tüm evren onun etrafında döndüğüne göre bir Aslan burcu kadını için mütevazi olmanın neden zor olduğu ortada. Çünkü onda Güneşi karakteristik özellikleri var: göz kamaştırıcı olmak, sıcaklık ve kendini evrenin merkezinde hissetmek. Gerçekten de bazıları için zor bir kişilik. Parlarken çok mutlu olmasının hatta parlak nesne sendromunun sebebi de bu olsa gerek.


Aslan burcu kadınının ayrılma sebeplerinden biri de onun benmerkezci yapısının bir erkek tarafından algılanamamış olmasıdır. Ayrıca, Aslan burcu kadını aslında yaşamın merkezi olmadığını bildiğinizi bilecek kadar akıllı fakat bunu asla kabul edemeyecek kadar gururlu kadındır. Onu kendinize bağlamanın yolu öncelikle onu bu yapısıyla kabu etmek. Bazen şişirilmiş bir egoyla karşınıza çıkabilir fakat yine de büyük bir kalbe sahiptir. Aslan kadınının büyük bir özgüveni vardır, güç ve dikkat ister. Bir grup hayran kitlesinin odak noktasında spot ışıklarında olmak ister. Herkesin ona bakmasından, en iyi restorantta görülmekten, en iyi otomobile binerken insanların ona göz dikmesinden hoşlanır. Evet, tüm bu lüks alışkanlıkları karşılayabilmek bir erkek için biraz tuzlu olabilir fakat Aslan burcu kadını yine de bunlara ihtiyaç duyar.

Bir Aslan burcu kadınının sizi aniden bırakma sebebi kıskançlık ve sizden istediği ilgiyi görmemek olabilir. Çok kıskanç ve sahiplenici olabilen Aslanın aslında bir kedi olduğunu unutmamalısınız. Mallarını ve sahip olduğu toprakları paylaşmak istemeyen kediler bunları tehdit altında görürlerse pençelerini çıkararak saldırganlaşabilirler. Tüm kedi türleri gibi ilgi ve şefkate de ihtiyaç duyarlar. Evinde kesi besleyenler kedilerin bir süre ilgisiz kalınca yanınıza gelerek sürtündüğünü ve ilgi istediğini bilirler. Aslan da bir kedi olarak ilgisiz bırakılmaya gelmekecektir.


Bir Aslan burcu kadınının sizi ilk buluşmadan sonra aniden bırakması muhtemelen yaptığınız bir hatadan kaynaklanır ve ona kendisini yeterince iyi hissettirmemiş olabilirsiniz. Aslan burcu kadınıyla ilk randevunuzun ve seçtiğiniz mekanın kalitesi yüksek olmalı. Kesinlikle onu bir köfteciye götürmeyi aklınızdan bile geçirmeyin. Seçtiğiniz ortamda loş ışık, arka planda güzel ve romantik bir müzik, masada iri bir kırmızı gül olması gibi güzel bir ortam hazırlarsanız Aslan burcu kadınına kendini iyi hissettirirsiniz. Aslan burcu kadını için ilk buluşma aslında sizin için yalnızca bir sınavdır. İlk buluşmada Aslan kadınları sizi çaktırmadan test eder ve tanımaya çalışır. Eğer testten geçerseniz bir sonraki buluşma aşamasına geçersiniz. Aksi taktirde Aslan kadını kibarca artık sizinle görüşemeyeceğini söyleyebilir.

Burçlar içinde en ağır başlı ve en zor kadın Aslan burcu kadınıdır. Bu yüzden hem zor elde edilirler hem de çok fazla seçeneğe sahip olduklarından kolay ayrılırlar. Aslan kadınları burçları çekip çevirebilir, yönetebilir ve peşinde koşturabilir ama o hiçbir burcun peşinden koşmayacaktır. Bunun sebebi Astrolojik değeri Güneşin tüm gezegenleri ekseninde döndürecek kadar kudretli bir çekim gücüne sahip olmasıdır. İşte Aslan burcu kadınlarının yüksek çekiciliğe sahip olmasının asıl sebebi! Aslan burcu kadınları fark etmemiş olsalar bile çok sayıda hayranla ve her zaman kendisini arzulayan erkeklerle çevrelenmiştir.


Aslan burcuna mensup bir kadının aradığı erkeği gerçekten bulduğundan emin olması biraz fazla zaman alabilir ve aşık bir Aslan kadını bile olsa en iyi erkeği bulduğundan emin olmadan ilişkiye başlamaz. O ormanın kralı olan Aslan tarafından temsil edilen bir kraliçedir ve kendi gibi yüksek bir ruh peşindedir. Bir Aslan kadınıyla bir sonraki aşamaya geçmek istiyorsanız öncelikle bu birbirini tanıma ve ona gerçek bir soylu olduğunuzu ıspatlama döneminden geçmelisiniz. Unutmayın ki Aslan burcu kadını şımartılmayı ve bolca sevgi ve şefkat yağmuruna tutulmayı sever. Ona bir kraliçe olduğunu zaman zaman hatırlatmalı ve gururunu okşamalısınız.

Bir Aslan kadını kendisi gibi "güneş gibi parlama" yeteneğine sahip olmayan bir partneri ani bir biçimde terk edebilir. Aslan burcu kadını birlikte ışıl ışıl parlayabileceği bir eş ihtiyacındadır. Onun yanında sönük kalırsanız ya da gölgelere çok fazla düşerseniz veya kendinizi zarafet olmadan taşırsanız uzun vadede onun sevgisini koruyamazsınız. Aslan kadınları ilgi görmekten hoşlanırlar, gözden uzak yerlere gitmek onlara göre değil. Aslan kadını gurur duyacağı bir erkekle spot ışıkları altında bir aktris edasıyla görüntülenmekten zevk alır. Onun gurur duyacağı yüksek profilli erkek olmak zorundasınız. Unutmayın o bir Güneş gibi en tepede parlıyor ve yanında sönük bir partner istemiyor!


Aslan burcu kadınlarıyla çok fazla sonuçsuz tartışmaya girerseniz bu genellikle bir ayrılma sebebi olarak size geri dönecektir. Onların bir savaştan geri adım atmalarını asla beklemeyin, çünkü onlar sabit bir ateş işaretidir. Tartışmaları da oldukça zordur ve kesinlikle bir Koç burcu kadını değiller, aniden parlayıp aniden sönmezler. Bu yüzden baştan hiç parlamamalarını sağlamanız gerekiyor. Onların fikirlerini değiştirmeye tıpkı bir orman yangınına dalmak gibidir. Fikirlerinde sabit kalırlar, haksız olduklarını kabul ettikleri hiçbi zaman görülmemiştir. Bir Akrep burcu kadını her ne kadar en iyi savaşçı olarak görülse de, tüm savaşı asıl yöneten Aslandır. Aslanların elinde her zaman savaşa koz olarak kullanacakları bir şey vardır.

YORUMLAR

bottom of page